Logo
Dodaj ogłoszenie
GoldenSubmarine logo
GoldenSubmarine

Agencja z wieloma rozwiązaniami w marketingowej komunikacji postdigitalowej oraz setkami kampanii dla dużych marek w ATL, BTL, internecie czy social mediach. Nasze biura wypełniają półki nagród oraz… całe mnóstwo kreatywnych ludzi! Dołącz do nas!

Agencjamarketing120Warszawa (+ 1 lokalizacja)

nasz zespół

Grzegorz Krzemień

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, branżowy ekspert, juror konkursów i poczytny autor. Od lat rozwija markę GoldenSubmarine. Potrafi zarządzić!

Marta Krysik

Wiceprezes Zarządu

Mistrzyni multitaskingu i perfekcjonistka w każdym calu. Zawodowo organizuje życie agencji w Poznaniu. Po prostu Złota kobieta.

Paweł Janas

Creative Director / Poznań

Odpowiada za zarządzanie i rozwój działu kreacji oraz nadzoruje i współtworzy kampanie i usługi w poznańskim oddziale agencji. Zdobywca nagród i juror w konkursach kreatywnych.


poznaj nas bliżej

O nas

Wolna od sieciowych zależności. Polska, niezależna agencja z mnóstwem autorskich pomysłów oraz praktycznych rozwiązań w marketingowej komunikacji postdigitalowej. Pracujemy dla największych marek, innowatorów i liderów rynku w swoich branżach i realizujemy projekty online i offline, dobierając różnorodne rozwiązania. Na Złotym pokładzie znajduje się już ponad 120 specjalistów kreacji, strategii, social mediów, motion design, UX/UI, obsługi klienta. Chcesz być jednym z nas? To aplikuj!


nasze biura

    Warszawa

    Grzybowska 5a

    Poznań

    Szelągowska 18


życie firmy

GoldenSubmarine - company insight 1
GoldenSubmarine - company insight 2
GoldenSubmarine - company insight 3
GoldenSubmarine - company insight 4
GoldenSubmarine - company insight 5
GoldenSubmarine - company insight 6
GoldenSubmarine - company insight 1GoldenSubmarine - company insight 2

media społecznościowe

Logo