appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Frenzy logo
Frenzy
Dom produkcyjny FRENZY odpowiada za prowadzenie kanału Polsat Games, tworzy wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek i wdraża kampanie reklamowe. Za sukcesem firmy stoi młody i ambitny zespół rozumiejący widza.
AgencjaGaming i esport50+Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Rafał Gulatowski
Prezes Zarządu

Czuwa nad tym, aby nasze ambitne i czasem szalone pomysły miały umocowanie w twardych realiach biznesowych.

Marcin Kilar
Dyrektor Zarządzający

Jeden telefon wystarczy, aby niemożliwe stało się możliwe. Marcin jest we FRENZY od samego początku, czyli 2015 roku. Odpowiada m.in. za strategię i zawsze służy pomocą w sprawach dotyczących firmy i jej pracowników.

Hubert Habas
Dyrektor Sprzedaży

Hubert ze światem gamingu związany jest od 2008 roku. Przez ponad pięć ostatnich lat współpracował z ESL Gaming, gdzie zdobył bogate doświadczenie handlowe.


Poznaj nas bliżej
Ludzie, pasja i technologia

FREZNY zostało założone w 2015 roku przez kilkuosobowy zespół pasjonatów gamingu i esportu. Obecnie w strukturze firmy mamy kilkudziesięciu współpracowników, którzy realizują projekty dla polskich i zagranicznych marek endemicznych i nieendemicznych. W naszym teamie znajdują się operatorzy, casterzy, realizatorzy, prezenterzy, specjaliści od reklamy i marketingu, redaktorzy i social mediowcy. Od lat z powodzeniem realizujemy projekty, które wydają się niemożliwe z uwagi na rozmiar lub deadline.

Produkcja TV i wideo

Rdzeń naszej działalności to produkcja telewizyjna i wideo. Na naszej głowie spoczywa cały proces realizacji powierzonego nam zadania, bez względu czy jest to premiera gry, wydarzenie na żywo, reklama, teledysk muzyczny czy film dokumentalny. Klient może do nas przyjść z gotowym pomysłem albo może rzucić luźne hasło, do którego dobudujemy historię i zaprezentujemy w najbardziej spektakularny sposób.

U nas nie ma nudy

Praca we FRENZY nigdy się nie nudzi, a do dyspozycji naszych pracowników i współpracowników jest nowoczesne Studio 500, w którym realizujemy najbardziej ambitne projekty. Nasz praca to także częste wyjazdy na targi, turnieje i w inne szalone lokalizacje, które nie ograniczają się tylko do Polski. Granicą naszych możliwości jest wyłącznie wyobraźnia.

Blisko gier i esportu

Lubisz esport i gaming? Organizacja rozgrywek ligowych i turniejów, wydarzenia LAN-owe i produkcja transmisji w telewizji i internecie to nasza codzienność. Śmiało można powiedzieć, że gry i esport to część naszego DNA, więc jeżeli tytuły takie jak League of Legends, Valorant lub Rainbow Six: Siege są bliskie Twojemu sercu, to FRENZY jest miejscem dla Ciebie.

Praca dla największych

Realizujemy projekty dla znanych i cenionych marek endemiczny i nieendemicznych. Pracowaliśmy już m.in. dla Alior Bank, Play, Sprite, New Balance, Garmin, Orbit, HyperX, KitKat, Plus 5G i Omen. Jeżeli chcesz pracować dla największych i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju gamingowej i esportowej sceny w Polsce, to czekamy na Ciebie.


Życie firmy

Social Media