Logo
Dodaj ogłoszenie
Adchitects logo
Adchitects

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony, aplikacje webowe, aplikacje mobilne oraz rozwiązania e-commerce. Współpracujemy z Klientami z całego świata, głównie z USA oraz Kanady. Jesteśmy pracowici, transparentni, otwarci i dobrze zorganizowani.

AgencjaWeb design26-50Poznań

nasz zespół

Kuba Luty

CEO & Founder

Kuba nawiązuje kontakt z Klientami i planuje rozwój.

Rafał Pawlak

Head of Delivery

Rafał optymalizuje procesy i koordynuje realizację celów.

Marta Böke

HR Generalist

Marta wspiera rekrutację, onboarding oraz rozwój pracowników.


poznaj nas bliżej

Kilka szybkich faktów o Adchitects:

Działamy od 2016 roku. Aktualnie zespół składa się z 37 osób. Pracujemy 6 godzin dziennie na projektach – stacjonarnie, hybrydowo lub zdalnie. Odpoczywamy 24 dni w roku. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każdy będzie czuł się dobrze i dostarczanie Klientom innowacyjnych produktów cyfrowych.

Adchitects Showreel 2020

Showreel 2020 to podsumowanie roku, w którym zrealizowaliśmy między innymi e-commerce z niestandardowym listingiem produktów, stronę www dla nowatorskiej hodowli łososia, layouty dla aplikacji łączącej kreatywnych indywidualistów oraz aplikację webową dla fintechu.

Genki – wyróżnienie od Awwwards

Genki Instruments zmienia sposób w jaki pracują profesjonalni twórcy muzyki. Jednym z ich produktów jest rewolucyjny wereable umożliwiający kontrolowanie efektów audio za pomocą gestów. Wspólnie odświeżyliśmy branding i stworzyliśmy wydajną platformę e-commerce na Shopify, wykorzystując headless. Otrzymaliśmy za nią wyróżnienie od Awwwards.

Bezpieczeństwo, któremu ufają najwięksi

Dla lidera cybersecurity w USA przygotowaliśmy minimalistyczną stronę www. Kluczowe było podkreślenie profesjonalizmu i zaprezentowanie treści w taki sposób, aby była przejrzysta i funkcjonalna. Zadbaliśmy o optymalizację prędkości działania strony aby zostawiała na użytkowniku wrażenie dopracowanego produktu oraz firmy, której można zaufać.

Nowoczesna e-mobilność

Apollo Scooters produkuje hulajnogi elektryczne i rozwija aplikację do ich obsługi. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy sklep na Shopify zwiększając sprzedaż o ponad 20% w ciągu 2 tygodni od uruchomienia. Przełożyliśmy także pomysły Apollo i wymagania użytkowników projektując layouty aplikacji mobilnej.


nasze biuro

    Poznań

    Al. Niepodległości 36


życie firmy

Adchitects - company insight 1
Adchitects - company insight 2
Adchitects - company insight 3
Adchitects - company insight 4
Adchitects - company insight 5
Adchitects - company insight 6
Adchitects - company insight 1Adchitects - company insight 2
Logo