OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
AZAGroup logo
AZAGroup

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be oraz Renee w Polsce i zagranicą.Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować.

E-commerceFashion250Warszawa

nasz zespół

Łukasz

Head of Retouch

Wraz z zespołem czuwam nad jakością zdjęć. Uczestniczyłem w projektowaniu fotograficznej linii produkcyjnej i aktualnie rozwijanej aplikacji PhotoProcess. Ważna jest dla nas wydajność i uczenie się nowych technologii.

Aleksandra

Software Developer

Zajmuję się programowaniem stron internetowych i aplikacji webowych. Posługuję się programami: Cake PHP3 , PostrgesSql, PhpUnit, ReactJs. Moja praca w AZAGroup to tworzenie jedynej na rynku aplikacji dla Studia Foto.

Karolina

PR & Influencer Marketing Specialist

Moja praca polega na współpracy z influencerami oraz działaniach PR dla marki Renee. Wdrażam nowe rozwiązania PR i kampanie. W Azie nauczyłam się większej asertywności i wiary we własne możliwości.


poznaj nas bliżej

Nasza historia

Trzech współtwórców AZAGroup połączyła wizja, w której e-commerce i technologiczne innowacje to dwie nierozłączne składowe. Od początku związani branżą mody, wiedzieli, że kreowanie to wyprzedzanie zmian.
Dzisiejszy rozwój AZAGroup opiera się na elastyczności. Rozumiemy ją jako gotowość na ciągłą zmianę i stałe poszerzanie możliwości. Łączymy rozmaite kompetencje, dlatego w naszej firmie działają zarówno specjaliści od mody, jak i technologiczni developerzy.


nasze biuro

    Warszawa

    al. Wyścigowa 6


życie firmy

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności