Logo
Dodaj ogłoszenie
ARCADIS logo
ARCADIS

Koncentrujemy się na zatrudnieniu, angażowaniu i rozwoju osób, które podzielają naszą pasję i chęć poprawy jakości życia na całym świecie. W ramach współpracy z nami będziesz miał okazję kształtować cały świat.

KorporacjaInżynieryjna101-500Warszawa (+ 6 lokalizacji)

nasz zespół

Kamil Protosawicki

Lider Sektora Wykonawców

Praca w Arcadis to możliwość uczestniczenia w największych projektach kolejowych w Polsce oraz współpraca z szerokim zespołem specjalistów. Doceniam wszechstronne wykształcenie i doświadczenie całego zespołu w firmie.

Katarzyna Kwiatkowska

Sustainability Consultant

Arcadis to najlepsze miejsce do nauki i zdobywania zróżnicowanego doświadczenia. Dzięki międzynarodowej współpracy z innymi działami, mam dostęp do ogromnej ilości wiedzy i współpracy z najlepszymi specjalistami.

Anna Dyląg

Projektant Mostowy

Głównym atutem pracy w Arcadis jest zespół. Współpraca z zaangażowanymi i otwartymi ludźmi z poczuciem humoru, sprawia, że mierzenie się z wyzwaniami projektowania mostów nabiera nowego wymiaru.


poznaj nas bliżej

ARCADIS

Arcadis jest dużą międzynarodową firmą projektowo-konsultingową, działającą w trzech sektorach: Mobility (Infrastruktura), Places (Budownictwo) oraz Resilience (Środowisko i Woda). Firma powstała w roku 1888 w Holandii, aktualnie jest obecna na całym świecie i zatrudnia 30’000 pracowników. Na rynku polskim Arcadis jest obecny od 1996 roku Aktualnie w Polsce zatrudniamy około 300 osób.

To jest dla nas najważniejsze

Współpracując z nami, będziesz miał widoczny wpływ na rozwój naszej planety, co będzie możliwe między innymi poprzez współpracę z klientami, rozwijanie swoich umiejętności, walkę o równość lub działalność charytatywną – opcje są nieograniczone. Nasi pracownicy cenią różne perspektywy, dbają o zrównoważony rozwój naszej planety i mają odwagę kształtować nową, lepszą przyszłość.

Rozwój Arcadian

Jedną z najważniejszych wartości ARCADIS jest rozwój naszych pracowników. Z pomocą fundacji Loovinklaan, inwestujemy w rozwój Arcadian, by w pełni wykorzystać ich potencjał. Będziesz miał możliwość nawigować swoją karierą, uczestnicząc w międzynarodowych projektach branżowych i znajdując rozwiązania, które w przyszłości ułatwią ludziom życie.


nasze biura

  Warszawa

  al. Jerozolimskie 142b

  Wrocław

  Fabryczna 6

  Łódź

  Gdańska 79

  Kraków

  Wadowicka 8A

  Rzeszów

  Litewska 8

  Radom

  prof. Włodzimierza Krukowskiego 1

  Katowice


życie firmy

ARCADIS - company insight 1
ARCADIS - company insight 2
ARCADIS - company insight 3
ARCADIS - company insight 4
ARCADIS - company insight 5
ARCADIS - company insight 6

media społecznościowe

Logo