Logo
Dodaj ogłoszenie
Coffeedesk logo
Coffeedesk

Coffeedesk to kawa, ludzie i relacje. Napełniamy kubki dobrą kawą poprzez sklep internetowy, hurtownię online dla klientów biznesowych oraz rozwijającą się sieć butikowych kawiarni. Specialty, czyli kawa najwyższej jakości, to nie sam produkt, ale cały proces jej przygotowania od farmy do filiżanki, który poprzez swoją złożoną strukturę wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia i pasji – to wszystko staramy się wkładać w naszą pracę każdego dnia. Jesteśmy liderem eCommerce na polskim rynku kawy oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie CEE według rankingu Financial Times.

E-commerceSprzedaż detaliczna101-500Kołobrzeg (+ 2 lokalizacje)

nasz zespół

Łukasz Wichłacz

CEO & Założyciel

W jednej osobie skupia rolę dyrektora zarządzającego, członka zarządu i współwłaściciela. Od 10 lat, czyli od powstania Coffeedesk, wyznacza kierunek działań firmy i jest mentorem dla wszystkich jej pracowników.

Ewelina Sas

Head of Marketing

W Coffeedesk pełni rolę Head of Marketing, odpowiada za strategiczne zarządzanie obszarem brand marketingu, wyznaczanie kierunku działań i za zespół marketingowy. Znana z pozytywnej energii i czarującego uśmiechu.

Marcin Zamaro

Head of Sales B2B

Od 2 lat odpowiada w Coffeedesk za zwiększanie efektywności i opłacalności działań handlowych w kanale B2B, zarządzanie, rozwój zespołu B2B Export i podbijanie nowych rynków. Zmiany to jego żywioł, relacje to fundament.


poznaj nas bliżej

Tak to się zaczeło....

Coffeedesk został założony w 2011 roku przez 3 przyjaciół z Kołobrzegu. Od samego początku priorytetami Łukasza, Jacka i Marcina były bliskie relacje, jakość i dobra zabawa, które do dziś pozostają głównymi wartościami w Coffeedesk.

Coffeedesk dziś...

10 lat później Coffeedesk to blisko 200 kawowych zapaleńców w trzech biurach, czterech kawiarniach oraz wielu innych miejsc w Polsce i poza jej granicami.

Stań się częścią naszego zespołu!

Od samego początku stawiamy na szukanie talentów i zgranych cech charakteru. Nasza ekipa słynie z wielu przyjaźni, silnej motywacji i wspólnego działania na rzecz naszych klientów. Każdy z nas jest specjalistą od kawy. Wierzymy, że wszyscy razem tworzymy wyjątkową obsługę klienta ;-)


nasze biura

  Kołobrzeg

  Sienkiewicza 12

  Szczecin

  Raginisa 19

  Warszawa

  Zygmunta Słomińskiego 15


życie firmy

Coffeedesk - company insight 1
Coffeedesk - company insight 2
Coffeedesk - company insight 3
Coffeedesk - company insight 4
Coffeedesk - company insight 5
Coffeedesk - company insight 6
Coffeedesk - company insight 1Coffeedesk - company insight 2Coffeedesk - company insight 3Coffeedesk - company insight 4Coffeedesk - company insight 5Coffeedesk - company insight 6Coffeedesk - company insight 7Coffeedesk - company insight 8Coffeedesk - company insight 9Coffeedesk - company insight 10

media społecznościowe

Logo