appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Akademia Daytradingu logo
Akademia Daytradingu
Jesteśmy biurem proptradingowym – obracamy swoim kapitałem na giełdach z 4 kontynentów. Szkolimy od 0, organizujemy praktyki, a chętnych zatrudniamy jako Daytradera. Skromnie twierdzę: nie ma lepszego miejsca by zacząć karierę w zawodzie.
InneGiełda, Trading26-50Gliwice
Social Media
Nasz zespół
Piotr Surdel
Founder

Prawie zawsze w biurze: szkoli, zarządza, podsuwa pomysły. Pewnie patrzy w przyszłość nawet teraz (a może zwłaszcza teraz). I wymyśla... Boże ile on wymyśla...

Lucas Beaver
Technically a Wizard

Zawsze w biurze duchem: Rozwiąże każdy problem techniczny. Legenda głosi, że nie śpi i że jest maszyną. Nikt go nie widział od lat ale wciąż naprawia i tłumaczy, jak guzik wcisnąć żeby było pięknie.

Adam Gorgoń
Uber Manager

Prawie zawsze w biurze: szkoli, dogląda działań praktykantów i daytraderów. Dba o klimat i razem ze wszystkimi dźwiga ciężary dynamicznego obrotu kapitałem. Duży, silny człowiek.


Poznaj nas bliżej
Od nieśmiałych pierwszych kroków

W 2005, zanim powstał pierwszy iphone i 2 miesiące po starcie YouTube, ruszyliśmy my: Akademia Daytradingu w Gliwicach. Mieliśmy 25-kilowe monitory, wniesione na 4 piętro i ustawione jeden na drugim po 6 na stołach, do których musieliśmy dokręcić dodatkowe nogi. W miarę szybkie zderzenie ze ścianą rzeczywistości spowodowało szybką ewakuację wspólników po czym nieprzerwany wzrost przez 18 lat.

Kultura dzielenia się wiedzą

Giełdy Papierów Wartościowych to twory praktycznie nieskończone. Pośród 30 tysięcy giełdowych spółek dzieją się cuda. Znajdujemy je, korzystamy z nich i dzielimy się nimi. Co chwilę woda zmienia się w wino, a czasem też wino w herbatę… Nieprzerwanie budujemy bazę wiedzy na temat obrotu kapitałem na co większych giełdach na świecie. Uczestnicy szkoleń rozwijają swoje metody analizy giełdowych kursów ze wsparciem wielu lat kolektywnego doświadczenia jakim dysponuje Akademia Daytradingu.

Nasze wartości

Od początku i pierwszych transakcji na amerykańskim Nasdaqu, aż po eksperymenty na giełdzie w RPA opieramy się na szczerości, dbaniu o psychiczne zdrowie i niespożytej ciekawości. Żaden pomysł nie jest głupi póki giełda go nie zweryfikuje. W Akademii Daytradingu każdy ma ogromną autonomię w podejmowaniu giełdowych decyzji. Uczciwość, zaangażowanie, otwartość zwłaszcza na nowe nietypowe pomysły, odpowiedzialność i kultura wiedzy to wartości, które towarzyszą nam codziennie.

Bądź sterem, żaglem i okrętem

Będąc Daytraderem Akademii wchodzisz do świata nieograniczonego rozwoju i zarobków. To od Ciebie zależy jak szybko będziesz tworzył swój traderski kręgosłup i gdzie dokładnie to zrobisz. Uważasz że wiedeńska giełda jest ciekawsza niż amerykańskie Nyse? Fantastycznie! Działaj! Chcesz porównać Londyn ze Sztokholmem? No problem! Chcesz tonę danych do przekopania po sesji? Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy! Interesują Cię rynki azjatyckie? Eee… no to dostaniesz klucze bo my raczej śpimy w nocy…

Nasz wpływ

Ustanowiliśmy liczne standardy, z których korzystają biura takie jak nasze na całym świecie. Mamy wpływ na kształt i funkcje oprogramowania transakcyjnego, tworzymy własne aplikacje, bez przerwy szkolimy i szukamy nowych talentów i podejść. Jesteśmy jednym z najstarszych, nieprzerwanie działających, biur proptradingowych na świecie.

Niezrównane warunki

Wszyscy, od brokera, poprzez naszych partnerów i nas samych, zarobimy tylko wtedy gdy Ty zarobisz. Na każdym biznesowym szczeblu, głównym zadaniem jest ułatwić Tobie zarabianie na giełdzie. To fantastyczna filozofia prawdziwie czyniąca fakt jechania na jednym wózku naszą codziennością. Dlatego dostaniesz tyle kapitału ile będziesz potrafił wykorzystać, straty jak przystało na prawdziwy proptrading weźmiemy na siebie, a od zysków otrzymasz jedną z największych prowizji w branży. Nieźle nie?

Nowe perspektywy

W świecie postępu również i giełdy ulegają dużym transformacjom. Giełdy wraz z niespokojną sytuacją geopolityczną i klimatyczną otwierają zupełnie nowe pola do popisu dla wprawnych traderów. Naszym głównym planem na najbliższą przyszłość jest skorzystanie z tych zmian przy jednoczesnej adaptacji do nowej rzeczywistości. Robiliśmy to już kilka razy i zawsze wychodziło nam to na dobre. Mamy również plany rewizyty na rynkach kontraktów, przekopanie kryptowalut oraz dłuższą wizytę na forexie.


Życie firmy
Akademia Daytradingu - company insight 1
Akademia Daytradingu - company insight 2
Akademia Daytradingu - company insight 3
Akademia Daytradingu - company insight 4
Akademia Daytradingu - company insight 5

Social Media