Logo
Dodaj ogłoszenie
Gemius S.A. logo
Gemius S.A.

Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

KorporacjaResearch, IT250Warszawa

nasz zespół

Ola

HR Specialist

Ola na co dzień ściśle współpracuję z zespołami developerskimi. Specjalizuje się w rekrutacjach i poszukiwaniu talentów z branży IT. W wolnym czasie, gdy nadarza się okazja Ola szusuje po górskich stokach.

Kasia

HR Specialist

Kasia dba o dobre doświadczenia kandydatów aplikujących do Gemius. Wdraża również nowych pracowników w naszą organizację - dzięki niej czują się zaopiekowani! Latem żegluje, zimą gra w planszówki.

Asia

HR Specialist

Asia prowadzi wybrane projekty rekrutacyjne i wspiera działy operacyjne. Zajmuje się także dbaniem o dobry wizerunek firmy wśród pracowników i kandydatów. W wolnych chwilach gra na saksofonie i odkrywa świat.


poznaj nas bliżej

Atmosfera pracy kluczem naszego sukcesu

W firmie promujemy atmosferę opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i dobrych relacjach.
Wspólnie świętujemy ważne dla nas wydarzenia i rocznice. Pracujemy w nowoczesnym i przyjemnie urządzonym biurze, bez open space. Mamy dużą i bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, gdzie organizujemy spotkania firmowe. Po pracy możemy zagrać w piłkarzyki, tenis stołowy czy bilard. Dbamy o komfort i zdrowie naszych Pracowników zapewniając im zdrową żywność oraz masaże biurowe.

Jesteśmy międzynarodową firmą

Zaczęliśmy swoją działalność w Warszawie i tu wciąż mieści się headquarters na Mokotowie. Dodatkowo przy pl. Zawiszy możecie znaleźć nasze biuro sprzedażowe. To jednak nie wszystko!
W 2005 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Na początku była to Estonia, Litwa i Ukraina. Dzisiaj posiadamy 12 biur lokalnych! Nasze oddziały sprzedażowe znaleźć można w Polsce, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Litwie, Łotwie oraz na Węgrzech.

Badamy nie tylko internet

Stanowimy standard pomiaru widowni internetowej w kilkunastu krajach europejskich. Ponadto, prowadzimy jednoźródłowe badanie cross-mediowe konsumpcji mediów oraz kampanii reklamowych prowadzonych w digitalu (PC, mobile) oraz w telewizji i radiu.
Zostaliśmy wyróżnieni międzynarodowymi nagrodami za rozwiązania z branży monitorowania reklamy i ruchu użytkowników w sieci oraz poza nią.


nasze biuro

    Warszawa

    Domaniewska 48


życie firmy

Gemius S.A. - company insight 1
Gemius S.A. - company insight 2
Gemius S.A. - company insight 3
Gemius S.A. - company insight 4
Gemius S.A. - company insight 5
Gemius S.A. - company insight 6
Gemius S.A. - company insight 1Gemius S.A. - company insight 2Gemius S.A. - company insight 3Gemius S.A. - company insight 4

media społecznościowe

Logo