Logo
Dodaj ogłoszenie
Cloud Technologies S.A. logo
Cloud Technologies S.A.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie. Dostarczamy autorską technologię oraz wysokiej jakości dane niezbędne na rynku reklamy online.

InneBig Data51-100Warszawa (+ 2 lokalizacje)

nasz zespół

Piotr Prajsnar

Founder/CEO

Jeden z prekursorów zawodu badacza danych w Polsce. Specjalizuje się w nowych technologiach dla rynku reklamy on-line, w tym RTB, w obszarach uczenia maszynowego, inteligentnych algorytmach oraz Internet of Things.

Aleksandra Szweryn

COO

Ola specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym w szczególności dla projektów B2B. W grupie Cloud Technologies odpowiada za strategiczny rozwój działów: komunikacji i marketingu, HR i administracji.

Grzegorz Mrowiec

HR Manager

Grzesiek odpowiedzialny jest za HR w Cloud Technologies, w tym także łączeniem talentów ze stanowiskami, które wpisują się w ich potrzeby i aspiracje. Zawsze chętnie odpowie na pytania dotyczące współpracy. :)


poznaj nas bliżej

Cloud Technologies

Cloud Technologies została założona w 2011 r., specjalizuje się w segmencie DataTech. Posiada jedną z największych na świecie hurtowni anonimowych danych o użytkownikach Internetu oraz autorską technologię Data Management Platform. W skład grupy kapitałowej Cloud Technologies wchodzą także spółki: OnAudience.com, Audience Network, OAN oraz OnProspects.

OnAudience

OnAudience.com Ltd od 2016 r. oferuje technologie, które wykorzystują analizę Big Data i algorytmy machine learning, by skutecznie integrować, wzbogacać i monetyzować dane. Gromadzone dane służą przede wszystkim do targetowania klientów w kampaniach programmatic oraz do rozwoju narzędzi Business Intelligence w firmach.

Audience Network

Audience Network powstała w 2014 roku i jest pionierem Data Consultingu w Polsce. Firma wykorzystuje analizę big data oraz algorytmy sztucznej inteligencji w reklamach online, aby tworzyć kreatywne kampanie dostosowane do preferencji odbiorców.

OAN

Online Advertising Network Sp. z o.o. działa na rynku reklamy online od 2011 roku, a po połączeniu z grupą Cloud Technologies wykorzystuje analitykę Big Data do precyzyjnego targetowania odbiorców reklam i zwiększania skuteczności kampanii.

OnProspects

Tworzy rozwiązania technologiczne wykorzystywane w reklamie online i cyfrowym biznesie. Oferuje dostęp do unikatowej, bazującej na danych platformy Demand-Side (DSP), umożliwiającej zautomatyzowany zakup powierzchni reklamowej w modelu aukcyjnym (tzw. Real Time Bidding).


nasze biura

  Warszawa

  Dobra 40

  Białystok

  Branickiego 17E

  Londyn

  Uxbridge Road


życie firmy

Cloud Technologies S.A. - company insight 1
Cloud Technologies S.A. - company insight 2
Cloud Technologies S.A. - company insight 3
Cloud Technologies S.A. - company insight 4
Cloud Technologies S.A. - company insight 5
Cloud Technologies S.A. - company insight 6
Cloud Technologies S.A. - company insight 1Cloud Technologies S.A. - company insight 2

media społecznościowe

Logo