appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Grupa KDM sp. z o.o. logo
Grupa KDM sp. z o.o.
Jesteśmy jedną z wiodących polskich firm budowlanych. Jako generalny wykonawca kompleksowo realizujemy inwestycje od etapu projektowania, przez prace ogólnobudowlane, instalacyjne i aranżacyjne fit-out, po serwis. Dołącz do zespołu naszych ekspertów!
Innebudowlana51-100Warszawa
Social Media
Nasz zespół
Dominik Działak
Prezes

Od blisko 20 lat zarządza firmami z branży budowlanej. Umiejętnie wykorzystuje wykształcenie branżowe i przekazuje je w codziennej pracy swojemu zespołowi, włączając się w realizację różnych inwestycji.

Jakub Kowalczyk
Wiceprezes

Od początku istnienia firmy funkcję wiceprezesa zarządu GRUPY KDM, w której odpowiada przede wszystkim za działalność operacyjną i kwestie finansowe.

Waldemar Lipiec
Członek Zarządu

Do 2023 r. przez ok. 10 lat blisko współpracował z GRUPĄ KDM, w której aktualnie odpowiada za pozyskiwanie nowych kontraktów i rozwijanie części działalności związanej z generalnym wykonawstwem.


Poznaj nas bliżej
Działamy na rynku od 2008 roku!

GRUPA KDM Sp. z o.o. jest jedną z wyróżniających się polskich firm specjalizujących się w generalnym wykonawstwie. Historia spółki rozpoczęła się w 2008 r. – to wtedy założyli ją absolwenci Wydziałów Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej i Politechniki Poznańskiej. Dziś tworzymy ponad 70-osobowe przedsiębiorstwo z własnym, nowoczesnym biurem w Warszawie.

Klientom gwarantujemy przewidywalność

Naszą mocną stroną jest kompleksowość świadczonych usług i optymalizacja proponowanych klientom rozwiązań na każdym etapie inwestycji. Doświadczenie i zespół sprawiają, że klienci mogą na nas polegać!

Ludzie - główny filar naszych sukcesów

Jednym z najważniejszych aspektów w budowaniu i profesjonalizacji zespołu są dla nas szkolenia – element DNA naszej firmy. Realizujemy je na wielu poziomach: menedżerskim, projektowym, inżynierskim, serwisowym. Programem autorskich szkoleń Akademia KDM obejmujemy wszystkich naszych pracowników bez względu na ich staż pracy czy miejsce wykonywania zadań.


Życie firmy

Social Media