Logo
Dodaj ogłoszenie
CCC S.A. logo
CCC S.A.

Jesteśmy międzynarodową korporacją ze start-upową atmosferą, liderem branży FashionTech. Chcemy aby moda była dostępna dla każdego, wszędzie. Łączy nas wspólna radość i odwaga sięgania po więcej! Grupa CCC to 4 silne, komplementarne szyldy: CCC, Modivo, HalfPrice oraz DeeZee. Cechuje nas dynamiczny wzrost i możliwości rozwoju zawodowego w wielu obszarach m.in. e-commerce, marketing, design czy technologie. Niezależnie od tego jaką rolę pełnisz, codziennie masz bezpośredni wpływ na realizację naszej wizji - być #1 modową platformą omnichannel w CEE!

E-commerceOmnichannel, Retail16 000 + Polkowice (+ 3 lokalizacje)

nasz zespół

Aleksandra Koclejda

MOBILE CONTENT COORDINATOR

Praca w dziale aplikacji mobilnej CCC to codzienne wyzwania. Ilość innowacyjnych projektów, które mają realny wpływ na branże e-commerce może zaskoczyć. Dla mnie jednak to coś, czego długo szukałam i znalazłam - w CCC

Radosław Jabłonka

SENIOR UI DESIGNER

Na początku nie trzeba być najlepszym w swojej dziedzinie, wystarczy być otwartym i spostrzegawczym. Warto być w rytmie CCC, szalonym, szybkim, spontanicznym takim klasycznie dobrym.

Dorota Sieklicka

MANAGER BUSINESS INTELLIGENCE

CCC to miejsce gdzie można realizować swoje zawodowe marzenia. Tempo bywa zawrotne a przeszkody wysokie, ale zawsze jest siatka bezpieczeństwa w postaci zespołu, który wspiera, pomaga i współpracuje!


poznaj nas bliżej

Działamy zespołowo

➡ Jest nas blisko 16 tys., w 29 krajach! Niezależnie od lokalizacji, mamy wspólne cele i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem.
➡ Rośniemy i przyciągamy talenty! Zawsze chcemy być o krok przed innymi, a do tego potrzebujemy zespołów złożonych z najlepszych.
➡ Angażujemy się we wszystko, co robimy. Chcemy mieć wpływ na to, aby czynić CCC coraz lepszym miejscem pracy. Pokazała to rekordowa frekwencja w badaniu satysfakcji. Bo wiemy, że nasz głos ma moCCC i że #RazemMożemyWięcej!

Tworzymy przedsiębiorcze innowacje

➡ Innowacyjne projekty to nasza codzienność, a projekt Akcja Innowacja pozwala każdemu z nas podzielić się pomysłem, który może usprawnić i ulepszyć naszą pracę.
➡ Inwestujemy w technologie, które podnoszą wartość klientom i firmy, wprowadziliśmy system OMS i PayPo w sklepach stacjonarnych.
➡ Jesteśmy doceniani za nasze osiągnięcia zespołowe i indywidualne. Zdobywamy branżowe nagrody.

Nakręcają nas Klienci

➡ Nasze modne produkty podążają za światowymi trendami – które po prostu kochają klienci!
➡ Tworzymy usługi, dzięki którym ich zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze i bardziej dostępne – esize.me, dostawy nawet w 90 minut, czy aplikacja mobilna z visual search – to tylko kilka z wielu przykładów, które bardzo dobrze znacie.
➡ W codziennej pracy działamy konsekwentnie, ale elastycznie. Szybko odpowiadamy na dynamicznie zmieniające się oczekiwania naszych klientów.


nasze biura

  Polkowice

  Strefowa 6

  Warszawa

  plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

  Kraków

  AK 25

  Wrocław

  Przyjaźni 6/U5


życie firmy

CCC S.A. - company insight 1
CCC S.A. - company insight 2
CCC S.A. - company insight 3
CCC S.A. - company insight 4
CCC S.A. - company insight 5
CCC S.A. - company insight 6
CCC S.A. - company insight 1CCC S.A. - company insight 2CCC S.A. - company insight 3CCC S.A. - company insight 4CCC S.A. - company insight 5CCC S.A. - company insight 6

media społecznościowe

Logo