appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
HOLO Agency logo
HOLO Agency
Agencja HOLO działa na rynku od ponad 10 lat, ciągle się rozwijając i doskonaląc. Skupia swe działania na projektach z zakresu event marketingu, kreacji i produkcji materiałów POSM, projektowaniu graficznym 2d i 3d oraz digitalu.
AgencjaKreatywna50Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Jakub Pawlak
Partner

Od ponad 10 lat związany z branżą. W HOLO pełni rolę partnera zarządzającego. Z zamiłowania triathlonista, maratończyk i globtroter.

Łukasz Krolski
Partner

Od 15 lat związany z kreacją i mediami. Entuzjasta sportów extremalnych i doodlesów. W HOLO pełni rolę partnera kreatywnego.

Julia Krawczyk
Finance and HR Manager

Lubi papierologię, w HOLO dba o kwestie finansowe - tabele, excele, faktury. Nazywana "panią z HaeRu" :) Po pracy uwielbia oglądać filmy i wcinać popcorn. Ma słabość do sushi.


Poznaj nas bliżej
Poznaj nas bliżej

W portfolio mamy projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Brown-Forman, TCL Europe, Bacardi-Martini, DOZ S.A., Panattoni Europe, Amica SA, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska.

Dołącz do nas!

Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu. Jako zespół uzupełniamy się, działamy wspólnymi siłami na różnych etapach projektów. Jesteśmy skuteczni, w dużej mierze dzięki temu, że po prostu się lubimy. Naszą agencję tworzy dziś ponad 30 osób. Zawsze szukamy sposobów, aby praca była bardziej ekscytująca.


Życie firmy
HOLO Agency - company insight 1
HOLO Agency - company insight 2
HOLO Agency - company insight 3
HOLO Agency - company insight 4
HOLO Agency - company insight 5

Social Media