Konferencja: Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych rusza 3. marca

Konferencja: Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych rusza 3. marca

Już po raz piąty Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję dla firm szkoleniowo-doradczych w ramach projektu  Bazy Usług Rozwojowych – największej platformy skupiającej ofertę szkoleń, studiów, warsztatów i kursów, także z dofinansowaniem. 

3 marca o godz. 9:00 rozpocznie się spotkanie z ekspertami, którzy będą dyskutowali o rynku usług rozwojowych oraz perspektywach jego rozwoju, a także środkach na rozwój kompetencji. 

Wydarzenie transmitowane będzie online.  

Konferencja Odyseja 2021-2027. Nowe „perspektywy” sektora usług rozwojowych skierowana jest przede wszystkim do firm szkoleniowo-doradczych. Zarówno tych, które już zamieściły w Bazie Usług Rozwojowych swoje oferty, jak i tych, które dopiero chcą ją poznać i dowiedzieć się o niej więcej.

Przewidywanie i planowanie przyszłości jest obecnie coraz większym wyzwaniem. Zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na  spotkanie z ekspertami, którzy podpowiedzą, jak się na to wyzwanie przygotować. Podczas konferencji zapewniamy pełne pasji, inspirujące wystąpienia, które pomogą znaleźć miejsce dla siebie na rynku usług rozwojowych obecnie i w przyszłości – mówi Aleksandra Berg-Koza, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, PARP.

Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje dotyczące nowej perspektywy Funduszy Europejskich 2021-2027 w kontekście środków przeznaczonych na rozwój kompetencji. Prelegenci opowiedzą także o nowościach w Bazie Usług Rozwojowych – platformie finansowanej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in. przyszłość polskiego i europejskiego rynku szkoleniowego, w tym zalety walidacji i certyfikacji, technologie zmieniające nasze życie i edukację. Planowana jest także dyskusja o tym, jak zadbać o cyberbezpieczeństwo i jak w edukacji wykorzystać sztuczną inteligencję. Eksperci wskażą, jak uczy się nasz mózg i gdzie szukać najlepszych materiałów do samodzielnej nauki.

Oprócz dawki profesjonalnej wiedzy na temat nowości na rynku usług rozwojowych, konferencja umożliwi  zapoznanie się z serwisem Bazy Usług Rozwojowych. Oferta szkoleniowa i doradcza w BUR wzmacnia kompetencje, pomaga rozwijać talenty i kierować swoim rozwojem, aby dostosować się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Baza to także szansa dla firm szkoleniowych i doradczych, bo dzięki niej mogą dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych zainteresowanych – podkreśla Aleksandra Berg-Koza.

 

Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych

 

W otwarciu konferencji weźmie udział Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

O przyszłości polskiego i europejskiego rynku usług rozwojowych będą mówili – Alison Crabb z Komisji Europejskiej, Piotr Krasuski z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Maciej Tauber z Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Aleksandra Berg-Koza i Paweł Startek z PARP. 

Do udziału w konferencji zaproszono także wybitnych ekspertów z zakresu edukacji i rozwoju. Wśród prelegentów są:

  • Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl),
  • Radek Kotarski (dziennikarz, przedsiębiorca, twórca kanału Polimaty),
  • Bartłomiej Polakowski (Amazon),
  • Aleksandra Przegalińska (filozof, futurolog, publicysta).

Zapisy na wydarzenie oraz transmisja online.

Baza Usług Rozwojowych utrzymywana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach w ramach projektu „Kontynuacja działań mających na celu rozwój i utrzymanie ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych (BUR)” realizowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Kwota dofinansowania projektu, realizowanego w latach 2019-2023 wynosi ponad 29 mln. zł, z czego 84% pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego.

________________________________________________________________________________________________
Źródło inf. i zdjęć: mat. prasowe
Mat. sponsorowany

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze