appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
ARCADIS logo
ARCADIS
Koncentrujemy się na zatrudnieniu, angażowaniu i rozwoju osób, które podzielają naszą pasję i chęć poprawy jakości życia na całym świecie. W ramach współpracy z nami będziesz miał okazję kształtować cały świat.
KorporacjaInżynieryjna101-500Warszawa (+ 4 lokalizacje)
Social Media
Oferty

Sustainability Consultant

ARCADIS
Warszawa, +4
ESG
standardy raportowania
analiza istotności
Nasz zespół
Kamil Protosawicki
Lider Sektora Wykonawców

Praca w Arcadis to możliwość uczestniczenia w największych projektach kolejowych w Polsce oraz współpraca z szerokim zespołem specjalistów. Doceniam wszechstronne wykształcenie i doświadczenie całego zespołu w firmie.

Katarzyna Kwiatkowska
Carbon Consultancy Lead

Arcadis to najlepsze miejsce do nauki i zdobywania zróżnicowanego doświadczenia. Dzięki międzynarodowej współpracy z innymi działami, mam dostęp do ogromnej ilości wiedzy i współpracy z najlepszymi specjalistami.

Anna Dyląg
Projektant Mostowy

Głównym atutem pracy w Arcadis jest zespół. Współpraca z zaangażowanymi i otwartymi ludźmi z poczuciem humoru, sprawia, że mierzenie się z wyzwaniami projektowania mostów nabiera nowego wymiaru.


Poznaj nas bliżej
ARCADIS

Arcadis jest dużą międzynarodową firmą projektowo-konsultingową, działającą w trzech sektorach: Mobility (Infrastruktura), Places (Budownictwo) oraz Resilience (Środowisko i Woda). Firma powstała w roku 1888 w Holandii, aktualnie jest obecna na całym świecie i zatrudnia 36’000 pracowników. Na rynku polskim Arcadis jest obecny od 1996 roku. Aktualnie w Polsce zatrudniamy około 300 osób.

To jest dla nas najważniejsze

Współpracując z nami, będziesz miał widoczny wpływ na rozwój naszej planety, co będzie możliwe między innymi poprzez współpracę z klientami, rozwijanie swoich umiejętności, walkę o równość lub działalność charytatywną – opcje są nieograniczone. Nasi pracownicy cenią różne perspektywy, dbają o zrównoważony rozwój naszej planety i mają odwagę kształtować nową, lepszą przyszłość.

Rozwój Arcadian

Jedną z najważniejszych wartości ARCADIS jest rozwój naszych pracowników. Z pomocą fundacji Loovinklaan, inwestujemy w rozwój Arcadian, by w pełni wykorzystać ich potencjał. Będziesz miał możliwość nawigować swoją karierą, uczestnicząc w międzynarodowych projektach branżowych i znajdując rozwiązania, które w przyszłości ułatwią ludziom życie.

Bycie Arkadyjczykiem to nie tylko praca!

Jesteśmy zdania, że sukcesy należy świętować, a integracja jest drugą najważniejszą rzeczą… oprócz pracy. 😃 Bawimy się na imprezach integracyjnych, pływamy kajakami, bierzemy udział w wydarzeniach branżowych, chodzimy do teatru. W zeszłym roku na wspólnym wyjeździe przenieśliśmy się do lat 80/90.

Benefity

Dołączając do Arcadis otrzymujesz pakiet benefitów, m.in: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW, dostęp do platformy MyBenefit (w tym możliwość korzystania z karty Multisport) oraz dofinansowanie do nauki języków obcych. Zwrócimy Ci również koszty uczestnictwa w wybranej przez Ciebie organizacji zawodowej. Dodatkowo oferujemy udział w programie Workplace Options, który zapewnia pomoc dla Ciebie i Twojej rodziny. Jego podstawową rolą jest udzielanie wsparcia psychologicznego.


Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
Sustainability Consultant

Sustainability Consultant

ARCADIS
ESG
standardy raportowania
analiza istotności