OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Beesafe logo
Beesafe

Cześć, jesteśmy Beesafe, prężnie rozwijający się insur-tech, za którym stoi międzynarodowa grupa kapitałowa Vienna Insurance Group. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku ubezpieczeń i codziennie pracujemy nad tym, aby cel realizować!

StartupUbezpieczenia101-500Warszawa

media społecznościowe

nasz zespół

Aneta Korniejczuk

CLAIMS HANDLER

Od 2020 r. jestem specjalistą ds. likwidacji szkód dla Beesafe. Swoje doświadczenie zdobywałam od 2019r. w pracy dla spółki VIG przy obsłudze klienta.

Jędrzej Winiarski

SALES SPECIALIST

Na co dzień do moich obowiązków należy sprzedaż polis ubezpieczeń komunikacyjnych oraz obsługa klienta. Beesafe pomaga mi realizować pasję jaki i ścieżkę zawodową. Pracuję w zespole najlepszych specjalistów.

Łukasz Zdanikowski

TECH LEAD

Jestem pasjonatem JavaScript, swoje doświadczenie rozwijałem głównie poznając szczegóły bibliotek oraz framework-ów (Backbone, AngularJS, Angular, React). Ostatnio więcej uwagi poświęcam Node.js.


poznaj nas bliżej

Świat pędzi, ale rozwijamy się szybciej

Beesafe to marka ubezpieczeniowa z internetowym charakterem. To, co nas wyróżnia, to unikalne produkty ubezpieczeniowe oraz użyteczne usługi, z których chce się korzystać. Wyróżnienia mówią same za siebie: 08.2020 - Najszybsze wdrożenie systemu Guidewire w historii!  09.2020 - Najszybszy na rynku kalkulator OC/AC  10.2021 - Nagroda Magic of Innovation  01.2022 - Nagroda Gazety Ubezpieczeniowej Innowacja Roku 2021 05.2022 - Nagroda Najlepszy Cyfrowy Ubezpieczyciel

Świat pędzi, ale rozwijamy się szybciej
Stań się częścią naszego zespołu!

👉 Masz doświadczenie w sprzedaży, likwidacji szkód komunikacyjnych lub obsłudze posprzedażowej? Dołączając do nas, będziesz uczestniczył we wsparciu klienta, na jednym z tych etapów, co daje Ci szansę bycia specjalistą w tej dziedzinie.

Styl pracy w Bee…

👉 Każdego miesiąca pracownicy otrzymują 200 punktów do wykorzystania na platformie Motivizer. Możesz je wymienić cokolwiek chcesz – od biletów do kina, poprzez wakacje po ubezpieczenie medyczne! 👉 W ramach inicjatywy Beesportive konkurujemy ze sobą w aktywnościach fizycznych. Zwycięzcy otrzymują dodatkowe punkty w Motivizorze!

Hybrydowo...

👉 Pracujemy w modelu hybrydowym, co oznacza, że możesz pracować dokładnie tak jak Ci wygodnie  👉 Nie mieszkasz w Warszawie? Nie jest to dla nas przeszkodą - praca zdalna również wchodzi w grę  👉 Pracujemy w standardowych godzinach, jeśli jednak potrzebujesz indywidualnego podejścia - jesteśmy na to otwarci 

Biuro i inne bajery...

👉 Posiadamy komfortowe biuro, sprzyjające twórczej pracy. Huśtawki czy piłki do ćwiczeń zamiast foteli? To nie problem! 👉Mamy też zajęcia jogi, angielskiego, rowery treningowe w biurze, nap room i inne bajery. Pitną czekoladę też mamy :)  👉 Oczywiście nie może zabraknąć owocowych śród!  ;) 

A po pracy w Bee… 

👉 Integracje – za nami już m.in. Gra Miejska na Powiślu, Counter Strike online, Tajniacy, Escape Room... 😊   👉 A kolejne – to wspólny wybór naszych pracowników :) 


nasze biuro

    Warszawa

    al. Jerozolimskie 181 B


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności