appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
dotrelations logo
dotrelations
Jesteśmy agencją komunikacji zintegrowanej. Świat PR, marketingu i employer brandingu nie ma przed nami tajemnic. Naszych klientów wspieramy w budowaniu silnych marek na żywo i w internecie.
AgencjaPR, Marketing51-100Poznań
Social Media
Nasz zespół
Krzysztof Skowronek
Właściciel

Właściciel i ster dotrelations. Dba o ciągłe usprawnienia i zasoby w firmie. Zawsze służy pomocą. Wewnętrzny spokój i zamiłowanie do analiz pomagają mu podejmować rozsądne decyzje.

Adrian Łaźniewski
Właściciel

Zdecydowany i odważny. W firmie odpowiada za finanse, prawo oraz PR kryzysowy. Dba o to, aby działania były zawsze zgodne z aktualnymi wymaganiami rynkowymi. Wizjoner, który potrafi globalnie spojrzeć na pracę zespołów.

Daria Wiśniewska
Strategy Director

Daria łączy świat kreacji ze światem skutecznego marketingu. Zarządza zespołem strategii, łącząc działania PR, social media i szeroko pojęty digital. Jej zespół przekłada wizje na cele ubrane w skuteczne plany działań.


Poznaj nas bliżej
Czym się zajmujemy?

dotrelations to agencja komunikacji zintegrowanej. Wśród nas znajdziesz specjalistów ze świata PR, marketingu oraz employer brandingu. Na co dzień wspieramy klientów we wdrażaniu najbardziej efektywnych i dopasowanych rozwiązań w zakresie komunikacji. Doradzamy w zakresie strategii marek, realizujemy kampanie marketingowe, prowadzimy komunikację w social media, a także działamy w obszarze kreatywnego employer brandingu i performance marketingu.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Lubimy ludzi, chętnie dzielimy się wiedzą i potrafimy rozwiązywać problemy. Pracując w dotrelations będziesz mógł zmierzyć się z ciekawymi projektami dla dużych marek, współpracować z ekspertami z różnych dziedzin i wspólnie z nami łączyć kropki, aby pomagać naszym klientom budować wizerunek, zarówno ten na żywo jak i w sieci.

Co nas wyróżnia?

It’s all about relations! Wśród naszych wartości na pierwszym miejscu są relacje - podstawa owocnej współpracy z naszymi klientami, kontrahentami i pracownikami. Relacje to dla nas przede wszystkim szacunek do ludzi, z którymi pracujemy, działanie z empatią i przejrzysta, transparentna komunikacja. Wśród naszych wartości znajdują się także odpowiedzialność, jakość i elastyczność. Podejmujemy sporo wyzwań, zawsze szukamy rozwiązań szytych na miarę i opieramy swoje działania na aktualnych danych.

Specjaliści z różnych dziedzin

Wierzymy w różnorodność i poszukujemy osób, które gotowe są łączyć siły, aby osiągać cele zespołowej. Znajdziesz tutaj doświadczonych redaktorów, wirtuozów komunikacji w social media, specjalistów content marketingu, magików SEO, graphic designerów, doświadczonych strategów oraz specjalistów employer branding.

Rozwijaj się w zgodzie ze sobą

Definiujemy rozwój jako ciągłe doskonalenie kompetencji i podejmowanie nowych wyzwań. W naszej agencji możesz objąć zarówno stanowiska specjalistyczne jak i liderskie, gdzie przede wszystkim ważne są kompetencje zarządzania projektami. Nasza struktura jest podzielona na działy: Strategii, PR, Social Media, Employer Branding oraz Graphic Design. Na co dzień łączymy siły w zespołach wykorzystując metodykę SCRUM, aby efektywnie realizować projekty dla klientów.

Proces rekrutacji

Analizujemy wszystkie spływające do nas CV, natomiast najważniejsza jest dla nas rozmowa. Jeśli Twoje kompetencje i marzenia dobrze wpisują się w profil, którego poszkujemy, zaprosimy Cię na rozmowę lub poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego. Po tym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną, a następnie czeka Cię wdrożenie, podczas którego poznasz nasz świat relacji!

Nie widzisz oferty dla siebie?

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, a nie widzisz oferty idealnej dla Ciebie - powiedz nam czego szukasz! Może okazać się, że nie będziemy mogli zaoferować Ci wymarzonej pracy, ale jeśli taka się pojawi - damy o tym znać! Aplikuj na dowolne stanowisko, przesyłając CV i opisując czym chciałbyś się zajmować. Możesz także wysłać swoją aplikację mailowo na kontakt@dotrelations.pl


Życie firmy
dotrelations - company insight 1
dotrelations - company insight 2
dotrelations - company insight 3
dotrelations - company insight 4
dotrelations - company insight 5
dotrelations - company insight 6

Social Media