Logo
Dodaj ogłoszenie
Columbus Energy logo
Columbus Energy

Cześć! To my, Columbus. Tworzymy historię naszej marki, która wspiera ją na drodze do sukcesu. Nasz zespół marketingu relacji z klientem liczy ponad 200 osób. Już podczas pierwszych dni u nas dowiesz się, że w Columbus nie ma nudy!

InneOZE3000+Kraków

media społecznościowe

nasz zespół

Łukasz Jaronik

Dyrektor Marketingu

Od ponad 12 lat związany z branżą kreatywną. Od 2020 roku rozwija dział marketingu w Columbus. Odpowiedzialny za rebranding oraz stworzenie i realizację strategii marki.

Anna Kowalska

Dyrektor HR

Od blisko 20 lat zajmuje się obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. W Columbus kreuje i wdraża nową strategię personalną, odpowiadającą na aktualne potrzeby firmy.

Dawid Zieliński

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, założyciel i prezes Columbus. Pasjonat zielonej energii i nowoczesnych technologii. Na swoim koncie ma wiele sukcesów i nagród, m.in. zwycięstwo w prestiżowym konkursie EY Przedsiębiorca Roku.


poznaj nas bliżej

Cztery wartości

Jesteśmy częścią firmy Columbus, który daje dostęp do przyszłości i nowoczesnej energetyki. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla domu i biznesu (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania) oraz właścicieli gruntów i deweloperów (farmy).

W codziennej pracy przyświecają nam cztery wartości.
#tempo #talent #troska #technologia

Tempo

Określa to, w jaki sposób pracujemy i rozwijamy się. W Columbus wiemy, że sukces organizacji jest efektem wspólnej, ciężkiej, intensywnej i dynamicznej pracy. Nie boimy się wychodzić przed szereg, stawiamy na zaskakujące i innowacyjne rozwiązania - zawsze chcemy być o krok naprzód.

Talent

Columbus tworzą ludzie - pełni pasji, zaangażowania i talentów. Stawiamy na rozwój i doskonalenie talentów w zespołach. Liczą się dla nas nie tylko kwalifikacje, chcemy budować zaangażowaną, dynamiczną i odważną organizację. Szukamy ludzi, którzy lubią to, co robią i nie boją się zmian.

Troska

Jesteśmy jednym zespołem, szanujemy się i wspieramy. Pracujemy z troską o siebie nawzajem i każdego dnia stawiamy przed sobą nowe wyzwania. Praca w Columbus to także troska o Klienta - otaczamy opieką właścicieli naszych instalacji fotowoltaicznych na każdym etapie współpracy.

Technologia

To nasze drugie imię. Oferujemy nowoczesne, wydajne i sprawdzone technologie w służbie zrównoważonemu rozwojowi, środowisku i zadowoleniu każdego naszego klienta. Wciąż pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, inwestujemy w rozwój technologii fotowoltaicznych, budujemy farmy fotowoltaiczne. Nie osiadamy na laurach, wierzymy w zmianę.


nasze biuro

    Kraków

    Jasnogórska 9


życie firmy

Columbus Energy - company insight 1
Columbus Energy - company insight 2
Columbus Energy - company insight 3
Columbus Energy - company insight 4
Columbus Energy - company insight 5
Columbus Energy - company insight 6
Columbus Energy - company insight 1Columbus Energy - company insight 2Columbus Energy - company insight 3Columbus Energy - company insight 4

media społecznościowe

Logo