Logo
Dodaj ogłoszenie
25wat logo
25wat

Cześć! Jesteśmy kreatywną agencją digitalową z portfolio ponad 250 projektów dla klientów z ponad 50 branż. Mamy przeszło 30 specjalistów na pokładzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od strategii i komunikacji, po UX/UI i wdrożenia.

AgencjaMarketing+30Wrocław (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Mateusz Romanów

co-founder 25wat

Zarządza organizacją i networkiem biznesowym. Wizjoner i game changer. Tworzy strategie, które podnoszą jakość komunikacji i zwiększają sprzedaż.

Gabi Czesak

co-founder & Creative Director 25wat

Właścicielka i dobry duch agencji. Jest aktywną networkerką, wulkanem pomysłów i akumulatorem pozytywnej energii. Kreuje i rozwija marki.

Joanna Gawinek

trener komunikacji interpersonalnej

Człowiek dialogu, otwartego serca i umysłu. Prowadzi rekrutacje, warsztaty i sesje rozwojowe. Rozmowy z nią zmieniają wszystko.


poznaj nas bliżej

CO ROBIMY?

Jesteśmy agencją for game changers. Współpracujemy z firmami, które są innowatorami biznesu - działają na własnych zasadach, mają wizję, tworzą nowe produkty lub po prostu chcą się rozwijać i potrzebują wsparcia w transformacji. My pomagamy im w realizacji własnych planów i dajemy kreatywne rozwiązania. Tworzymy strategie komunikacji w oparciu o najnowsze technologie i metody projektowe – Design Thinking, Human-Centered Design. Prowadzimy marketing 360°.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

#ZEROBULLSHIT - to nasze motto, bo jesteśmy szczerzy, prawdziwi i nie wybieramy półśrodków. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom – zarówno w relacjach z klientami, jak i w relacjach w pracy.

CREATIVITY, open mind, technology - to mamy w DNA. To nas dookreśla. I jeszcze to - sky is the limit!

DREAM TEAM - zgrany, przyjazny, otwarty i interdyscyplinarny zespół, który wspiera się i gra do jednej bramki.

JAK PRACUJEMY?

Pracujemy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO, bo zawsze myślimy o tym, jak przenieść nasze działania na wyższy level. Stawiamy na samodzielność i bycie asertywnym, a przy tym rozumiemy, że wiąże się to odpowiedzialnością za wynik i efekt. Aż 80% zadań realizujemy w małych zespołach. Trzymamy się zasady, że choć każdy z nas jest mocnym graczem, to warto na sobie nawzajem polegać i działać razem.

NASZE USŁUGI?

Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów z zakresu: digital i performance marketingu, social mediów, UX & UI designu, projektowania i wdrażania: stron, serwisów internetowych i aplikacji mobilnych, web designu, brandingu, PR-u oraz warsztatów strategicznych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Od początku istnienia stawiamy na zespół. Taki, który ma to “flow”, który w pracy jest jak jeden organizm, a przede wszystkim składa się z ludzi, którzy chcą ze sobą pracować. Dlatego systematycznie odbywają się u nas wewnętrzne szkolenia i sesje rozwojowe pracowników. Prowadzone są one przez doświadczoną trenerkę komunikacji interpersonalnej. Dzięki niej patrzymy na wzajemne relacje i pracę w szerszej perspektywie.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? A może po prostu jesteś ciekawy/ciekawa, jak u nas wygląda rekrutacja? Każdy z tych powodów jest dobry 😊 Miło nam, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o 25wat. Doceniamy to i nie owijając w bawełnę, mówimy, jak jest: #ZEROBULLSH!T

Przeczytaj, jak wygląda u nas rekrutacja? https://25wat.com/pl/news/jak-wyglada-rekrutacja-w-25wat/


nasze biura

    Wrocław

    Kościerzyńska 32/A

    Warszawa

    Marszałkowska 126 /134


życie firmy

25wat - company insight 1
25wat - company insight 2
25wat - company insight 3
25wat - company insight 4
25wat - company insight 5
25wat - company insight 6
25wat - company insight 125wat - company insight 2

media społecznościowe

Logo