appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
GAMIVO S.A. logo
GAMIVO S.A.
GAMIVO to unikalny serwis dla graczy, w którym fani i fanki gier wideo mogą znaleźć wszystko, co potrzebne, aby rozwijać swoją pasję do gamingu. Nasza ekipa dba nie tylko o szeroki asortyment produktów, ale i wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowników.
E-commerceGAMIVO S.A.51-100Poznań
Social Media
Oferty

Data Analyst

5 500 - 8 000 pln
GAMIVO S.A.
Poznań
analiza
dane
tableau
New
Nasz zespół
Mateusz Śmieżewski
Prezes Zarządu

Mateusz wspiera swoim doświadczeniem rozwój platformy Gamivo.com poprzez wyznaczanie długofalowej wizji rozwoju, koordynację prac zespołów i nadzorowanie działalności firmy.

Tomasz Lewandowski
Członek Zarządu

Tomasz w ciągu ostatnich 9 lat pracował w czterech firmach, zarówno z branży gamingu jak i innych branż, na stanowiskach zarządczych. Od 2019 roku swoim doświadczeniem wspiera rozwój platformy Gamivo.com.

Marek Sutryk
Członek Zarządu

Marek w e-commerce działa od 2012 roku, natomiast od 2016 roku nabywa doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz planowaniu długofalowej strategii biznesu. Zaangażowany w platformę Gamivo.com od 2017 roku.


Poznaj nas bliżej
GAMIVO. Kim jesteśmy?

GAMIVO to portal do świata gier komputerowych. W naszej ofercie gracze mogą znaleźć wszystko, co wiąże się z szeroko pojętym gamingiem: bestsellery, niszowe tytuły, subskrypcje, software, karty podarunkowe, a także sprzęt i akcesoria komputerowe. GAMIVO zaufały już ponad 3 miliony klientów z całego świata, a liczba ta nadal rośnie!

Nasz zespół

Nasz sukces nie byłby możliwy bez fachowców, którzy znają się na rzeczy! Ekipa GAMIVO to ludzie, których napędza miłość do gier. To właśnie dzięki tej pasji rozumiemy, czego oczekują gracze i jakie mają wymagania. Wiemy, co dzieje się w świecie gamingu, jakie trendy panują na rynku oraz na bieżąco śledzimy wszystkie newsy z branży. Jesteśmy zgranym zespołem, który nie boi się wyzwań i stawia współpracę na pierwszym miejscu!

Współprace

GAMIVO to nie tylko miejsce sprzedaży dóbr gamingowych. Nawiązujemy liczne kooperacje z firmami, takimi jak Boosteroid czy Plarium, oraz z wieloma influencerami z całego świata. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi klientami poprzez social media, konkursy, giveaway’e i bloga o tematyce gamingowej.


Życie firmy
GAMIVO S.A. - company insight 1
GAMIVO S.A. - company insight 2
GAMIVO S.A. - company insight 3
GAMIVO S.A. - company insight 4
GAMIVO S.A. - company insight 5
GAMIVO S.A. - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Data Analyst

Data Analyst

5 500 - 8 000 pln
GAMIVO S.A.
Poznań
analiza
dane
tableau
New