Logo
Dodaj ogłoszenie
Deviniti Sp. Z o.o. logo
Deviniti Sp. Z o.o.

Rozgość się w naszym Software Home! Działamy w obszarach development, analizy, consultingu, wsparcia, utrzymania i testów. Pracujemy bezpośrednio z klientami nad projektami, tworząc aplikacje dla produktów Atlassiana i zdobywając różne partnerstwa.

Software HouseIT250+Wrocław (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Martyna Żabnicka

Recruitment Team Leader

Martyna w pracy zagaduje do ludzi i namawia do działania, stoi na straży estetyki i dizajnu. W Deviniti dodatkowo prowadzi zajęcia plastyczno techniczne, na których min. dzieli się swoją pasją do tworzenia! :)

Ewelina Jakimowicz

HR Specialist

Ewelina zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych talentów, które dołączą do naszego grona. Po pracy wypoczywa przy rozgrywkach planszowych, maluje obrazy i oddaje się zabawom ze swoim kotem :)

Magdalena Kubiatowska

Recruitment Specialist

Magda gdy nie rekrutuje, to biega i gotuje. Jeśli nie ma jej przy komputerze, najczęściej znajdziecie ją w lesie, gdzie spaceruje z psem. Na rozmowach rozmawia z kandydatami jak ze swoimi dobrymi znajomymi!


poznaj nas bliżej

ABOUT US

Nasze zespoły w Deviniti tworzą specjaliści IT, których wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale też pasja i odrobina szaleństwa. Uwielbiamy dzielić się wiedzą i szerzyć ją w cyfrowym świecie. Tworzymy efektywne rozwiązania, wdrażamy nowe technologie i wspieramy naszych partnerów w rozwoju biznesu. Jesteśmy platynowym partnerem Atlassian, organizujemy największą branżową konferencję w Europie (Jira Day) a w wolnym czasie wygrywamy hackathony.

OUR VALUES

👉Współodpowiedzialność Zależy nam, aby każdy czuł się odpowiedzialny za swój zespół, projekt, firmę i klienta. Każdy ma wpływ na sukces i i kierunek rozwoju Deviniti. Wiemy, że możemy zmieniać świat na lepsze, dlatego udzielamy się CSRowo za pomocą inicjatywy Deviniti Cares. 👉Praca zespołowa Co dwie głowy, to nie jedna - a co dwie, to nie osiem! Przekonujemy się o tym na każdym kroku. Wspieramy się, dyskutujemy o naszych pomysłach, a przy tym wszystkim zawsze szanujemy odmienne

OUR VALUES

👉Zaufanie Ta wartość najbardziej wybrzmiała odkąd pracujemy w pełni zdalnie - ufamy sobie nawzajem, dlatego transformacja z biura do domów przebiegła sprawnie i bez dramatycznych zwrotów akcji. Swobodnie wyrażamy swoje wątpliwości, komunikujemy się transparentnie i dajemy sobie szczery feedback, który podszyty jest troską. 👉Wolność Każdy sam decyduje, jak zabierze się za dane wyzwanie. Jesteśmy otwarci na inicjatywy innych. Nic nie narzucamy, ale zawsze jesteśmy obok.

WHY US?

Mamy wszystko to co powinien mieć software house: multisporty, owoce i młody zespół. Ale Deviniti to software home i chcemy, by każdy czuł się u nas jak u siebie: 👉Możesz zmieniać się bez zmieniania firmy - dajemy Ci przestrzeń do zmiany projektu, działu, albo roli, jeżeli tylko czujesz że gra Ci w duszy coś innego niż to, czym zajmowałeś się do tej pory. 👉Tworzymy dla klientów oraz na własne potrzeby - korzystamy z naszych rozwiązań, ulepszamy je i dajemy przestrzeń na dodawanie

WHY US?

👉Uwielbiamy innowacje! Dział R&D zajmuje się innowacyjnymi projektami, które sami wymyślamy i opracowujemy biznesowo. Powstały tam min samo nawadniające się doniczki Verdeat, aplikacja pilnująca odpowiedniego dawkowania leków MedMemo i system zarządzania flotą Moblie Car Management. 👉Jesteśmy Software Home - wspieramy się i akceptujemy. Chcemy z Tobą pracować jeśli jesteś pełen pasji, szacunku i chcesz grać z nami do jednej bramki.

JOIN US

Od marca 2020 pracujemy w pełni zdalnie - szybko przyzwyczailiśmy się do nowych warunków. A po pandemii? Sami zdecydujemy jak chcemy pracować: zdalnie, stacjonarnie, czy hybrydowo. Wszystkich chętnych na powrót czeka nasz pałacyk przy Parku Południowym, który wzbudza zachwyt co drugiego spacerowicza To jak - chcesz zostać jednym z naszych astronautów? Sprawdź nasze ogłoszenia, wyślij CV i rozgość się w naszym Software Home 🚀


nasze biura

    Wrocław

    Sudecka 153

    Warszawa

    Grzybowska 43


życie firmy

Deviniti Sp. Z o.o. - company insight 1
Deviniti Sp. Z o.o. - company insight 2
Deviniti Sp. Z o.o. - company insight 3
Deviniti Sp. Z o.o. - company insight 4
Deviniti Sp. Z o.o. - company insight 5

media społecznościowe

Logo