Logo
Dodaj ogłoszenie
Ceneo.pl sp. z o.o. logo
Ceneo.pl sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarczamy użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Stanowimy zgrany zespół, tworzący rodzinną atmosferę.

E-commerceE-commerce51-200Wrocław

nasz zespół

#ludzieCeneo Ania

Security Department Lead

Ania to nasz Chuck Norris, jak strażnik Teksasu dba o bezpieczeństwo zakupów na CENEO.pl. Kocha podróże jednak, gdy wraca zawsze ubiera swoją odznakę strażnika. Pracuje od 2011 roku, dziś jako lider Działu Bezpieczeństwa

#ludzieCeneo Paweł

SEM Expert

Paweł tworzy wciągające reklamy dla CENEO, zawsze z hollywoodzkim uśmiechem od ucha do ucha. I może nie zdobędzie Oscara, za to gra pierwszoplanową rolę w naszym dziale Performance będąc mentorem dla młodszych kolegów.

#ludzieCeneo Ania

HR Manager

Ania nie musi chodzić w pomarańczowej kamizelce z napisem "Ratownik" - i tak wszyscy wiedzą, że pomoże. Udowadnia, że czynnik ludzki to nie problem, ale wartość dla firmy. Funkcję pełni już od 10 lat w CENEO.


poznaj nas bliżej

Działamy od 2005 roku!

Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i staliśmy się liderami branży, zyskując zaufanie użytkowników i partnerów biznesowych. Na początku naszej historii umożliwialiśmy użytkownikom porównywanie cen z zaledwie 8 sklepów w ramach 4 kategorii, by już po dwóch latach liczbę tę zwiększyć do ponad 1000 sklepów. Zwieńczeniem naszych sukcesów był rekordowy debiut naszej Grupy Allegro.eu na warszawskiej giełdzie. Pobiliśmy w ten sposób rekord wszystkich debiutów w historii GPW.


nasze biuro

    Wrocław

    Legnicka 48G


życie firmy

Ceneo.pl sp. z o.o. - company insight 1
Ceneo.pl sp. z o.o. - company insight 2
Ceneo.pl sp. z o.o. - company insight 3
Ceneo.pl sp. z o.o. - company insight 4
Ceneo.pl sp. z o.o. - company insight 5

media społecznościowe

Logo