appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
filmcloud logo
filmcloud
Jesteśmy filmcloud. Tworzymy filmy, które sami chcielibyśmy oglądać.Naszą misją jest tworzenie produkcji oraz produktów filmowych, które opowiadają historie. Z głowami w chmurach oraz pasją do tego, co tworzymy nie przestajemy myśleć o produkcjach, które sami chcielibyśmy oglądać jako widzowie.
InneMedia10-15Kraków
Social Media
Nasz zespół
Karol Filek
Co-Founder & CEO

Jeszcze 10 lat temu był nerdem, a kiedy trzeba było przyjść na galowo zakładał t-shirt z klawiaturą, ale to właśnie pasja do technologii wprowadziła go w branżę wideo, w której sukcesywnie od 6 lat rozwija filmcloud.

Krzysiek Filek
Co-Founder & Head of Production

Head of Production z krwi i kości. Na co dzień odpowiada za wprowadzanie procesów na planach zdjęciowych, oraz za to, aby wszystkie filmy, które produkujemy były spójne jakościowo.

Kuba Grad
Account Manager

Człowiek orkiestra i opiekun największych projektów w filmcloud. Na co dzień odpowiada za organizacje produkcji w dziale LAB. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.


Poznaj nas bliżej
Kim jesteśmy?

Jesteśmy filmcloud. Tworzymy filmy, które sami chcielibyśmy oglądać. Wszystko zaczęło się w 2013 roku od pierwszego wspólnego projektu dwóch braci i trwa do dzisiaj. Naszą misją jest tworzenie produkcji oraz produktów filmowych, które opowiadają historie. Z głowami w chmurach oraz pasją do tego, co tworzymy nie przestajemy myśleć o produkcjach, które sami chcielibyśmy oglądać jako widzowie.

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament

Filmy na abonament? Czy to w ogóle możliwe? We wrześniu wystartowaliśmy z nowym produktem na rynku wideo, który umożliwia takie działanie. filmcloud+ to zaplanowany model współpracy, który skierowany jest do wszystkich marek, które chciałyby produkować regularny content video na potrzeby social mediów, i który zapewnia najprostszą drogę do wygenerowania jakościowych filmów, który nigdy nie przekroczy jednego z budżetów z naszego cennika.

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament
Wheel with it. i marki własne

Na co dzień tworzymy również markę własną - Wheel with it., na której produkujemy treści dla wszystkich tych, dla których świat bez samochodów byłby nudny. Tylko w ubiegłym roku wyprodukowaliśmy takie programy jak WWIT Stories, WWIT Bitwa Gruzów, WWIT Battle, WWIT Roadtrip, czy Perełki z aukcji. W planach mamy utworzenie kolejnych marek własnych, które dołączą do rodziny filmcloud.

filmcloud LAB

Obok #FilmówNaAbonament i marek własnych tworzymy również duże produkcje video na potrzeby Internetu. Jako dom produkcyjny współpracujemy z agencjami oraz z bezpośrednimi Klientami oferując pełne wsparcie kreatywne, produkcyjne oraz postprodukcyjne.

filmcloud LAB
#realtimevideo

Produkcja video w czasie rzeczywistym to nasz drugi autorski produkt oparty na treściach video. Opowiadamy za jego historie oraz urozmaicamy narracje najbardziej wymagających wydarzeń, transmisji na żywo oraz festiwali na całym świecie.

#realtimevideo

Życie firmy
filmcloud - company insight 1
filmcloud - company insight 2
filmcloud - company insight 3
filmcloud - company insight 4
filmcloud - company insight 5
filmcloud - company insight 6

Social Media