Logo
Dodaj ogłoszenie
HOLO Agency logo
HOLO Agency

Agencja HOLO działa na rynku od ponad 10 lat, ciągle się rozwijając i doskonaląc. Skupia swe działania na projektach z zakresu event marketingu, kreacji i produkcji materiałów POSM, projektowaniu graficznym 2d i 3d oraz digitalu.

AgencjaKreatywna50Warszawa (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Jakub Pawlak

Partner

Od ponad 10 lat związany z branżą. W HOLO pełni rolę partnera zarządzającego. Z zamiłowania triathlonista, maratończyk i globtroter.

Łukasz Krolski

Partner

Od 15 lat związany z kreacją i mediami. Entuzjasta sportów extremalnych i doodlesów. W HOLO pełni rolę partnera kreatywnego.

Julia Krawczyk

Finance and HR Manager

Lubi papierologię, w HOLO dba o kwestie finansowe - tabele, excele, faktury. Nazywana "panią z HaeRu" :) Po pracy uwielbia oglądać filmy i wcinać popcorn. Ma słabość do sushi.


poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

W portfolio mamy projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Brown-Forman, TCL Europe, Bacardi-Martini, DOZ S.A., Panattoni Europe, Amica SA, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska.

Dołącz do nas!

Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu. Jako zespół uzupełniamy się, działamy wspólnymi siłami na różnych etapach projektów. Jesteśmy skuteczni, w dużej mierze dzięki temu, że po prostu się lubimy. Naszą agencję tworzy dziś ponad 30 osób. Zawsze szukamy sposobów, aby praca była bardziej ekscytująca.


nasze biura

    Warszawa

    Podchorążych 71

    Łódź

    Piotrkowska 68


życie firmy

HOLO Agency - company insight 1
HOLO Agency - company insight 2
HOLO Agency - company insight 3
HOLO Agency - company insight 4
HOLO Agency - company insight 5

media społecznościowe

Logo