Logo
Dodaj ogłoszenie
Fantasyexpo logo
Fantasyexpo

Fantasyexpo łączy marketing ze światem gamingu i esportu. W ramach naszej organizacji działamy w dwóch strategicznych obszarach: We're Fantasy - odpowiedzialny za influencer marketing i Gam3rs_X tworzący formaty gamingowe. A ty gdzie widzisz siebie?

AgencjaMarketing10-50Warszawa (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Kamil Górecki

Prezes Zarządu

Założyciel Fantasyexpo. Najprawdopodobniej wie wszystko o najpopularniejszych grach komputerowych i esporcie a relacje z gwiazdami to jego specjalność. Odpowiada za kontakty z kluczowymi klientami.

Krzysztof Stypułkowski

Członek Zarządu

Jeden z założycieli agencji Fantasyexpo. W firmie odpowiada za zarządzanie strukturami oraz realizację planów strategicznych przedsiębiorstwa. Jest też odpowiedzialny za rozwój produktowy (m.in. Polska Liga Esportowa).

Wojciech Jeznach

Członek Zarządu

Współwłaściciel Fantasyexpo. Odpowiedzialny jest między innymi za rozwój studia telewizyjnego, a także za rozwój marek CD-Action i PC Format.


poznaj nas bliżej

Historia

Fantasyexpo to polska agencja gamingowa o globalnym zasięgu. Prowadzimy projekty esportowe i gamingowe na całym świecie oraz współpracujemy z wieloma partnerami takimi jak BLAST, PGL, Valve czy Riot Games. Łączymy różne marki z światem esportu i gier. W naszym portfolio znajdują się projekty dla takich marek jak Old Spice, Sprite, Fanta, Gillette i wielu innych. Doświadczenie, wypracowane strategie i sprawdzone narzędzia - pomagają nam osiągnąć cel w kreatywny, wyróżniający się na rynku sposób.

Ludzie

Fantasyexpo to grupa ludzi, którzy pasjonują się grami i esportem oraz mają smykałkę do tworzenia ambitnych produkcji na dużą skalę. Nieustannie poszukujemy nowych trendów w branży i rozumiemy potrzeby graczy.


nasze biura

    Warszawa

    Ząbkowska 31

    Wrocław

    plac świętego Macieja 21


życie firmy

Fantasyexpo - company insight 1
Fantasyexpo - company insight 2
Fantasyexpo - company insight 3
Fantasyexpo - company insight 4
Fantasyexpo - company insight 5
Fantasyexpo - company insight 6
Fantasyexpo - company insight 1Fantasyexpo - company insight 2Fantasyexpo - company insight 3

media społecznościowe

Logo