appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Daftcode logo
Daftcode
Daftcode działa w modelu venture building, co oznacza, że tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startupy technologiczne. Budowanym u nas startupom oferujemy pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć.
StartupIT170 +Warszawa
Social Media
Oferty

Marketing Manager

12 000 - 17 000 pln
Elympics powered by Daftcode
Warszawa
marketing strategy
copywriting
community building
New

Video Editor/Motion Designer

5 500 - 8 000 pln
Daftcode
Warszawa
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
motion design
Nasz zespół
Dominika Szalonka
People Manager

Na co dzień dba o poczucie sensu pracy wśród naszych pracowników. Wspiera Team Leaderów w rozwijaniu swoich zespołów i tworzeniu przyjaznego środowiska pracy. ☺️

Małgorzata Zwolińska
Senior HR Specialist

W Daftcode jest odpowiedzialna za rekrutację i dbanie o to, aby nam wszystkim dobrze się pracowało. Podczas rekrutacji będziecie mieli okazję porozmawiać, min. o tym, ​co jest dla Ciebie ważne w nowym miejscu pracy.

Aleksandra Kowalska
HR Specialist

W codziennej pracy działa w obszarach związanych z onboardingiem i rekrutacją. Spotykając Olę po drugiej stronie słuchawki, możesz liczyć na rozmowę o swoich planach rozwojowych i tym co napędza Cię do działania.


Poznaj nas bliżej
Grupa Daftcode

W naszym zespole znajdziesz ekspertów technicznych oraz biznesowych, którzy wspierają się wzajemnie oraz wykorzystują wspólne zasoby i doświadczenie, aby przekuwać pomysły w szybko rosnące startupy. <br/><br/>Naszą specjalnością są takie branże jak Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech.

Jak pracujemy?

W Daftcode możesz szybko się rozwijać, mieć dużą odpowiedzialność za zadania i poczucie sprawczości. <br/>Pracujemy w elastycznym środowisku i luźnej atmosferze. Nie mamy sztywnych korporacyjnych procesów, ale pracujemy w uporządkowany sposób – przez lata budowania nowych biznesów wypracowaliśmy swoje metody.

Jesteśmy Lean & Agile

Kochamy zwinne i proste rozwiązania oraz pragmatyzm i analityczne myślenie. Umiemy szybko reagować i sprawnie dopasowywać nasze plany i pomysły do aktualnych potrzeb rynku. <br/><br/>W Daftcode zawsze “da się”!

#DareToShare

O rozwój i satysfakcję naszych ludzi troszczymy się z największą starannością, korzystając z możliwości, jakie daje nam bycie częścią Grupy Daftcode. <br/><br/>Kultura dzielenia się wiedzą jest w DNA naszej firmy, robimy to m.in. na szkoleniach wewnętrznych z kompetencji twardych i miękkich. Chętnie korzystamy również z naszej bogatej biblioteczki firmowej oraz nieograniczonego dostępu do platform edukacyjnych m.in. Lynda, Skillshare, czy Qwiklabs.

Daftcode to MY!

Lubimy wspólnie spędzać czas! Naszym miejscem spotkań jest Chillroom – tu właśnie odbywają się warsztaty wewnętrzne i tu relaksujemy się przy kawie czy Fifie na PS5. Po godzinach spotykamy się w firmowych sekcjach sportowych (⚽️ 🧘‍♀️) oraz językowych, ucząc się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz japońskiego. 🧠

Startupy to nie wszystko

Co roku współorganizujemy wernisaż charytatywny Win:Win wspólnie z artystą Michałem Torzeckim. Namalowane przez niego portrety czworonogów ze schronisk trafiają na sprzedaż, a cały dochód zostaje przeznaczony na rzecz piesków. W trakcie wydarzenia istnieje też możliwość adoptowania psiaków!

DaftAcademy

DaftAcademy to cykl praktycznych kursów przygotowujących do pracy w startupach, który organizujemy od 2015 roku. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów Daftcode i spółek z Grupy, przy współpracy z najlepszymi uczelniami w Warszawie. Za nami 13 edycji, na które łącznie aplikowało ponad 10 000 kandydatów, a przeszkoliliśmy prawie<br/>4200 uczestników. Studenci zdobywali wiedzę na 338 zajęciach! Kolejne edycje przez nami! Szczegółowe informacje o inicjatywie: daftacademy.pl

DaftAcademy
CEO Academy

CEO Academy: Growth Strategies for Global Tech Startups to seria wykładów oraz warsztaty organizowane przez Grupę Daftcode w Szkole Głównej Handlowej w ramach CEMS Courses. Wykłady i warsztaty prowadzone są przez CEOs spółek z portfolio Daftcode, dzięki czemu studenci mogą zdobyć praktyczną wiedzę <br/>w zakresie budowania rozwijającego się, międzynarodowego biznesu.<br/>Więcej na: ceoacademy.daftcode.com

CEO Academy

Życie firmy
Daftcode - company insight 1
Daftcode - company insight 2
Daftcode - company insight 3
Daftcode - company insight 4
Daftcode - company insight 5
Daftcode - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Marketing Manager

Marketing Manager

12 000 - 17 000 pln
Elympics powered by Daftcode
Warszawa
marketing strategy
copywriting
community building
New
Video Editor/Motion Designer

Video Editor/Motion Designer

5 500 - 8 000 pln
Daftcode
Warszawa
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
motion design