appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Bluerank logo
Bluerank
Bluerank to agencja marketingu internetowego, której serce bije w Łodzi. Specjalizuje się w kampaniach SEO/SEM, Google Marketing Platform, social media, social ads oraz w wykorzystaniu analityki internetowej do rozwoju biznesu.
AgencjaOnline marketing120Łódź
Social Media
Oferty

Marketing Analytics Specialist

7 130 - 10 160 pln
Bluerank
Łódź, +2
GoogleDataStudio
GoogleTagManager
GoogleAnalytics

Junior Marketing Analytics Executive

3 730 - 5 080 pln
Bluerank Sp. z o.o.
Łódź, +2
Google Analytics
data analyst
New
Nasz zespół
Maciej Gałecki
CEO Bluerank

Maciek jest twórcą i CEO agencji Bluerank. Od początku swojej kariery specjalizuje się w tematyce SEM i analityce internetowej. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i konferencji.

Zbigniew Nowicki
Co-Managing Director

Zbyszek jest współwłaścicielem agencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie doradcze w obszarze badania doświadczeń i satysfakcji użytkowników. Rozwija obszar współpracy międzynarodowej firmy.

Jarosław Miszczak
Co-Managing Director

Jarek jest odpowiedzialny za zapewnienie optymalnego rozwoju firmy. Wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w branży digital do wspierania zespołu w dostarczaniu najwyższej jakości usług klientom Bluerank.


Poznaj nas bliżej
Kim jesteśmy?

Tak wyglądał początek Blueranka 15 lat temu, gdy Maciej Gałecki podjął decyzję o założeniu własnej firmy. Dziś wiele się zmieniło o czym mogą świadczyć poniższe liczby: <br/>• Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób.<br/>• Obsłużyliśmy już ponad 430 klientów z całego świata.<br/>• Rok rocznie realizujemy budżety mediowe na kwotę 30 mln zł.<br/><br/>Są jednak rzeczy, które mimo upływu czasu nie zmieniły się ...

Dołączając do nas przekonasz się, że:

Od początku istnienia Bluerank na pierwszym miejscu stawiamy rozwój pracowników. Wykorzystujemy każdą okazję do nauki. Jeździmy na konferencje, uczestniczymy w szkoleniach, dzielimy się pozyskanymi informacjami i wymieniamy raportami branżowymi. Dodatkowo będąc Google Premier Partnerem, możemy korzystać z rozwiązań jeszcze niedostępnych na rynku.

Współpracę mamy wpisaną w DNA

Zobaczysz jak działa efekt synergii w praktyce, bo współpraca jest podstawą naszego działania. Zorganizowaliśmy naszą pracę w taki sposób, aby przez 3 dni w tygodniu, móc pracować w zespołach projektowych a pozostały czas, spędzać w naszych działach macierzystych, co sprzyja szybkiej wymianie wiedzy.

Kreatywność = Nowe rozwiązania

Staramy się zawsze wychodzić na przeciw potrzebom Klientów oraz naszych specjalistów, którzy mają głowy pełne pomysłów na ulepszenia istniejących na rynku rozwiązań, jak i do tworzenia nowych, zupełnie innowacyjnych narzędzi. Wspólnie z działem R&D przekuwamy te pragnienia w rzeczywiste rozwiązania i produkty.

Doceniamy i jesteśmy doceniani

Wykonując codzienną pracę władamy w nią całe serca, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Konsultingowe podejście jest tym, co nas wyróżnia. Nasi Partnerzy to doceniają, dlatego cieszymy się sukcesami naszych pracowników i jesteśmy dumni, że nasze projekty, spotykają się z uznaniem na rynku.

Sprawdź, czy mamy wspólne wartości

Wyróżnia nas:<br/>• Duża ciekawość świata i chęć nauki.<br/>• Nastawienie na współpracę.<br/>• Innowacyjne podejście i otwartość na nowości.<br/>• Orientacja na dostarczanie wysokiej jakości usług.<br/>• Skupienie na potrzebach klienta.<br/><br/>Dodatkowo cenimy szczerość i transparencję, dlatego otwarcie mówimy o wynagrodzeniu w naszej ofercie.

W Bluerank praca to nie wszystko

Liczy się dla nas dobra atmosfera i wspólnie spędzany czas. Co roku całą firmą wyjeżdżamy na Bluetrip, podczas którego integrujemy się i ładujemy baterie na kolejne miesiące. <br/><br/>Lubimy pomagać i chętnie angażujemy się w akcje społeczne. W grudniu, wraz z innymi agencjami udowadnia, że „Internety mają serce” a w trakcie roku wspieramy m.in. Fundację Gajusz.<br/>Bluerankowcy to też zapaleni sportowcy, którzy pokonują kilometry w biegach m.in. Łódź Business Run.


Życie firmy
Bluerank - company insight 1
Bluerank - company insight 2
Bluerank - company insight 3
Bluerank - company insight 4
Bluerank - company insight 5
Bluerank - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Marketing Analytics Specialist

Marketing Analytics Specialist

7 130 - 10 160 pln
Bluerank
GoogleDataStudio
GoogleTagManager
GoogleAnalytics
Junior Marketing Analytics Executive

Junior Marketing Analytics Executive

3 730 - 5 080 pln
Bluerank Sp. z o.o.
Google Analytics
data analyst
New