Logo
Dodaj ogłoszenie
eoptimo Sp. z o.o. logo
eoptimo Sp. z o.o.

Możemy chwalić się nagrodami czy latami doświadczenia, ale możemy też zacząć od naszego największego osiągnięcia – stworzenia zespołu, o jakim jeszcze świat nie słyszał. Bo wszystko zaczyna się od ludzi, którzy uwielbiają ze sobą pracować.

StartupHandel26-50Wrocław

media społecznościowe

nasz zespół

Janusz Rydzewski

President

Prezes Zarządu Eoptimo dba o dynamiczny rozwój firmy i nie boi się trudnych wyzwań. Zorientowany na cel i realizację projektów biznesowych na najwyższym poziomie.

Rafał Żółtański

Chief Executive Officer

Mózg operacji – zwany również ojcem naszego sukcesu. Wymagający, ale przy tym wyrozumiały i pełny optymizmu. Dla Rafała nie ma rzeczy niemożliwych.

Wojciech Prichacz

eCommerce Chief Development Officer

Dobry duch naszej firmy, który na lewo i prawo rozdaje uśmiechy, ale przy tym trzyma w ryzach cały dział eCommerce. Wieloletnie doświadczenie i stały kontakt z klientem sprawił, że nic nie wyprowadzi go z równowagi.


poznaj nas bliżej

Łódź > Wrocław

Zaczęliśmy w Łodzi, ale niedługo po tym otworzyliśmy drugie biuro we Wrocławiu. Zaangażowanie całego zespołu sprawiło, że w krótkim czasie znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się firm w Polsce i od tego czasu pędzimy w stronę sukcesów.

2021 – rok wielkich zmian

Rok 2021 był dla nas przełomowy, a liczba 200 prześladowała nas niemal na każdym kroku.

W 2021 roku nasz zespół rozrósł się o ponad 200%. Liczba naszych dystrybucji wzrosła również o ponad 200%, a nasze słupki sprzedażowe podskoczyły o… 200%. Aby móc jeszcze sprawniej realizować zamówienia, przenieśliśmy nasze centrum logistyczne do nowoczesnego parku biznesowego Ideal Idea City Park Wrocław.

Zaangażowanie i doświadczenie

W naszym zespole znajdzie się miejsce dla osób, które chcą się rozwijać i nie boją się ambitnych projektów. Cenimy sobie zaangażowanie i zwracamy uwagę na konsekwentne działanie. Jeśli szukasz wyzwań i nie chcesz stać w miejscu, to Eoptimo zagwarantuje przestrzeń, w której możesz się realizować oraz świętować z nami nasze wspólne małe i duże osiągniecia.

Zespół, z którym można konie kraść

Nie ukradliśmy niczego (prócz serc naszych klientów), ale śmiało możemy stwierdzić, że mamy zespół, z którym osiągniemy wszystko, czego tylko zapragniemy. W biurze gwarantujemy dzienną dawkę humoru, a nawet sportowych emocji oraz nutkę rywalizacji (szczególnie podczas gry na konsoli). Lubimy razem pić kawę w kuchni i chodzić na lunche, a nasza znajomość nie ogranicza się do godzin pracy.

Świętujemy na całego

Lubimy się i dobrze sobie życzymy, więc nie zapominamy o urodzinach czy też o ważnych momentach w naszym życiu. Jeździmy na integracje w piękne i ciekawe miejsca w kraju, ale wiemy, że nic nie zintegruje zespołu lepiej niż wspólne popijanie orzeźwiających napojów na plaży. W tym roku pływaliśmy katamaranem po wodach w pobliżu Majorki.

Wspieramy młodych i zdolnych

Podziwiamy młode talenty ze świata sportu i esportu, dlatego też wspieramy zdolnych ludzi w dążeniu do wyznaczonych celów. Podejmujemy współpracę z młodymi tenisistami, drużynami esportowymi czy też zawodnikami ze świata motorsportu.

Nowi mają się u nas świetnie

Szybko skracamy dystans, dzięki czemu nowi pracownicy po kilku dniach czują się tak, jakby znali cały zespół od lat. Panująca w biurze atmosfera pozwala na szybkie pozbycie się stresu, który często towarzyszy w pierwszych dniach pracy.


nasze biuro

    Wrocław

    Życzliwa 29


życie firmy

eoptimo Sp. z o.o. - company insight 1
eoptimo Sp. z o.o. - company insight 2
eoptimo Sp. z o.o. - company insight 3
eoptimo Sp. z o.o. - company insight 4
eoptimo Sp. z o.o. - company insight 5
eoptimo Sp. z o.o. - company insight 6

media społecznościowe

Logo