appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Allegro.pl  logo
Allegro.pl
Allegro powstało w 1999 roku w Poznaniu. Dziś mamy biura także w Warszawie, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce i Europie oraz znajdujemy się na liście TOP 10 największych firm e-commerce na świecie! Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 140 tysięcy firm a w serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. Zatrudniamy ponad 2000 osób, z czego niemal połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii!Każdego dnia zmieniamy życie milionów osób kupujących online. Znacie lepszą motywację do pracy? :)
E-commerceIT, Sales, Marketing1700+Poznań (+ 4 lokalizacje)
Social Media
Oferty

Business Controlling Expert

Allegro.pl Sp. z o. o.
Poznań, +3
MS Excel
SQL
CPA/ACCA/CIMA
New
Nasz zespół
Izabela Dudkowiak
Talent Acquisition Specialist

Posiada bardzo bogate doświadczenie rekrutacyjne w wielu rożnych obszarach i sektorach. W Allegro odpowiada za rekrutacje do działów Marketingu i Commerce. Dba o to, aby do Allegro trafiały największe talenty z branży.

Przemysław Jakubowski
Marketing Team Leader

Pasjonat performance marketingu, który uwielbia wyzwania w skali i automatyzację procesów. W Allegro, jako Marketing Team Leader zarządza zespołem SEO. Posiada ponad 12 lat doświadczenia, którym dzieli się na co dzień.

Ewa Mielczarek
Senior Advertising Business Partner

Handlowiec z powołania, który na pierwszym miejscu stawia budowanie relacji. W Allegro odpowiada za budowanie strategii reklamowej i kompleksową opiekę partnerów strategicznych z kategorii FMCG.


Poznaj nas bliżej
Nieprzeciętni współpracownicy

Czerpiemy inspirację od siebie nawzajem i dzielimy się wiedzą, każdego dnia doskonaląc swoje umiejętności. U nas spotkasz najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów od marketingu, nowych technologii, reklamy czy finansów. Fantastyczny zespół ludzi, dzięki współdziałaniu, tworzy jedno Allegro bliskie milionom Polak

Nieprzeciętni współpracownicy
Poczucie wpływu

W Allegro każdy ma wpływ na to, jaką firmą będziemy jutro. Nieustannie towarzyszy nam zmiana, którą postrzegamy jako szansę, a nie zagrożenie. Nowe projekty to okazja do tego, aby się sprawdzić. Możesz realnie wpłynąć na organizację i doświadczenia milionów klientów. Jeśli masz odwagę stawiać czoła wyzwaniom i nie boisz się odpowiedzialności, to u nas rozwiniesz skrzydła!

Poczucie wpływu
Skala działania

Jesteśmy największą firmą e-commerce w Polsce i drugą największą spółką handlową w kraju. Niezależnie od specjalizacji, codziennie mierzymy się z ambitnymi wyzwaniami na niespotykaną nigdzie indziej skalę. Każdego dnia realizujemy projekty, które kształtują zwyczaje zakupowe milionów ludzi. Skala wyzwala!

Skala działania
Nowoczesne technologie

Nakręcają nas nowe technologie oraz ich zastosowanie w dużej skali. Nowoczesna infrastruktura, najnowsze narzędzia pracy oraz światowe standardy tworzenia oprogramowania. To sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla blisko 600 inżynierów wszystkich specjalizacji. Od krzemu aż po interfejs użytkownika.

Nowoczesne technologie
Ciekawe projekty

W Allegro nie ma czasu i miejsca na nudę. Lubimy inicjować projekty otwierające nowy rozdział w historii platformy i realizować niesztampowe zadania. Jesteśmy ambitni, więc sami podwyższamy sobie poprzeczkę. Dążymy do uzyskania najwyższych parametrów wydajnościowych i wdrażania rozwiązań produktowych na światowym poziomie.

Ciekawe projekty
Możliwości rozwoju

Oprócz uczestnictwa w ciekawych projektach, zapewniamy pracownikom dostęp do szerokiej oferty szkoleń merytorycznych, menedżerskich i osobistych. Rocznie korzysta z nich blisko 2000 uczestników. Mamy również możliwość rozwijania się w roli trenerów, mentorów i prelegentów na konferencjach w Polsce i na świecie. Kilkudziesięciu studentów i absolwentów każdego lata zdobywa pierwsze doświadczenia zawodowe, dołączając do Summer e-Xperience – programu stażowego Allegro.

Możliwości rozwoju

Życie firmy
Allegro.pl  - company insight 1
Allegro.pl  - company insight 2
Allegro.pl  - company insight 3
Allegro.pl  - company insight 4
Allegro.pl  - company insight 5
Allegro.pl  - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Business Controlling Expert

Business Controlling Expert

Allegro.pl Sp. z o. o.
MS Excel
SQL
CPA/ACCA/CIMA
New