appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
CAPE MORRIS logo
CAPE MORRIS
Tworzymy marketing zintegrowany bardziej! Naszą ambicją jest pokonywanie barier codziennej sztampy, wyszukiwanie nieodkrytych dotąd rozwiązań, które pozwolą na bycie zawsze o krok do przodu.
AgencjaAgencja 361°. 20-50Warszawa
Social Media
Oferty

Performance Specialist (Google Ads)

CAPE MORRIS
Warszawa, +4
angielski
digital
Google Ads

Social Media Team Leader

CAPE MORRIS
Warszawa, +4
social media
angielski
Facebook Ads
New
Nasz zespół
Mateusz Walaszczyk
CEO

Za sterami CAPE MORRIS od 2015 roku. Odpowiada za kompleksową realizację projektów 361° i czuwa nad pracą wszystkich działów firmy. Miłośnik najdalszych podróży.

Judyta Wieczorkiewicz Głuszak
Head of Client Service

Królowa matka działu Client Service, w kontakcie z Partnerami odnajduje się jak ryba w wodzie. Albo lepiej. Nie ma projektu, któremu nie stawiłaby czoła.

Jarek Kacperczyk
Head of Creation

Chodząca definicja kreatywności. W CAPE MORRIS niemal od samego początku zaraża pomysłowością. Nie tworzy tylko wtedy, kiedy śpi. A sypia rzadko.


Poznaj nas bliżej
KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Cape Morris - strategiczno-kreatywną agencją 361°, budującą wizerunek klientów. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by kreatywne pomysły obracać w niesztampowe rozwiązania. Nasi partnerzy mogą liczyć na ekspercką wiedzę i doświadczenie, z którego korzystamy w codziennej pracy.

PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Cape Morris to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą nasz zespół i z którymi na co dzień współpracujemy. Skracamy dystans, bo wiemy, że zaufanie buduje się nie przez sztywne maile, ale przez rozmowę i zaangażowaną pracę nad wspólnymi celami. Podstawą naszej współpracy są relacje - zarówno te wewnątrz zespołu, jak i te z Partnerami.

DZIAŁAMY RAZEM!

Razem dążymy do najlepszych rezultatów i nikt nie zostaje sam z wyzwaniami, które przed nim stoją. Razem pracujemy, razem celebrujemy. Integrujemy się na co dzień w biurze i podczas wspólnych wyjazdów. A to, co wychodzi nam niezwykle sprawnie – to komunikacja – szybka, bezpośrednia, z każdym.

NASI LIDERZY

Nie dzielimy ludzi na stanowiska, tylko dostrzegamy ich kompetencje. Dlatego nasi liderzy są częścią teamu – możemy liczyć na ich wsparcie, cenne wskazówki i zrozumienie. Mają otwartość na różnorodność i wielość perspektyw.

ROZWÓJ OSOBISTY

Czujemy, że robiąc kreatywne, zaawansowane technologicznie zlecenia dla naszych klientów – jednocześnie rozwijamy siebie! Jest wiele dróg dochodzenia do tego samego celu – my stawiamy na rozwiązania, które rozwijają zarówno klientów i ich biznesy, jaki i nasze teamy odpowiedzialne za projekty!

NASI PARTNERZY

Szeroki przekrój branż, z którymi pracujemy, daje nam możliwość przekucia naszej kreatywności w nieszablonowe projekty i idee. Naszymi Partnerami są m.in. Bayer, Tullamore D.E.W., Tefal, Krups czy Bracia Sadownicy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nasz ponad 40-osobowy zespół to zarówno marketingowi wyjadacze, jak i młode wschodzące gwiazdy kreacji. Cape Morris stale rośnie i poszerza swój team o nowe talenty. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj - być może zostaniesz jednym z nich?


Życie firmy
CAPE MORRIS - company insight 1
CAPE MORRIS - company insight 2
CAPE MORRIS - company insight 3
CAPE MORRIS - company insight 4
CAPE MORRIS - company insight 5
CAPE MORRIS - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Performance Specialist (Google Ads)

Performance Specialist (Google Ads)

CAPE MORRIS
angielski
digital
Google Ads
Social Media Team Leader

Social Media Team Leader

CAPE MORRIS
social media
angielski
Facebook Ads
New