Logo
Dodaj ogłoszenie
Estima Group logo
Estima Group

Z tej strony Estima Group – ogólnopolska agencja interaktywna. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, dzięki któremu nawet niewielkie firmy mają możliwość zaistnieć w sieci, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług.

AgencjaIT, marketing20-30Nowy Sącz (+ 2 lokalizacje)

media społecznościowe

nasz zespół

Marcin

CEO/ CO-FOUNDER

CEO w Estima Group. Jest ekspertem w dziedzinie Performance Marketingu i urentowniania biznesu w sieci. Koordynował setki kampanii internetowych, zawsze z pozytywnym wynikiem i dużym zadowoleniem ze strony Klientów.

Beata

Creative Director / CO-FOUNDER

Specjalistka w kreowaniu skutecznych kampanii marketingowych. Doskonale odnajduje się we współczesnych Mediach Społecznościowych, dzięki czemu potrafi poprowadzić kampanie reklamowe dla Klientów z różnych branż.

Mikołaj

Head of Lead Generation / COO

Ekspert w budowaniu infrastruktury sprzedażowej, strategii marketingowych oraz tworzenia procesów Lead Generation. Pomysłodawca usług w tej dziedzinie w EstimaGroup.


poznaj nas bliżej

SPECJALIZUJEMY SIĘ W

szeroko rozumianym Digital Marketingu. Działamy kompleksowo — nie tylko tworzymy nowoczesne sklepy i strony internetowe, ale także skuteczne kampanie marketingowe. E-commerce nie ma dla nas żadnych tajemnic! Nasze portfolio to już ponad 100 zrealizowanych projektów. Analizujemy i gromadzimy dane, aby wiedzieć, jaki jest poziom konwersji, i w jakim kierunku prognozować dalsze działania wizerunkowe i sprzedażowe naszych Klientów.

WYRÓŻNIAMY SIĘ, BO

jesteśmy otwarci nawet na najbardziej zmyślne i pokręcone koncepcje projektowe! Niezależnie od branży Klienta, chętnie dzielimy się z nim naszą wiedzą, pozwalającą na skuteczniejsze prowadzenie biznesu w sieci. Dokładne analizy i sprecyzowane działania marketingowe przekształcają marzenia naszych Klientów w cele, które wspólnie realizujemy.

TWORZYMY PROJEKTY, KTÓRE

nie są tylko i wyłącznie mało znaczącym fragmentem firmy naszego Klienta w Internecie. Kreujemy pozytywny wizerunek danej marki dzięki zoptymalizowanym działaniom marketingowym takim jak zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach czy Social Mediach. Współpracowaliśmy już z takimi markami jak JCB, Toptextil, FitFood, Tattoo Konwent, Compositive, MyLED czy Iguana

NASZ TEAM TO

doświadczeni i kompetentni ludzie pełni energii i zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków. Oczywiście nasza praca to nie tylko sztywne reguły, to także wzajemna pomoc, codzienna komunikacja i dzielenie się swoimi pomysłami! Wszystko to sprawia, że w maksymalny sposób wykorzystujemy nasz potencjał, a realizowane przez nas projekty zawsze kończą się powodzeniem.

DOŁĄCZ DO NAS!

Digital Marketing to branża, która nieustannie się rozwija. To sprawia, że u nas nigdy nie ma nudy! Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które wspólnie realizujemy. Jeśli i Ty jesteś gotów na zgłębienie tajników nowoczesnego sektora gospodarki, dołącz do nas!


nasze biura

  Nowy Sącz

  Brzozowa 4

  Warszawa

  Mokotowska 1

  Kraków

  Puszkarska 7M


życie firmy

Estima Group - company insight 1
Estima Group - company insight 2
Estima Group - company insight 3
Estima Group - company insight 4
Estima Group - company insight 5
Estima Group - company insight 6

media społecznościowe

Logo