return to list
About us
Porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl powstała w 2019 roku z myślą o wygodzie osób korzystających z diety pudełkowej. Do tej pory trzeba było w jednym miejscu sprawdzić rodzaje diet, w drugim menu na dany tydzień, w trzecim zakres cenowy — no dobra, zamawiam ale chwila… ten catering do mnie nie dowozi…

Na Dietly.pl w jednym miejscu porównasz oferty cateringów, podejrzysz menu, znajdziesz ulubiony rodzaj diety i wygodnie zamówisz swój catering. Zamówieniem możesz zarządzać z poziomu Panelu Klienta, który umożliwia Ci np. zmianę adresu, ocenę posiłków, czy ocenę całego zamówienia.
Type
e-commerce
Company size
45-50
Industry
Branża IT
Headquarters
Gdańsk
Our team
Przemysław Skokowski
CEO
Założyciel porównywarki cateringów dietetycznych Dietly.pl - wielozadaniowy kapitan statku, pod którego czujnym okiem cała załoga rozwija skrzydła i nabiera wiatru w żagle.
Waldemar Pieniak
CPO
Współzałożyciel porównywarki cateringów dietetycznych Dietly.pl - ścisła i analityczna strona naszej załogi, cierpliwie czuwa nad rozwojem produktu.
Slava Zenevich
Head of Sales
Najbardziej towarzyska osoba w naszym biurze. Wchodzi w "buty klientów" aby lepiej zrozumieć ich potrzeby.
Our offices

Gdańsk, Dzielna 63 - 54.379036, 18.624945

Company insight
Take a closer look
Zaczęło się od...
…biura w Gdańskim Starterze, jednak po kilku miesiącach przenieśliśmy się do mieszkania na Przymorzu – na krótko, bo po pół roku nieunikniona była ponowna przeprowadzka.
Model pracy zdalnej
W międzyczasie całkowicie przeszliśmy na pracę zdalną. Niektórzy pracując zwiedzili Azję, ktoś inny łączył się z nami z Australii, a jeszcze ktoś inny przeprowadził się na Podlasie. Model naszej firmy od samego początku zakładał możliwość pracy zdalnej.
Ekipa Dietly.pl
Jest dla nas niezmiernie ważne aby w naszym zespole panowała dobra atmosfera. Dobrze nam się pracuje, a ekipa Dietly.pl nawzajem się uzupełnia. Lubimy spędzać ze sobą czas w pracy, i po pracy. Przy pierwszej lepszej okazji staramy się zebrać cały zespół w jedno miejsce na ziemi i organizujemy integrację – questroomy, gra w kręgle, planszówki przy pizzy, grill w ogrodzie naszego biura.
Dietly.pl ma też wyniki
W naszej porównywarce jest ponad 200 firm dostarczających dietę pudełkową. W ciągu roku na Dietly.pl wystawiono ponad 46000 opinii użytkowników. Cateringi cieszące się największą popularnością mają ponad 5000 opinii. A dietę pudełkową można zamówić do 25000 różnych miejscowości w Polsce. Cała ekipa Dietly.pl, o której przeczytaliście wyżej codziennie dokłada wszelkich starań aby te (i inne :)) liczby dalej szybowały z górę.