appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
BETFAN logo
BETFAN
Hej, z tej strony BETFAN, legalny polski bukmacher. Działamy na rynku od 2018 roku i idzie nam coraz lepiej. Aby było jeszcze lepiej potrzebujemy nowych osób ze świeżą energią! Na początku się poznamy, a po chwili poczujesz się jak w domu
StartupBukmacherska10-50Warszawa
Social Media
Oferty

Specjalista ds. administracji

6 000 - 6 500 pln
Betfan sp. z o.o.
Warszawa
wykształcenie wyższe
ms office
excel
Nasz zespół
Mariusz Pudzianowski
Strongman of the board & Ambasador

Zajmuje się promowaniem naszej marki. Odpowiada za rozwój pracowników i dobrą atmosferę. Dba o to, by nikt w firmie tanio skóry nie sprzedał. W wolnych chwilach występuje w walkach wieczoru podczas gal MMA.

Łukasz Łazarewicz
Przewodniczący rady nadzorczej

Nikt tak jak on nie potrafi przekuć słów w czyn. Stąd jego bogaty życiorys, w którym zauważymy poważne stanowiska w cenionych firmach. Razem z BETFAN chce zmienić wizerunek polskiej bukmacherki.

Piotr Sienkiewicz
Prezes Zarządu

Bukmacherkę i marketing zna od podszewki. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystał w starcie BETFAN. Mózg i serce firmy. Dąży do zrewolucjonizowania branży polskich bukmacherów, co mu się sukcesywnie udaje.


Poznaj nas bliżej
NASZE CELE

Jesteśmy po to, by każdego dnia dostarczać graczom niepowtarzalną rozrywkę. Stworzyliśmy BETFAN dlatego, by ci, którzy nas odwiedzają, zawsze dobrze się bawili. Czy to typując mecze piłkarskie, czy zastanawiając się nad tym, co się będzie dalej działo w obecnie najpopularniejszych serialach. No bo właśnie – ofertę na rozrywkę mamy bardzo szeroką. Cele? Chcemy być jak kumpel, tak po prostu.

CZYM SIĘ KIERUJEMY

Ciężko znaleźć drugi taki zbiór ludzi z tyloma indywidualnościami, którzy tworzą tak świetny zespół. W naszym teamie jest wielu znakomitych pracowników, którzy przygotowują ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie. A jeśli masz fajny pomysł na coś nietypowego, to i twoją propozycję wystawią. Jesteśmy zabawni, nowocześni, ale i pracowici – uzyskaliśmy licencję bukmacherską online w równe sześć miesięcy. To do dziś niepobity rekord Polski.

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

W naszym zespole nigdy nie będziecie się nudzić. Zawsze dużo się dzieje. Zwłaszcza jak wpada do nas nasz ambasador, czyli Mariusz Pudzianowski. On to potrafi zmotywować do tego, by dawać graczom jeszcze więcej rozrywki! To oni sprawiają, że w rankingu najlepszych polskich bukmacherów pniemy się coraz wyżej. Początek drogi już za nami, ale do szczytu jeszcze trochę nam brakuje. Z Tobą może być znacznie łatwiej.

W SKRÓCIE

- Tworzymy zespół pasjonatów, którzy w firmie czują się tak, jak w domu.<br/><br/>- Jest u nas sporo indywidualności, którzy tworzą wspaniały zespół. Bo właśnie na to – czyli siłę drużynową – stawiamy. <br/><br/>- Chcemy być jak kumpel – i dla graczy, i dla pracowników BETFAN. Jeśli nas wybierzecie, na pewno się nie zawiedziecie.<br/><br/>#postawnaBETFAN


Życie firmy
BETFAN - company insight 1
BETFAN - company insight 2
BETFAN - company insight 3
BETFAN - company insight 4
BETFAN - company insight 5
BETFAN - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Specjalista ds. administracji

Specjalista ds. administracji

6 000 - 6 500 pln
Betfan sp. z o.o.
Warszawa
wykształcenie wyższe
ms office
excel