return to list
About us
#ScrollStoppingAdvertising

Agencja wyróżniona tytułem Debiut Roku 2020 przyznanym przez Magazyn Press w "Panoramie Reklamy"

Tworzymy niepomijalne treści reklamowe. Łączymy talenty z markami. Wygrywamy walkę o uwagę konsumentów.

Wierzymy, że aby zatrzymać scroll, trzeba wywołać emocje w odbiorcach. Dlatego nasze idee dają rozrywkę, wzruszają lub edukują. W naszym menu znajdziesz doświadczony zespół, bliskość współpracy i nagrodowe kreacje.

Zależy nam, by marki naszych klientów przybierały na wadze! 🍔
Type
agency
Company size
20-30
Industry
Reklama
Headquarters
Warszawa
Our team
Kuba Sagan
Creative Director / Co-Founder
12 lat doświadczenia w branży, ponad 50 nagród na koncie (KTR, Effie, Golden Drum, Mixx Awards), 2-krotny zwycięzca Cannes Young Creatives. Prowadził kreatywnie Nike, Netflix, IKEA, Disney, Marvel i BNP Paribas.
Łukasz Szczybelski
Creative Director / Co-Founder
Ponad 10 lat w branży reklamowej. Prace jego autorstwa zdobyły łącznie ponad 45 nagród i wyróżnień na krajowych i zagranicznych festiwalach. Prowadził kreatywnie m.in. H&M, Reeboka i Lay's.
Lena Stryjewska
Managing Director
Posiada czternastoletnie doświadczenie w branży, które zdobywała pracując m.in. dla: P&G, Maspex, Novartis, Visa, Frito Lay, Polkomtel, Wedel w agencjach Saatchi&Saatchi, Young&Rubicam i 303. Lena jest absolwentką SGH.
Daria Polarczyk
Account Director
15 lat doświadczenia, pracowała w agencjach: Publicis Group, Y&R, a także w agencji digital 180Heartbeats. Obsługiwała: L’Oreal, Redds, Danone, HP, Disney, WP, Mercedes. Przez kilka lat prowadziła swój biznes e-commerce.
Bodo Kaniewski
Head of Arts
Projektowaniem zajmuje się od 15 lat. Zaczynał od wydawnictw i magazynów (stąd zamiłowanie do typografii) potem zajmował się brandingiem i projektowaniem dla kultury, żeby finalnie w 2016r. wejść świat reklamy.
Joanna Sagan
Strategy Director
Doświadczenie zdobywała w Starcom i K2. Ponad 20 nagród na koncie, w tym złote Effie, kilka KTRów i wygrana w Cannes Young Creatives. Prowadziła strategicznie kampanie dla: Netflix, Żubrówka, Answear, Alpro.
Daniel Przygoda
Creative Growth Director
Od 10 lat w reklamie. Zaczynał w Blueberry (Agencja Warszawa), potem było K2, i VML. Nim trafił do Feeders kierował działem kreatywnym w Wavemaker Content. Współtworzył "Ostatni Twój Weekend" i pierwszą kampanię Vogue.
Our offices

Warszawa, Mazowiecka 9 - 52.2371415, 21.0128924

Company insight
Take a closer look
Feeders Agency
Nasze nowe logo i identyfikacja wizualna :)