Logo
Dodaj ogłoszenie
Empik logo
Empik

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu zmieniliśmy się w jedną z największych marek omnichannel, co roku inspirując 90 milionów Klientów w rozwijaniu i odnajdywaniu Ich pasji. Jesteśmy przy Nich, w każdym z ponad 260 salonów, jak też dzięki naszemu sklepowi internetowemu empik.com, który należy do trzech największych platform e-commerce w Polsce. Naszą misją jest inspirowanie, dawanie radości rozwijania pasji, tych dużych i tych codziennych.

E-commerceOmnichannel, Retail-Warszawa

nasz zespół

Marysia

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

Odpowiada za rekrutacje do Biura oraz Onboarding. Po pracy zakłada buty sportowe i buduje formę do kolejnego półmaratonu. W ramach odpoczynku zasiada na kanapie ze swoimi czworonogami i delektuje się książką.

Artur

Dyrektor Digital Marketingu

W Empiku odpowiada za szeroko rozumianą reklamę online. Prywatnie realizuje swoje pasje sportowe i (częściej) przeróżne pasje swoich dwóch synów.

Monika

Menedżer działu PR & CSR

W Empiku kieruje działem PR & CSR i jest Rzecznikiem Prasowym. Fanka muzyki na winylach, chronicznie uzależniona od książek, wielbicielka „Gwiezdnych Wojen” i pasjonatka gotowania 😊


poznaj nas bliżej

Empikowe Liczby

Zobacz z jakimi liczbami mamy do czynienia każdego dnia!


nasze biuro

    Warszawa

    Marszałkowska 104/122


życie firmy

Empik - company insight 1
Empik - company insight 2
Empik - company insight 3
Empik - company insight 4
Empik - company insight 5
Empik - company insight 6

media społecznościowe

Logo