appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Gemius S.A. logo
Gemius S.A.
Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.
KorporacjaResearch, IT250Warszawa
Social Media
Oferty

Junior Project Coordinator

Gemius S.A.
Warszawa, +1
angielski
MS Excel
SPSS
New
Nasz zespół
Ola
HR Specialist

Ola na co dzień ściśle współpracuję z zespołami developerskimi. Specjalizuje się w rekrutacjach i poszukiwaniu talentów z branży IT. W wolnym czasie, gdy nadarza się okazja Ola szusuje po górskich stokach.

Kasia
HR Specialist

Kasia dba o dobre doświadczenia kandydatów aplikujących do Gemius. Wdraża również nowych pracowników w naszą organizację - dzięki niej czują się zaopiekowani! Latem żegluje, zimą gra w planszówki.

Asia
HR Specialist

Asia prowadzi wybrane projekty rekrutacyjne i wspiera działy operacyjne. Zajmuje się także dbaniem o dobry wizerunek firmy wśród pracowników i kandydatów. W wolnych chwilach gra na saksofonie i odkrywa świat.


Poznaj nas bliżej
Atmosfera pracy kluczem naszego sukcesu

W firmie promujemy atmosferę opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i dobrych relacjach.<br/>Wspólnie świętujemy ważne dla nas wydarzenia i rocznice. Pracujemy w nowoczesnym i przyjemnie urządzonym biurze, bez open space. Mamy dużą i bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, gdzie organizujemy spotkania firmowe. Po pracy możemy zagrać w piłkarzyki, tenis stołowy czy bilard. Dbamy o komfort i zdrowie naszych Pracowników zapewniając im zdrową żywność oraz masaże biurowe.

Jesteśmy międzynarodową firmą

Zaczęliśmy swoją działalność w Warszawie i tu wciąż mieści się headquarters na Mokotowie. Dodatkowo przy pl. Zawiszy możecie znaleźć nasze biuro sprzedażowe. To jednak nie wszystko! <br/>W 2005 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Na początku była to Estonia, Litwa i Ukraina. Dzisiaj posiadamy 12 biur lokalnych! Nasze oddziały sprzedażowe znaleźć można w Polsce, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Litwie, Łotwie oraz na Węgrzech.

Badamy nie tylko internet

Stanowimy standard pomiaru widowni internetowej w kilkunastu krajach europejskich. Ponadto, prowadzimy jednoźródłowe badanie cross-mediowe konsumpcji mediów oraz kampanii reklamowych prowadzonych w digitalu (PC, mobile) oraz w telewizji i radiu. <br/>Zostaliśmy wyróżnieni międzynarodowymi nagrodami za rozwiązania z branży monitorowania reklamy i ruchu użytkowników w sieci oraz poza nią.


Życie firmy
Gemius S.A. - company insight 1
Gemius S.A. - company insight 2
Gemius S.A. - company insight 3
Gemius S.A. - company insight 4
Gemius S.A. - company insight 5
Gemius S.A. - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Junior Project Coordinator

Junior Project Coordinator

Gemius S.A.
angielski
MS Excel
SPSS
New