Logo
Dodaj ogłoszenie
Digiffic.com logo
Digiffic.com

Digiffic jest agencją marketingową z Gdańska. Pole naszej specjalizacji obejmuje generowanie leadów, SEO, PPC. Polujemy na najlepsze leady dla klientów i zwinnie osiągamy cele. Przez lata działalności firmy pomogliśmy wielu partnerom z całego świata.

AgencjaNowe technologie1-10Gdańsk

media społecznościowe

nasz zespół

Sławek Prabucki

CEO

Mózg firmy. Od 8 lat w branży. Zaczynał w Wielkiej Brytanii, tworząc tam pierwszy portal dla polskich emigrantów na Wyspach. Obecnie zajmuje się głównie działaniami lead genowymi i kontaktem z klientem.

Patrycja Fularczyk

Digital Marketing Specialist

Oczy firmy. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym digitalem, ale swoje serce oddała SEO. W jednym palcu ma nie tylko link building, ale też umiejętność zarażania kolegów dobrym humorem.

Andrzej Piskorski

Graphic & UI/UX Designer

Nasza kreatywna siła. Dzięki 100 pomysłom na minutę, na co dzień zapewnia użytkownikom najlepsze doświadczenia wizualne i przyspiesza ich zakupowe decyzje. Do biura zawsze wchodzi z impetem i tak też pracuje.


poznaj nas bliżej

NASZE TERYTORIUM 📦

Funkcjonujemy na rynku od grudnia 2017 roku. Nasze kartony rozlokowaliśmy w biurze, znajdującym się w pobliżu parku Oliwskiego w Gdańsku, a wraz z rozwojem firmy przeprowadziliśmy się do większego - w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter. To stąd kierujemy kampaniami naszych klientów, którzy zwracają się do nas z różnych stron świata. Ich szeregi zasilają firmy usytuowane m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Norwegii, Australii czy Wielkiej Brytanii.

NASZE ŁOWY 🐭

Nigdy nie polujemy na smaczne kąski dla siebie, lecz zawsze dla naszych partnerów. To dla nich grono wchodzących w skład Digiffic profesjonalistów, dokłada wszelkich starań, by łowy trwały ciągle, nigdy się nie kończąc i by nieustannie przynosiły owocne efekty. Pozyskujemy leady i potęgujemy sprzedaż w jednym głównym celu – by firmy naszych partnerów stale rosły, poszerzały się, osiągały wagę ciężką! Mamy na tym punkcie kota! 🐱

NIE OFERUJEMY KLIENTOM KOTA W WORKU ❌

Cenimy transparentność i lubimy dzielić się naszym know-how. To odróżnia nas od konkurencji. Uwielbiamy rozmawiać z naszymi partnerami, ponieważ to oni najlepiej znają swoje cele, produkt oraz konsumentów. Dzięki temu zawsze dążymy do personalizacji naszych działań oraz tego, by usługobiorcy byli na bieżąco z naszymi ruchami.

CHODZIMY WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI 🐾

Nie jesteśmy złotą rybką, która spełnia 3 życzenia – my spełniamy ich znacznie więcej, lecz bez pomocy niewyjaśnionych, przypadkowych mocy. Stawiamy na analizę danych, optymalizację, konkrety i dbałość o najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego większość naszych partnerów pozostaje z nami na bardzo długo. Wśród nich znalazł się już m.in. Microsoft, Apollo Scooters czy Egera. Dołącz do naszego zespołu!


nasze biuro

    Gdańsk

    Lęborska 3B


życie firmy

Digiffic.com - company insight 1
Digiffic.com - company insight 2
Digiffic.com - company insight 3
Digiffic.com - company insight 4
Digiffic.com - company insight 5
Digiffic.com - company insight 6
Digiffic.com - company insight 1Digiffic.com - company insight 2Digiffic.com - company insight 3

media społecznościowe

Logo