appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
ING Bank Śląski logo
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z ofertą dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorców. Na co dzień dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna.
KorporacjaBankowość / Finanse8500Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Pion Ryzyka
ING Bank Śląski

Zespół Pionu Ryzyka zajmuje się identyfikacją, oceną, akceptacją, optymalizacją, monitorowaniem oraz kontrolą ryzyka. Pion ten zajmuje się analizowaniem procesów realizowanych w banku.

Pion Finansów
ING Bank Śląski

Misją Pionu Finansów jest zarządzanie procesem planowania kosztów i budżetowania, sporządzanie informacji zarządczej i analitycznej, zapewnienie zgodności rachunkowości finansowej banku z przepisami prawa.

Pion Wholesale Banking
ING Bank Śląski

Misją Pionu Wholesale Banking jest wspieranie klientów strategicznych w ich procesach biznesowych i oferowanie im szytych na miarę produktów. Sprzedawane i obsługiwane są tu produkty transakcyjne czy kredytowe.


Poznaj nas bliżej
Siła współpracy

Mamy placówki i biura regionalne w całej Polsce oraz dwie centrale w Katowicach i w Warszawie. Wykorzystujemy narzędzia internetowe: Skype, wideokonferencje, portale społecznościowe, aby wzmacniać pracę zespołową, bez względu na odległości między jednostkami. W ING wirtualne narzędzia budują realne relacje.

Razem możemy więcej

Zwracamy się do siebie po imieniu i cenimy otwartość. Do współpracy zapraszamy osoby, które spełniają wymagania merytoryczne danego stanowiska, ale są także otwarte na współpracę oraz wymianę poglądów i doświadczeń.

Jesteśmy różnorodni

Różnorodność to nasza siła. Dbamy o to, żeby wszyscy pracownicy czuli się włączeni i zaakceptowani — bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy inne przesłanki. W 2016 roku przyjęliśmy Deklarację Różnorodności ING, ponieważ wierzymy, że przyjmowanie różnych perspektyw jest motorem innowacyjności, wspiera wzrost, pomaga podejmować właściwe decyzje i osiągać lepsze wyniki.

Korzystamy z możliwości rozwoju

W ING uczymy się tak, jak lubimy. Czytamy e-booki lub elektroniczne wydania czasopism. Bierzemy udział w webinariach i inspirujemy się na społecznościach. Jeśli chcemy rozwijać swoje umiejętności wystąpień publicznych, korzystamy z shadowingu. A jeśli chcemy być specjalistami Data Science uczestniczymy w bootcampach. Tradycyjne szkolenia, czaty z ekspertami czy konferencje tematyczne to tylko niektóre z działań z oferty rozwojowej dostępnej dla naszych pracowników.

ING dla pracowników

Wprowadziliśmy przemyślane benefity, które wspierają nas w różnych momentach życia i zawodowej kariery. Wszystkie bankowe inicjatywy, które maja wpływ na nasze dobre samopoczucie zebraliśmy w jeden program well-being. Możemy korzystać m.in. z dodatkowych dni wolnych, Programu Profilaktyki Onkologicznej, ubezpieczenia grupowego finansowanego przez bank i inicjatyw edukacyjnych, które ułatwiają nam utrzymywanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym.

Wspólna odpowiedzialność

Ochrona środowiska to ważny element strategii naszego banku. Cały czas realizujemy postanowienia z naszej Deklaracji Ekologicznej oraz działamy zgodnie ze Strategią Zrównoważonego Rozwoju. Wspieramy zrównoważone finansowanie, jednocześnie wycofując się z biznesów, które szkodą środowisku. Sami także ograniczamy nasz negatywny wpływ na planetę.


Życie firmy

Social Media