Logo
Dodaj ogłoszenie
GetSales logo
GetSales

Jesteśmy agencją wsparcia sprzedaży, która dla swoich partnerów jest najbezpieczniejszym źródłem generowania leadów. Nasze wartości: transparentność, uczciwość i bezpieczeństwo. Kierujemy się nimi zarówno wobec partnerów, jak i wewnątrz organizacji.

StartupSprzedaż11-25Poznań

nasz zespół

Paweł Kobusiński

CEO

Prezes i założyciel agencji GetSales. W sprzedaży B2B od ponad 7 lat. Pasjonat nowoczesnego podejścia do marketingu i sprzedaży. Prywatnie wielki fan koszykówki oraz motoryzacji.

Kamil Gontarski

Marketing Manager

Odpowiada za wszystko, co związane z marketingiem i tym, co dookoła. W wolnym czasie, poza pogłębianiem pasji do marketingu i biznesu interesuje się technologią i rozwojem osobistym.

Monika Dobrowolska

New Business Manager

Zajmuje się nowymi klientami jako New Business Manager. Ze sprzedażą i obsługą klienta jest związana zawodowo od 6 lat. W wolnym czasie lubi spacery w naturze. Miłośniczka piesków.


poznaj nas bliżej

Od czego się zaczęło?

Kiedy w 2019 roku powstało GetSales, było tylko małym pobocznym projektem. Trzy lata później liczymy sobie prawie dwudziestu pracowników, obsługujemy najbardziej rozpoznawalne firmy i cały czas idziemy po więcej! Chcemy być cały czas blisko działów sprzedaży i dostarczać tak wiele wartości, jak tylko potrafimy.

Jakie wyznajemy wartości?

Jak już wspomnieliśmy, kierujemy się transparentnością, uczciwością i bezpieczeństwem. Wymienione wartości są naszym drogowskazem, na który powołujemy się w każdej decyzji biznesowej. Chcemy budować naszą markę w oparciu o komfort zarówno dla naszych partnerów, jak i pracowników.

Czym charakteryzuje się nasza kultura?

Decydując się na dołączenie do nas, masz pewność, że Twoja ścieżka zawodowa zawsze będzie zgodna z Tobą. Razem z nami ustalisz swoje cele, a także pomożemy Ci w ich osiąganiu. Jeśli rozwój to Twoje drugie imię, to o niego zadbamy. Cyklicznie bierzemy udział w konferencjach, szkoleniach i wykładach, aby cały czas doskonalić nasze umiejętności.


nasze biuro

    Poznań

    Smolna 13A


życie firmy

GetSales - company insight 1
GetSales - company insight 2
GetSales - company insight 3
GetSales - company insight 4
GetSales - company insight 5
GetSales - company insight 6
GetSales - company insight 1GetSales - company insight 2

media społecznościowe

Logo