Logo
Dodaj ogłoszenie
agencja Whites logo
agencja Whites

Whites to wiodąca agencja digital marketingu w Polsce i jedna ze 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie według Adweek 2020 . Kompleksowo wspiera największe firmy na rynku lokalnym i globalnym w strategicznych obszarach digitalu.

AgencjaDigital Marketing90-100Warszawa (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Maciej Woźniak

Prezes Zarządu

Marketingiem internetowym zajmuję się od 2005 roku, a moją specjalizacją od początku był marketing w wyszukiwarkach, szczególnie SEO. W 2012 roku założyłem agencję Whites.

Anna Tkaczyk

Dyrektor Zarządzająca

Digital marketingiem zajmuję się od 15 lat, od 7 jestem w Whites. W firmie najważniejsze jest wsparcie, więc moim zadaniem jest dbanie o to, by ludzie czuli się u nas jak najlepiej i mieli szansę na rozwój i bycie sobą.

Anna Mościcka

Head of Content & Kreacja

Planuję i realizuje strategie content i social media marketingowe. Marketingiem internetowym zajmuje się od ponad 10 lat. Współzałożyłam takie inicjatywy jak Content Espresso czy School of New Media.


poznaj nas bliżej

Jak Whites podbija świat?

Na przestrzeni ostatnich 8 lat rozszerzyliśmy nasze kompetencje na wszystkie obszary digital marketingu: data-driven SEO, content marketing, social media, marketing automation i wiele innych!
To ambitne, a zarazem bardzo satysfakcjonujące wyzwanie, nie byłoby możliwe bez mindsetu challengera.

Takie właśnie nastawienie doprowadziło nas do wzmocnienia kompetencji w obszarze kreacji i video, dzięki czemu zostaliśmy finalistami konkursu European Content Awards 2021 w aż 5 kategoriach!

Co oznacza #teamwhites?

Zastanawiasz się, jak pracuje się w Whites?
Jak wygląda u nas praca w zespole?
Co o firmie uważają #ludziewhites?

Kliknij w filmik, by otrzymać odpowiedzi na powyższe pytania. Monika, Sylwia czy Dominika z chęcią opowiedzą Ci, jak to jest być częścią jednej z najszybciej rozwijających się agencji digitalowych na świecie.

Jak pracujemy w trakcie pandemii?

Paradoksalnie, jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do siebie. W Whites zespół, ludzie, zawsze byli w centrum. Jednak obecnie jeszcze częściej rozmawiamy o swoich potrzebach, obawach.
Dbamy o siebie, interesujemy się swoim samopoczuciem i zdrowiem. Doskonale sprawdziły nam się codzienne spotkania zespołów - “daily” - od których zaczynamy dzień. Chodzi o to, aby pozostawać w kontakcie. “Daily” wpisały się na stałe w nasz rytm pracy.


nasze biura

    Warszawa

    ul. Grochowska 306/308, 03‐840

    Londyn

    152 - 160 City Road


życie firmy

agencja Whites - company insight 1
agencja Whites - company insight 2
agencja Whites - company insight 3
agencja Whites - company insight 4
agencja Whites - company insight 5
agencja Whites - company insight 6
agencja Whites - company insight 1agencja Whites - company insight 2

media społecznościowe

Logo