Logo
Dodaj ogłoszenie
Dietly.pl logo
Dietly.pl

Porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl powstała z myślą o wygodzie. W jednym miejscu porównasz oferty, podejrzysz menu, znajdziesz ulubiony rodzaj diety i zamówisz catering. Rośniemy pod każdym względem. To co? Wskakuj, zapnij pasy i lecimy!

E-commerceBranża IT55-60Gdańsk

nasz zespół

Przemysław Skokowski

CEO

Założyciel porównywarki cateringów dietetycznych Dietly.pl - wielozadaniowy kapitan statku, pod którego czujnym okiem cała załoga rozwija skrzydła i nabiera wiatru w żagle.

Waldemar Pieniak

CPO

Współzałożyciel porównywarki cateringów dietetycznych Dietly.pl - ścisła i analityczna strona naszej załogi, cierpliwie czuwa nad rozwojem produktu.

#teamdietly

The best team ever!

Mamy strukturę, o której opowiadamy podczas rozmów rekrutacyjnych. Wiemy natomiast, że to cały team wpływa na rozwój firmy, a aż tylu pozycji brand story nie przewiduje. :)


poznaj nas bliżej

Zaczęło się od...

…biura w Gdańskim Starterze, jednak po kilku miesiącach przenieśliśmy się do mieszkania na Przymorzu – na krótko, bo po pół roku nieunikniona była ponowna przeprowadzka.

Model pracy zdalnej

W międzyczasie całkowicie przeszliśmy na pracę zdalną. Niektórzy pracując zwiedzili Azję, ktoś inny łączył się z nami z Australii, a jeszcze ktoś inny przeprowadził się na Podlasie. Model naszej firmy od samego początku zakładał możliwość pracy zdalnej.

Ekipa Dietly.pl

Jest dla nas niezmiernie ważne aby w naszym zespole panowała dobra atmosfera. Dobrze nam się pracuje, a ekipa Dietly.pl nawzajem się uzupełnia. Lubimy spędzać ze sobą czas w pracy, i po pracy.

Dietly.pl ma też wyniki

W naszej porównywarce jest ponad 350 firm dostarczających dietę pudełkową. W ciągu roku na Dietly.pl wystawiono ponad 46000 opinii użytkowników. Cateringi cieszące się największą popularnością mają ponad 5000 opinii. A dietę pudełkową można zamówić do 25000 różnych miejscowości w Polsce. Cała ekipa Dietly.pl, o której przeczytaliście wyżej codziennie dokłada wszelkich starań aby te (i inne :)) liczby dalej szybowały z górę.


nasze biuro

    Gdańsk

    Dmowskiego 12


życie firmy

Dietly.pl - company insight 1
Dietly.pl - company insight 2
Dietly.pl - company insight 3
Dietly.pl - company insight 4
Dietly.pl - company insight 5
Dietly.pl - company insight 6
Dietly.pl - company insight 1Dietly.pl - company insight 2Dietly.pl - company insight 3Dietly.pl - company insight 4Dietly.pl - company insight 5Dietly.pl - company insight 6

media społecznościowe

Logo