return to list
About us
Jesteśmy agencją interaktywną z południa Polski powstałą z połączenia 3 sektorów: IT, marketingu sieciowego oraz analityki. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez założycieli stworzyliśmy w krótkim czasie w pełni działającą organizację, która spełniając oczekiwania Klientów, rozwija się w imponującym tempie!
Type
agency
Company size
20-30
Industry
IT, marketing
Headquarters
Nowy Sącz
Our team
Marcin Szkaradek
CFO
Marcin jest współzałożycielem i CFO Estima Group. Pasjonat tematyki z branży IT i Performance Marketingu. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży, dzięki czemu doskonale radzi sobie z szacowaniem potrzeb Klientów.
Kamil Krzemiński
CTO
Kamil jest współzałożycielem i CTO Estima Group. Posiada ogromne doświadczenie w architekturze systemów IT i ich zarządzaniu. Cechuje go umiejętność kierowania wieloosobowym zespołem oraz efektywnego planowania działań.
Alicja
Office Manager
Alicja to specjalistka od kwestii biurowych. Cechuje ją odpowiedzialność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami.
Beata i Małgorzata
Project Manager
Zespół Project Managerów Estima Group to grupa doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań. W swojej pracy stawiają na precyzyjne działanie, otwartość oraz zrozumienie potrzeb Klientów.
Emil, Adam, Michał i Konrad
Web Developer
Web Developerzy Estima Group to pasjonaci tematyki związanej z branżą programistyczną. Cechuje ich umiejętność rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów, zrozumienia wizji Klienta i dokładnego planowania działań.
Kamil, Sławek i Ewa
SEO / SEM Specialist
Zespół SEO/SEM Estima Group to specjaliści znający wszystkie trendy z branży pozycjonowania. Kreując strategię SEO i SEM, wykorzystują najlepsze narzędzia dzięki czemu firmy Klientów stają się lepiej widoczni w sieci.
Michał i Agnieszka
Copywriter
Dział Copywriting Estima Group tworzą osoby z pasją do kreowania zoptymalizowanych treści marketingowych dla Klientów niemal z każdej branży. Dzięki angażującym materiałom, Klienci budują wizerunek swojej marki w sieci.
Olimpia
Social Media Specialist
Olimpia zajmuje się kreowaniem strategii obecności marki w Social Media poprzez tworzenie angażujących treści. Realizuje kampanie marketingowe, które zwiększają widoczność biznesu wyróżniając go na tle konkurencji.
Karol
Grafik
Karol to pasjonat grafiki, zajmujący się tworzeniem profesjonalnych projektów graficznych dla Klientów z wielu branż. Cechuje go profesjonalizm, otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie w każdy wykonywany projekt.
Magdalena
Specjalista ds. LeadGeneration
Magdalena zajmuje się wyszukiwaniem potencjalnych Klientów i generowaniem wartościowych leadów sprzedażowych. Tworzy bazy danych i obsługuje kampanie marketingowo - sprzedażowe dedykowane dla procesu Lead Generation.
Our offices

Nowy Sącz, Brzozowa 4 - 49.6495306, 20.6973584

Company insight
Take a closer look
DZIAŁALNOŚĆ
Działamy kompleksowo — nie tylko śledzimy uważnie najnowsze trendy, ale także jesteśmy autorami wielu innowacyjnych narzędzi wspomagających sprzedaż, analitykę czy strategię marketingową. Płynnie poruszamy się w obszarach, które dynamicznie ewoluują.

Analizując dane, nigdy nie działamy “na oślep” - gromadzimy je, aby wiedzieć, jaki jest poziom konwersji, i w jakim kierunku prognozować dalsze działania wizerunkowe i sprzedażowe Klientów.
Nie kończymy pracy na tym etapie, dopiero się rozkręcamy:)
ZAŁOGA
Założycielami spółki są Marcin Szkaradek i Kamil Krzemiński. Łącząc swoje siły oraz wieloletnie doświadczenie z zarządzaniem strategicznym i sukcesami sprzedażowymi, sformalizowali swoją współpracę pod szyldem Estima Group.

Za Estimą stoi również sztab niemal 20 doświadczonych specjalistów, a prywatnie świetnych osób, emanujących pozytywną energią. Łącząc siły, wspólnie budujemy przyszłość naszej firmy, bo dobry zespół to podstawa!
SUKCESY
Prowadzone przez nas działania sprawiły, że wiele firm zaczęło odnotowywać większe przychody, dzięki naszemu doświadczeniu w wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi internetowych. Podejście analityczne, które reprezentujemy, owocuje u Klientów realnymi i szybkimi zwrotami z poniesionych inwestycji, a to jest dla nas ogromny powód do dumy ;)
REALIZACJE
Przez ponad 2 lata działalności zrealizowaliśmy wiele oryginalnych projektów wspólnie z takimi markami jak JCB, Toptextil, Tromplo, FitFood, Kameleon, Tattoo Konwent, Compositive, MyLED czy Iguana.
DOŁĄCZ DO NAS!
To dzięki pracy zespołowej udało nam się dojść do miejsca, w jakim jesteśmy i z odwagą planować dalszą ekspansję rynkową. Poznaj nas bliżej, a jeśli to właściwy czas — dołącz do nas jako pracownik lub partner biznesowy.