Logo
Dodaj ogłoszenie
Advox Studio logo
Advox Studio

Od 2009 roku zajmujemy się wdrażaniem i rozwijaniem projektów eCommerce. Jako certyfikowana agencja Magento wyrośliśmy z kilkuosobowego zespołu freaków eCommerce w doświadczony Software House. W biurach w Polsce i UK pracuje już ponad 80 osób.

Software HouseeCommerce+60Poznań (+ 1 lokalizacja)

nasz zespół

Patrycja

Specjalista ds. HR

Rekrutacje i Candidate Experience to jej działka. Od ludzi bardziej lubi tylko psy. Dba o wszystkie roślinki dookoła, a w wolnym czasie sprawdza co nowego w Marvel Cinematic Universe.

Gwidon

Młodszy Specjalista ds. HR

Wszędzie go pełno, jeśli nie na rekrutacji, to spotkasz go podczas wprowadzenia. "Nerd", ale spotkasz go również na boisku albo ściance wspinaczkowej. Możesz zaprosić go do Escape roomu, ale pewnie już w nim był...

Paweł

Specjalista ds. HR

Nasz HRowy Full Stack. Spotkasz go w firmie biegającego z papierami, organizującego akcje Employer Brandingowe jak i prowadzącego rekrutacje. Prywatnie pasjonat Gwiezdnych Wojen.


poznaj nas bliżej

Historia Advox Studio

Założona w 2009 roku firma Advox Studio projektuje i rozwija szeroko rozumiane projekty IT. Jako Magento Solution Partner mamy bogate portfolio z sukcesem zakończonych współprac, począwszy od budujących pozytywne doświadczenia użytkowników projektów front-endowych, po złożone integracje zaplecza.

Jak działamy?

Scrum to nasz drugi język. Opracowujemy projekty w pełnym sprincie(ach), stosując metodę Agile do przewidywania i pokonywania przeszkód. Ale chodzi nam o coś więcej niż tylko robienie rzeczy zgodnych z teorią.

Świat deweloperski nie stoi w miejscu, my też nie. Idziemy z duchem czasu. Kierujemy się wytycznymi manifestu Agile, jednak zdajemy sobie sprawę, że rozwój wymaga czasem alternatywnych i skuteczniejszych rozwiązań organizacyjnych.

Uwielbiamy osiągać nasze założenia

Wyniki mają dla nas najwyższy priorytet. Kiedy podejmujemy decyzje, zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim potrzeby i wyzwania, które stoją przed biznesem klienta. Rozumiemy znaczenie efektywności i relacji kosztów do korzyści, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na wyniki.

Współpraca z klientem jest dla nas nie tylko relacją biznesową. To wyzwanie, przygoda i okazja do wykorzystania naszego talentu do opracowania nowego rozwiązania. Dla nas to świetna zabawa!

Niepowtarzalna atmosfera

Deadline’y, targety, benchmarki, asapy – te słowa mogą utrudnić zrozumienie naszego procesu działania. Dlatego trzymamy się z dala od korporacyjnej nowomowy i dbamy o to, by atmosfera w naszym biurze była przyjemna i wspierająca.

W takim otoczeniu zapewniamy odpowiednią równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.


nasze biura

    Poznań

    Blacharska 11

    Warszawa

    Świeradowska 44a


życie firmy

Advox Studio - company insight 1
Advox Studio - company insight 2
Advox Studio - company insight 3
Advox Studio - company insight 4
Advox Studio - company insight 5
Advox Studio - company insight 6
Advox Studio - company insight 1Advox Studio - company insight 2Advox Studio - company insight 3Advox Studio - company insight 4

media społecznościowe

Logo