Logo
Dodaj ogłoszenie
Casbeg logo
Casbeg

Ekipa Casbeg to zespół indywidualistów, połączony wspólnym celem – ułatwianiem prowadzenia biznesu naszym klientom. Jesteśmy ekspertami, którzy w pracy mogą być SOBĄ.

InneConsulting26-50Wrocław

nasz zespół

Bartosz Majewski

CEO, Co-founder

Bartosz jest prezesem i współwłaścicielem Casbeg. Dzieli się wiedzą w artykułach i wystąpieniach publicznych. Poza firmą jest tatą, dużo czyta i jeździ na snowboardzie.

Marcin Deręgowski

Co-founder

Współzałożyciel Casbeg i seryjny przedsiębiorca, prowadzący jednocześnie kilka firm. Zaczynał w marketingu internetowym, kiedy jeszcze niewiele osób w Polsce wiedziało czym jest Internet. Pasjonat fotografii i podróży.

Monika Kutowska

Team Leader

Monika Cię wdroży we wszystko na początku pracy w Casbeg. Wie o każdej rzeczy, która się tutaj dzieje. Jako entuzjastka Customer Success stale monitoruje zadowolenie klientów. NPS, IDI, CSAT nie mają przed nią tajemnic!


poznaj nas bliżej

Nasze wartości i cele

Ludzie to nasza najważniejsza wartość. Bez ich eksperckiego doświadczenia i kompetencji miękkich nie wyobrażamy sobie Casbeg. Pomimo ciągle rosnącego zespołu i wysokich oczekiwań merytorycznych wobec kandydatów zgromadziliśmy w Casbeg wyłącznie życzliwych ludzi, którzy 🟨 cenią grę zespołową, 🟨 chętnie podejmują się nowych wyzwań i… 🟨 biorą na siebie odpowiedzialność.
Bardzo cenimy rozmowy z ekspertami - Twoje zgłoszenie rekrutacyjne będzie świetnym powodem do spotkania. Do zobaczenia!


nasze biuro

    Wrocław

    Powstańców Śląskich 5


życie firmy

Casbeg - company insight 1
Casbeg - company insight 2
Casbeg - company insight 3
Casbeg - company insight 4
Casbeg - company insight 5
Casbeg - company insight 6
Casbeg - company insight 1Casbeg - company insight 2Casbeg - company insight 3Casbeg - company insight 4Casbeg - company insight 5Casbeg - company insight 6Casbeg - company insight 7Casbeg - company insight 8Casbeg - company insight 9Casbeg - company insight 10

media społecznościowe

Logo