appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Digital Hill Sp. z o.o. logo
Digital Hill Sp. z o.o.
Digital Hill jako brand istnieje od 2018 roku, ale początki naszej działalności sięgają początku XXI wieku! Jako jedni z pierwszych na rynku dostarczaliśmy na rynek digitalowy usługi marketingu, rozwijając je wraz z pojawiającymi się trendami i rozwiązaniami.Aktualnie dla klientów realizujemy działania, które przynoszą im wzrosty widoczności i konwersje. Skupiamy się na usługach SEO, PPC, jak również na contencie i analityce.W portfolio obsługiwanych marek znajdują się jedni z największych polskich graczy ecommerce, jak i marki, które aspirują do bycia liderem online w swojej branży.
AgencjaDigital marketing11-25Wrocław
Social Media
Oferty

Senior Specjalista SEO

7 000 - 10 000 pln
Digital Hill Sp. z o.o.
Wrocław
seo
Google Analytics
ecommerce
Nasz zespół
Grzegorz Bosak
CEO

CEO Rocket Media, a od października 2018 roku również spółki Digital Hill. Od wielu lat specjalizuje się w pozyskiwaniu ruchu na stronach internetowych – głównie za pomocą pozycjonowania oraz kampanii płatnych.

Magdalena Pawelec
COO

Zarządza zespołem specjalistów i koordynuje projekty dla kluczowych klientów firmy. Kreuje i realizuje strategie rozwojowe oraz doskonali procesy wewnętrzne. W branży od 2012 roku.

Paulina Tokarska
Office Manager

Prowadzi administrację firmy w obszarze finansów, kadr, obsługi biura, dokumentacji. Opiekuje się pracownikami na każdym etapie współpracy. Managerka z wieloletnim doświadczeniem z międzynarodowych korporacji.


Poznaj nas bliżej
Dawne dobrego początki

Digital Hill formalnie istnieje od ponad 5 lat. Nasza historia sięga jednak 1997 roku – byliśmy wtedy działem jednego z największych polskich software house’ów, odpowiedzialnym za digital marketing. Były to totalne początki pozycjonowania i reklamy płatnej w Google. Budowa własnego portfolio klientów przez kolejne lata zdeterminowała nas do wyodrębnienia się jako osobny brand. I tak od 1 września 2016 r. działaliśmy pod szyldem Digital Hill, a 2 lata później przekształciliśmy się w Spółkę z o.o.

Nasze podejście

Jak widać, doświadczenie w branży to nasz wielki atut! Ale za pracą u nas przemawia także praca z najlepszymi – dużymi graczami ecommerce oraz tymi, którzy chcą zatrząsnąć rynkiem online. Nie pracujemy szablonowo i staramy się, aby każdy klient obsługiwany bezpośrednio przez specjalistów, wiedział, że maksymalnie wykorzystujemy jego potencjał oraz nasze umiejętności.

Relacje nie transakcje

W naszym zespole nie brakuje doświadczonych specjalistów z sięgającym blisko dekady stażem, jak i tych początkujących – juniorów, których bierzemy pod swoje skrzydła, odkrywając przed nimi tajniki branży. Pracujemy w myśl zasady relacje nie transakcje. Dotyczy to zarówno klientów, jak i zespołu. Wierzymy, że zaufanie, zaangażowanie i dobra komunikacja są podstawą sukcesu zawodowego.

Dołącz do nas!

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych pracowników. Zgodnie z wartościami, oferujemy im m.in. pracę hybrydową (choć w głównej mierze dzisiaj zdalną 😉), dofinansowanie karty multisport i opieki medycznej, lekcje języka angielskiego oraz budżet na własny rozwój. Zechcesz do nas dołączyć? Chętnie Cię poznamy i opowiemy o sobie więcej. Zapraszamy do aplikowania 😊


Życie firmy
Digital Hill Sp. z o.o. - company insight 1
Digital Hill Sp. z o.o. - company insight 2
Digital Hill Sp. z o.o. - company insight 3
Digital Hill Sp. z o.o. - company insight 4
Digital Hill Sp. z o.o. - company insight 5

Social Media
Aktywne oferty pracy
Senior Specjalista SEO

Senior Specjalista SEO

7 000 - 10 000 pln
Digital Hill Sp. z o.o.
Wrocław
seo
Google Analytics
ecommerce