appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Foodsi logo
Foodsi
Owocowe czwartki to przeszłość. W Foodsi stawiamy na szufladę ze słodyczami. I to nie od święta, a 24/7. Bo cukier to energia, a tej potrzebujemy całkiem sporo, żeby robić to, co robimy najlepiej – ratować jedzenie przed zmarnowaniem. Mamy zajawkę, a troska o planetę nie jest nam obca. Połączenie idealne? Być może… Do pełni szczęścia brakuje nam chyba tylko Ciebie :)
StartupFood-tech26-50Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Mateusz Kowalczyk
Co-Founder i CEO

Szef. Nadaje kierunek rozwoju i tempo bicia serca Foodsi. Przedsiębiorca z serducha, entuzjasta technologii i mentor startupowy. Ulubiony superbohater: Leo Messi.

Kuba Fryszczyn
Co-Founder i CTO

Czuwa nad tym, żeby aplikacja Foodsi działała perfekcyjnie, a nawet jeszcze lepiej. Członek grupy poszukiwawczej “Podziemny Szczecin”. Ulubiony program telewizyjny: Nie do wiary.

Malwina Widz
Head of Sales

Dyrygentka orkiestry naszego Salesteamu i najmądrzejszy pierwiastek zespołu. Dba o rozwój oferty oraz zadowolenie naszych partnerów. Jej login do Spotify to masterofexcel. Ulubione danie: kawa.


Poznaj nas bliżej
Cześć, tu Foodsi!

Czyli polska apka ratująca przed zmarnowaniem jedzenie, rośliny, kosmetyki i wiele innych! Pomagamy firmom sprzedawać nadwyżki, a użytkownikom oszczędzać na zakupach. Nawet 70%! W Foodsi mówimy dzień dobry, przeklinamy, popełniamy błędy, głaszczemy pieski, a po pracy oglądamy przy drineczku centrum Warszawy z 15. piętra. Bo pod koniec tygodnia od marnowania jedzenia nic nie boli bardziej niż słowa “do poniedziałku"...

Tak było

Dwóch przyjaciół, studia i dorabianie w gastronomii. Brzmi znajomo? Bo właśnie tak to się wszystko zaczęło. W 2019 roku Mateusz i Kuba znaleźli sposób, by produktom z piekarni czy restauracji, które pod koniec każdego dnia lądowały w koszu, dać drugą szansę. Powstało Foodsi – startup napędzany misją zmiany świata. Świata, w którym marnowanie zasobów nie istnieje.

Tak jest

Dziś Foodsi to zespół ponad 40 osób, które łączy wspólny cel – ratowanie jedzenia. Pozyskujemy nowych partnerów, którzy generują nadwyżki i łączymy ich z użytkownikami apki, poszukującymi zakupowych okazji. W naszej misji wspieramy już ponad 5000 lokali, z których 1,5 mln użytkowników codziennie odbiera tysiące paczek!

Tak będzie

I dzięki temu jest o nas głośno! Zostaliśmy laureatem Aulerów 2023 (najstarszego polskiego konkursu startupowego), a money.pl okrzyknął nas startupem roku! Co więcej, jesteśmy najwyżej notowanym polskim startupem w międzynarodowym plebiscycie FoodTech 500. Żyjemy jednak przyszłością i mamy apetyt na więcej. To jak, wchodzisz w to?


Życie firmy

Social Media