return to list
About us
Digiffic jest agencją marketingową o gdańskim rodowodzie. Pole naszej specjalizacji obejmuje generowanie leadów, SEO, marketing PPC, optymalizację współczynnika konwersji, a także automatyzację marketingu i sprzedaży oraz Growth Hacking.

Za każdym razem polujemy na najlepsze leady dla naszych klientów i zwinnie osiągamy wyznaczone cele.

Nasze serce oddaliśmy branży technologicznej. Przez lata działalności firmy pomogliśmy zarówno startupom, jak i firmom notowanym na giełdzie oraz liście Forbes 500.
Type
agency
Company size
3
Industry
Nowe technologie
Headquarters
Gdańsk
Our team
Sławek Prabucki
CEO
Mózg firmy. Od 7 lat w branży. Zaczynał w Wielkiej Brytanii, tworząc tam pierwszy portal dla polskich emigrantów na Wyspach. Obecnie zajmuje się głównie działaniami lead genowymi, kontaktem z klientem oraz Google Ads.
Patrycja Fularczyk
Digital Marketing Specialist
Oczy firmy. Swoje serce 4 lata temu oddała SEO. W jednym palcu ma nie tylko link building, ale też umiejętność zarażania współpracowników dobrym humorem. Kocha psy, ale nawróciła się na koty, adoptując jednego z nich.
Zuza Harmacińska
Content & Social Media Specialist
Dłonie firmy. Na pytanie, czy dobrze jest być skrybą, mówi wprost – bardzo dobrze. Jej zadaniem jest pisanie artykułów reklamowych oraz wpisów na bloga. Trzyma pieczę także nad mediami społecznościowymi.
Our offices

Gdańsk, Piastowska 11 - 54.4123177, 18.5688244

Company insight
Take a closer look
NASZE TERYTORIUM 📦
Funkcjonujemy na rynku od grudnia 2017 roku. Nasze kartony rozlokowaliśmy w biurze, znajdującym się w pobliżu parku Oliwskiego w Gdańsku. To stamtąd kierujemy kampaniami naszych klientów, którzy zwracają się do nas z różnych stron świata. Ich szeregi zasilają firmy usytuowane m.in. w Kanadzie, Norwegii, Australii czy Wielkiej Brytanii.
NASZE ŁOWY 🐭
Nigdy nie polujemy na smaczne kąski dla siebie, lecz zawsze dla naszych klientów. To dla nich grono wchodzących w skład Digiffic profesjonalistów, dokłada wszelkich starań, by łowy trwały ciągle, nigdy się nie kończąc i by nieustannie przynosiły owocne efekty. Pozyskujemy leady i potęgujemy sprzedaż w jednym głównym celu – by firmy naszych klientów stale rosły, poszerzały się, osiągały wagę ciężką! Mamy na tym punkcie kota! 🐱
NIE OFERUJEMY KLIENTOM KOTA W WORKU ❌
Cenimy transparentność i lubimy dzielić się naszym know-how. To odróżnia nas od konkurencji. Uwielbiamy rozmawiać z klientami, ponieważ to oni najlepiej znają swoje cele, produkt oraz konsumentów. Dzięki temu zawsze dążymy do personalizacji naszych działań oraz tego, by usługobiorcy byli na bieżąco z naszymi ruchami.
CHODZIMY WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI 🐾
Nie jesteśmy złotą rybką, która spełnia 3 życzenia – my spełniamy ich znacznie więcej, lecz bez pomocy niewyjaśnionych, przypadkowych mocy. Stawiamy na analizę danych, optymalizację, konkrety i dbałość o najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego większość naszych klientów pozostaje z nami na bardzo długo. Wśród nich znalazł się już m.in. Microsoft czy Bitclude.

Dołącz do naszego grona!