appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Frenzy logo
Frenzy
FRENZY to agencja gamingowa z własnym domem produkcyjny, odpowiedzialna za prowadzeniu kanału Polsat Games i realizację kampanii komunikacyjnych z obszaru gamingu i esportu. Za sukcesem firmy stoi ambitny zespół rozumiejący generacje Z i Alfa.
AgencjaGaming i esport50+Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Jędrzej Stęszewski
Członek Zarządu

Mocny fundament całego przedsięwzięcia. Czuwa nad tym aby kreatywne głowy, których w FRENZY nie brakuje, nie leciały zbyt często w kosmos ;).

Hubert Habas
Dyrektor Sprzedaży

Hubert ze światem gamingu związany jest od 2008 roku. Przez ponad pięć ostatnich lat współpracował z ESL Gaming, gdzie zdobył bogate doświadczenie handlowe.

Joanna Ciechomska
Szefowa Administracji i HR

Joanna to anioł dbający o nasze uśmiechy i dobrostan.


Poznaj nas bliżej
Ludzie, pasja, technologia

FREZNY to agencja gamingowa z własnym domem produkcyjnym. Obecnie w strukturze firmy mamy kilkudziesięciu współpracowników, którzy realizują projekty dla polskich i zagranicznych marek endemicznych i nieendemicznych. W naszym teamie znajdują się operatorzy, casterzy, realizatorzy, prezenterzy, specjaliści od reklamy i marketingu, redaktorzy i social mediowcy. Od lat z powodzeniem realizujemy projekty, które wydają się niemożliwe z uwagi na rozmiar lub deadline.

Produkcja TV i wideo

Ważna część naszej działalności to produkcja telewizyjna i wideo. Na naszej głowie spoczywa cały proces realizacji powierzonego nam zadania, bez względu czy jest to premiera gry, wydarzenie na żywo, reklama, teledysk muzyczny czy film dokumentalny. Klient może do nas przyjść z gotowym pomysłem albo może rzucić luźne hasło, do którego dobudujemy historię i zaprezentujemy w najbardziej spektakularny sposób.

Produkcja TV bez granic

Praca we FRENZY nigdy się nie nudzi, a do dyspozycji naszych pracowników i współpracowników są nowoczesne studia produkcyjne, w których realizujemy najbardziej ambitne projekty. Nasz praca to także częste wyjazdy na targi, turnieje i w inne szalone lokalizacje, które nie ograniczają się tylko do Polski. Granicą naszych możliwości jest wyłącznie wyobraźnia.

Wprowadzamy marki w świat gamingu

Lubisz esport i gaming? Organizacja rozgrywek ligowych i turniejów, wydarzenia LAN-owe i produkcja transmisji w telewizji i internecie to nasza codzienność. Śmiało można powiedzieć, że gry i esport to część naszego DNA, więc jeżeli tytuły takie jak League of Legends, Valorant lub Rainbow Six: Siege są bliskie Twojemu sercu, to FRENZY jest miejscem dla Ciebie.

Praca dla największych

Realizujemy projekty dla znanych i cenionych marek endemiczny i nieendemicznych. Pracowaliśmy już m.in. dla Alior Bank, Play, Sprite, Kia, Samsung, Orbit, HyperX, KitKat, Plus 5G i Omen. Jeżeli chcesz pracować dla największych i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju gamingowej i esportowej sceny w Polsce, to czekamy na Ciebie.


Życie firmy

Social Media