appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
BitBag logo
BitBag
BitBag to Software House dostarczający szyte na miarę rozwiązania eCommerce oparte na podejściu open-source i best of breed. Świadczymy nasze usługi w ponad 20 krajach co wiąże się z możliwością rozwoju w branży eCommerce na całym świecie.
Software HouseeCommerce30-40Wrocław
Social Media
Oferty

Sales Development Representative

5 000 - 9 000 pln
BitBag
Gdańsk, +4
, Praca zdalna
Zdalnie
Sales
B2B
angielski
New
Nasz zespół
Mikołaj Król
CEO & co-founder

Współzałożyciel BitBag. Nakreśla drogę rozwoju firmy i odpowiada za najważniejsze jej cele. Ściśle współpracuje z działem sprzedaży i marketingu. Zawsze chętnie zaangażuje się w Twoją sprawę.

Damian Murawski
CTO & co-founder

Współzałożyciel i CTO BitBag. Pomaga zespołowi technicznemu w podejmowaniu trudnych decyzji i jeśli trzeba bierze za nie pełną odpowiedzialność. Wspiera swoim doświadczeniem zespół programistów. Zawsze chętny do pomocy.

Oliwia Jagielska
HR Specialist

W firmie BitBag wspiera procesy rekrutacji oraz dba o działania Employer Brandingowe. Prawdopodobnie to właśnie Oliwia będzie pierwszą osobą, z którą nawiążesz kontakt po zgłoszeniu się do naszej firmy.


Poznaj nas bliżej
BitBag

BitBag to Software House pełen pasjonatów, profesjonalistów i praktyków programowania. Słuchamy siebie nawzajem i darzymy szacunkiem. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, z biegiem lat zostaliśmy partnerem Sylius, Shopware, VueStorefront, Ibexa, co pozwoliło nam się bardziej rozwijać. Od 2018 roku BitBag co roku jest uznawana za jedną z najlepszych firm w Polsce według rankingu Clutch.co.

Deloitte Fast 50

W roku 2021 oraz 2022 zostaliśmy uznani przez Deloitte Fast 50 za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej.


Życie firmy
BitBag - company insight 1
BitBag - company insight 2
BitBag - company insight 3
BitBag - company insight 4
BitBag - company insight 5
BitBag - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Sales Development Representative

Sales Development Representative

5 000 - 9 000 pln
BitBag
, Praca zdalna
Zdalnie
Sales
B2B
angielski
New