appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
3PG - knowledge delivered logo
3PG - knowledge delivered
3PG to grupa łącząca wydawnictwo, media i portale edukacyjne dla pracowników aptek. Każdego miesiąca nasze portale i platformy odwiedzają tysiące farmaceutów, a portal opieka.farm jest największym portalem edukacyjnym w branży.
AgencjaPharmamarketing11-25Kraków
Social Media
Nasz zespół
Effiom Uman-Ntuk
Prezes 3PG

Effiom to prawdziwy pasjonat układania elementów w logiczną całość. W 3PG zajmuje się zarządzaniem i tworzeniem procesów pozwalających firmie się rozwijać.

Konrad Tuszyński
Dyrektor ds. naukowych 3PG

Konrad odpowiada za redakcję podręczników Wydawnictwa Farmaceutycznego. Prowadzi szkolenia i popularyzuje opiekę farmaceutyczną w Polsce. W 3PG dba, aby na wszystko była odpowiednia procedura.

Anna Moskwiak
Head of Sales & Communication

Ania na co dzień zajmuję się organizacją pracy Zespołu Sprzedaży i Komunikacji. Dba, aby nasi klienci zawsze dostawali produkt, który będzie idealnie skrojony pod ich cele i oczekiwania.


Poznaj nas bliżej
Od potrzeby do realizacji

Na rynku farmaceutycznym działamy od lat, zaufały nam tysiące farmaceutów. Powstaliśmy w odpowiedzi na brak rzetelnych źródeł wiedzy dedykowanych farmaceutom. Zauważyliśmy, że farmaceuci potrzebują treści, które pogłębią, poszerzą i zaktualizują ich dotychczasową wiedzę. Jeśli szukasz pracy, której będziesz mieć realny wpływ na pracę tysięcy pracowników aptek w Polsce, a co za tym idzie na zdrowie milionów pacjentów, dobrze trafiłeś!

Portal opieka.farm

Prowadzimy największy portal edukacyjny w Polsce - opieka.farm. Znajdują się tam opracowania, case study, słowniczki, kalkulatory i wiele więcej. To właśnie na nim realizujemy kampanie omnichannel.

Apteczne wyzwania

W 2017 poprowadziliśmy pierwszą, największą w Polsce konferencję farmaceutyczną. Apteczne wyzwania każdorazowo przyciągają setki zaangażowanych farmaceutów, szukających czegoś więcej, niż zakamuflowana reklama produktu.

Wydawnictwo Farmaceutyczne

Wydawnictwo Farmaceutyczne to największe wydawnictwo publikujące treści farmaceutyczne w Polsce. Do tej pory wydaliśmy przeszło 50 podręczników dla specjalistów. W każdym roku piszemy, składamy i wydajemy od 10-15 nowych książek. Ponad 60 000 ich egzemplarzy znajduje się w rękach farmaceutów.

Miesięcznik Goniec Apteczny

Podręczniki to nie wszystko co wydajemy. W naszej ofercie znaleźć można także cyfrowy miesięcznik - Goniec Apteczny. Miesięcznik docierający miesięcznie ponad 5 000 farmaceutów i techników farmaceutycznych. Goniec jest ceniony przez personel apteczny, ponieważ zawiera treści przydatne w pracy w aptece, rozrywkowe, aktualności oraz opinie.

Doradzam odpowiedzialnie

Chcieliśmy, aby pacjenci otrzymywali najlepszą możliwą pomoc w aptece. Dlatego też stworzyliśmy serię e - booków - Doradzam odpowiedzialnie, w których, na przykładzie konkretnego pacjenta, omawiamy dobór preparatów. Jest to źródło skondensowanej wiedzy dostępne w formie elektronicznej do bezpłatnego pobrania.

Farmaceuta.Pro

Inwestujemy także w nowoczesne sposoby pozyskiwania wiedzy. Farmaceuta.pro to platforma edukacyjna, na której znaleźć można kursy wideo z tematów, które każdy farmaceuta musi znać w praktyce takie jak opatrunki, obsługa inhalatorów itp.

Korki z farmy

Na koniec coś typowo dla studentów! Korki z farmy to baza ponad 400 opracowań z 18 kategorii na temat leków i ich mechanizmów działania. Wideo, artykuły, quizy i... memy! Wszystko po to, by pomóc przyszłym farmaceutom zdać wszystkie egzaminy!


Życie firmy
3PG - knowledge delivered - company insight 1
3PG - knowledge delivered - company insight 2
3PG - knowledge delivered - company insight 3
3PG - knowledge delivered - company insight 4
3PG - knowledge delivered - company insight 5

Social Media