appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Digiffic logo
Digiffic
Digiffic jest agencją marketingową z Gdańska. Pole naszej specjalizacji obejmuje generowanie leadów, SEO, PPC. Polujemy na najlepsze leady dla klientów i zwinnie osiągamy cele. Przez lata działalności firmy pomogliśmy wielu partnerom z całego świata.
AgencjaNowe technologie1-10Gdańsk
Social Media
Nasz zespół
Sławek Prabucki
CEO

Pierwsze kroki w digitalu stawiał w UK, gdzie mieszkał przez ponad 2 lata. Pracował jako PPC Manager i Growth Hacker, jednak od zawsze myślał o założeniu własnej firmy. Obecnie skupia się na rozwoju Digiffic.

Patrycja Fularczyk
Growth Hacker | Acting Head of Operations

W Digiffic zajmowała się już chyba wszystkim, choć sama przyznaje, że SEO to jej faworyt. Obecnie wciela się w nową rolę, rezygnując z pracy na projektach na rzecz organizacji procesów i dbania o customer experience.

Andrzej Piskorski
Graphic & UI/UX Designer

Nasza kreatywna siła. Dzięki 100 pomysłom na minutę, na co dzień zapewnia użytkownikom najlepsze doświadczenia wizualne i przyspiesza ich zakupowe decyzje. Do biura zawsze wchodzi z impetem i tak też pracuje.


Poznaj nas bliżej
NASZE TERYTORIUM 📦

Funkcjonujemy na rynku od grudnia 2017 roku. Nasze kartony rozlokowaliśmy w biurze, znajdującym się w pobliżu parku Oliwskiego w Gdańsku, a wraz z rozwojem firmy przeprowadziliśmy się do większego - w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter. To stąd kierujemy kampaniami naszych klientów, którzy zwracają się do nas z różnych stron świata. Ich szeregi zasilają firmy usytuowane m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Norwegii, Australii czy Wielkiej Brytanii.

NASZE ŁOWY 🐭

Nigdy nie polujemy na smaczne kąski dla siebie, lecz zawsze dla naszych partnerów. To dla nich grono wchodzących w skład Digiffic profesjonalistów, dokłada wszelkich starań, by łowy trwały ciągle, nigdy się nie kończąc i by nieustannie przynosiły owocne efekty. Pozyskujemy leady i potęgujemy sprzedaż w jednym głównym celu – by firmy naszych partnerów stale rosły, poszerzały się, osiągały wagę ciężką! Mamy na tym punkcie kota! 🐱

NIE OFERUJEMY KLIENTOM KOTA W WORKU ❌

Cenimy transparentność i lubimy dzielić się naszym know-how. To odróżnia nas od konkurencji. Uwielbiamy rozmawiać z naszymi partnerami, ponieważ to oni najlepiej znają swoje cele, produkt oraz konsumentów. Dzięki temu zawsze dążymy do personalizacji naszych działań oraz tego, by usługobiorcy byli na bieżąco z naszymi ruchami.

CHODZIMY WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI 🐾

Nie jesteśmy złotą rybką, która spełnia 3 życzenia – my spełniamy ich znacznie więcej, lecz bez pomocy niewyjaśnionych, przypadkowych mocy. Stawiamy na analizę danych, optymalizację, konkrety i dbałość o najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego większość naszych partnerów pozostaje z nami na bardzo długo. Wśród nich znalazł się już m.in. Microsoft, Apollo Scooters czy Egera. Dołącz do naszego zespołu!


Życie firmy
Digiffic - company insight 1
Digiffic - company insight 2
Digiffic - company insight 3
Digiffic - company insight 4
Digiffic - company insight 5
Digiffic - company insight 6

Social Media