Logo
Dodaj ogłoszenie
FOTC logo
FOTC

Specjalizujemy się w partnerstwie z Google Cloud, by dostarczać nowoczesne technologie firmom z regionu CEE i z Wielkiej Brytanii. Przeprowadzamy wdrożenia, migracje, szkolenia, a także zapewniamy wsparcie techniczne i optymalizację kosztów chmury.

InneCloud Computing70Wrocław (+ 5 lokalizacji)

nasz zespół

Piotr Wieczorek

CEO

Założyciel FOTC, który stale pogłębia relacje partnerskie z Google i podejmuje najważniejsze decyzje o kierunku rozwoju firmy. Pomimo wysokiego C dba o dobrą atmosferę, bo wie, że FOTC tworzą ludzie.

Elżbieta Cieślak

Head of People

Ela ukończyła studia magisterskie na UJ z zarządzania zasobami ludzkimi w 2008 roku. Doświadczenie zdobyte w działach HR firm technologicznych pozwala jej tworzyć i dbać o dobre środowisko pracy w FOTC.

Kamil Lasek

CMO

Entuzjasta muzyki i marketingu. Pierwszą z tych pasji realizuje jako DJ, drugą jako manager działu marketingu. Kieruje się zasadą „Nie możesz ulepszyć tego, czego nie mierzysz”, dlatego specjalizuje się w SEO.


poznaj nas bliżej

Co robimy na co dzień?

Specjalizujemy się w sprzedaży, wdrożeniach i obsłudze produktów z portfolio Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje – duże, małe, prywatne, publiczne – wyciągały jak największe korzyści z pakietu aplikacji dla biznesu Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform. Tworzymy bezpłatne materiały, organizujemy wydarzenia, pomagamy w dobrze rozwiązań, prowadzimy wdrożenia, szkolimy oraz reagujemy na potrzeby klientów.

Jak dbamy o nasz zespół?

Oferujemy oprogramowanie do efektywnej współpracy i płynnej komunikacji, więc praca zdalna nie ma przed nami tajemnic. Pomimo że jesteśmy rozproszeni po całej Europie, dbamy o to, by każdy czuł się częścią zespołu. Pracujemy w atmosferze zaangażowania i transparencji, wspieramy się nawzajem w codziennych działaniach, a po godzinach umawiamy się na rolki czy wspólne wyjazdy. W okresie pandemii organizujemy zdalne integracje. A poza tym, wiadomo – karta Multisport, Lux Med i lekcje angielskiego.

Z kim współpracujemy?

Jako oficjalny partner Google Cloud, jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw. Utrzymujemy współpracę z ponad 2000 firmami, które wykorzystują możliwości chmury przy naszym wsparciu. Są to firmy technologiczne sięgające po gotowe usługi platformy GCP, chcące podnieść jakość komunikacji i współpracy dzięki Google Workspace, jak też szkoły i uczelnie wykorzystujące potencjał narzędzi do nauki hybrydowej.


nasze biura

    Wrocław

    Rzeźnicza 32/33,

    Budapest

    Rákóczi út 42

    București

    Bld. Tudor Vladimirescu 22

    Great Britain

    College House, 17 King Edwards

    Warszawa

    Prosta 70

    Sofia

    1606 Sofia 53-55 Totleben Blvd


życie firmy

FOTC - company insight 1
FOTC - company insight 2
FOTC - company insight 3
FOTC - company insight 4
FOTC - company insight 5

media społecznościowe

Logo