appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Grupa Progres Sp. z o.o. logo
Grupa Progres Sp. z o.o.
Progres Permanent Recruitment to linia biznesowa Grupy Progres. Rekrutujemy specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: Produkcja, Marketing, Logistyka, IT, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.
AgencjaAgencja pracy200+Gdańsk (+ 3 lokalizacje)
Social Media
Nasz zespół
Klaudia Miłuch
Recruitment Specialist 360

Magister psychologii, która już w trakcie studiów rozwijała swoje umiejętności w zakresie HR. Pomaga osiągać cele zawodowe talentom z różnych branż. W rekrutacji ceni transparentność, otwartą rozmowę oraz zaufanie.

Dominika Bartoń
Recruitment Specialist 360

Specjalista z doświadczeniem w obszarze HR i rekrutacji. W życiu stawia na ludzi, bo wierzy w to, że każdy człowiek jest wyjątkowy. Czerpie ogromną satysfakcję z niesienia pomocy zarówno kandydatom, jak i klientom.

Agnieszka Kuźnik
Junior Recruitment Specialist 360

Wspiera kandydatów w podejmowaniu decyzji o zmianach w ścieżce zawodowej oraz przekonuje pracodawców do otwartości na nieszablonowe podejmowanie decyzji o nawiązywaniu współpracy.


Poznaj nas bliżej
Postaw na rozwój swojej kariery

Jako Specjaliści Progres Permanent Recruitment proponujemy uszyte na miarę rozwiązania. Oferowane usługi czynią z nas elastycznego Partnera Biznesowego, który potrafi dobrać model współpracy do oczekiwań Klienta, Kandydata oraz aktualnego rynku pracy. Zaufaj 20-letniemu doświadczeniu Grupy Progres.

Rekrutacje stałe

Rekrutację permanentną rozumiemy jako ciągły proces reagowania na zmienne potrzeby personalne naszego Klienta, a nie tylko kolejne, pojedyncze zlecenia na znalezienie poszczególnych pracowników. Każdy nasz projekt ma indywidualnego przypisanego konsultanta, który blisko współpracując z Klientem, poznaje kulturę jego firmy oraz zasady w niej panujące, co pozwala na precyzyjne wyszukiwanie Kandydatów.

Rekrutacje stałe
Executive Search

Executive Search to usługa dotarcia do najwartościowszych Kandydatów. Wymaga odpowiedniego podejścia, umiejętności negocjacji oraz dyskrecji, by cały proces odbył się w komfortowych dla pozyskiwanego pracownika warunkach. Proces rekrutacji na wstępnych etapach gwarantuje pełną anonimowość Pracownikowi, jak również Klientowi. Poszukiwanemu specjaliście na początku przedstawiana jest ogólnie sformułowana oferta. Szczegóły zdradzane są, dopiero gdy Kandydat wyrazi nią swoje zainteresowanie.

Outplacement

Outplacement jest usługą wspierającą osoby, które utraciły zatrudnienie. Jej nadrzędnym celem jest pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy poprzez wykorzystanie szeregu narzędzi. Jest to kierowanie procesem odejścia pracownika z organizacji, który ogranicza ryzyka związane z redukcją personelu. Oferujemy outplacement grupowy oraz indywidualny.

Co nas wyróżnia

- indywidualne podejście – dopasowany opiekun, znający branżę, w której działasz - kompleksowe wsparcie – doradzamy w zakresie narzędzi i trendów rynku - Customer i Candidate Experience – otaczany opieką naszych Klientów i Kandydatów - Employer Branding – dbamy o Twój wizerunek na rynku


Życie firmy

Social Media