Logo
Dodaj ogłoszenie
filmcloud logo
filmcloud

Jesteśmy filmcloud. Tworzymy filmy, które sami chcielibyśmy oglądać.Naszą misją jest tworzenie produkcji oraz produktów filmowych, które opowiadają historie. Z głowami w chmurach oraz pasją do tego, co tworzymy nie przestajemy myśleć o produkcjach, które sami chcielibyśmy oglądać jako widzowie.

InneMedia10-15Kraków

media społecznościowe

nasz zespół

Karol Filek

Co-Founder & CEO

Jeszcze 10 lat temu był nerdem, a kiedy trzeba było przyjść na galowo zakładał t-shirt z klawiaturą, ale to właśnie pasja do technologii wprowadziła go w branżę wideo, w której sukcesywnie od 6 lat rozwija filmcloud.

Krzysiek Filek

Co-Founder & Head of Production

Head of Production z krwi i kości. Na co dzień odpowiada za wprowadzanie procesów na planach zdjęciowych, oraz za to, aby wszystkie filmy, które produkujemy były spójne jakościowo.

Kuba Grad

Account Manager

Człowiek orkiestra i opiekun największych projektów w filmcloud. Na co dzień odpowiada za organizacje produkcji w dziale LAB. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.


poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy filmcloud. Tworzymy filmy, które sami chcielibyśmy oglądać.

Wszystko zaczęło się w 2013 roku od pierwszego wspólnego projektu dwóch braci i trwa do dzisiaj. Naszą misją jest tworzenie produkcji oraz produktów filmowych, które opowiadają historie.
Z głowami w chmurach oraz pasją do tego, co tworzymy nie przestajemy myśleć o produkcjach, które sami chcielibyśmy oglądać jako widzowie.

filmcloud+, czyli #FilmyNaAbonament

Filmy na abonament? Czy to w ogóle możliwe?
We wrześniu wystartowaliśmy z nowym produktem na rynku wideo, który umożliwia takie działanie. filmcloud+ to zaplanowany model współpracy, który skierowany jest do wszystkich marek, które chciałyby produkować regularny content video na potrzeby social mediów, i który zapewnia najprostszą drogę do wygenerowania jakościowych filmów, który nigdy nie przekroczy jednego z budżetów z naszego cennika.

Wheel with it. i marki własne

Na co dzień tworzymy również markę własną - Wheel with it., na której produkujemy treści dla wszystkich tych, dla których świat bez samochodów byłby nudny.

Tylko w ubiegłym roku wyprodukowaliśmy takie programy jak WWIT Stories, WWIT Bitwa Gruzów, WWIT Battle, WWIT Roadtrip, czy Perełki z aukcji.

W planach mamy utworzenie kolejnych marek własnych, które dołączą do rodziny filmcloud.

filmcloud LAB

Obok #FilmówNaAbonament i marek własnych tworzymy również duże produkcje video na potrzeby Internetu. Jako dom produkcyjny współpracujemy z agencjami oraz z bezpośrednimi Klientami oferując pełne wsparcie kreatywne, produkcyjne oraz postprodukcyjne.

#realtimevideo

Produkcja video w czasie rzeczywistym to nasz drugi autorski produkt oparty na treściach video. Opowiadamy za jego historie oraz urozmaicamy narracje najbardziej wymagających wydarzeń, transmisji na żywo oraz festiwali na całym świecie.


nasze biuro

    Kraków

    Joselewicza 21C


życie firmy

filmcloud - company insight 1
filmcloud - company insight 2
filmcloud - company insight 3
filmcloud - company insight 4
filmcloud - company insight 5
filmcloud - company insight 6
filmcloud - company insight 1filmcloud - company insight 2

media społecznościowe

Logo