appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
GoldenSubmarine logo
GoldenSubmarine
Agencja z wieloma rozwiązaniami w marketingowej komunikacji postdigitalowej oraz setkami kampanii dla dużych marek w ATL, BTL, internecie czy social mediach. Nasze biura wypełniają półki nagród oraz… całe mnóstwo kreatywnych ludzi! Dołącz do nas!
Agencjamarketing120Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Grzegorz Krzemień
Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, branżowy ekspert, juror konkursów i poczytny autor. Od lat rozwija markę GoldenSubmarine. Potrafi zarządzić!

Marta Krysik
Wiceprezes Zarządu

Mistrzyni multitaskingu i perfekcjonistka w każdym calu. Zawodowo organizuje życie agencji w Poznaniu. Po prostu Złota kobieta.

Paweł Janas
Creative Director / Poznań

Odpowiada za zarządzanie i rozwój działu kreacji oraz nadzoruje i współtworzy kampanie i usługi w poznańskim oddziale agencji. Zdobywca nagród i juror w konkursach kreatywnych.


Poznaj nas bliżej
O nas

Wolna od sieciowych zależności. Polska, niezależna agencja z mnóstwem autorskich pomysłów oraz praktycznych rozwiązań w marketingowej komunikacji postdigitalowej. Pracujemy dla największych marek, innowatorów i liderów rynku w swoich branżach i realizujemy projekty online i offline, dobierając różnorodne rozwiązania. Na Złotym pokładzie znajduje się już ponad 120 specjalistów kreacji, strategii, social mediów, motion design, UX/UI, obsługi klienta. Chcesz być jednym z nas? To aplikuj!

O nas

Życie firmy

Social Media