return to list
About us
Insys Video Technologies to firma technologiczna, w której pracują UX/UI designerzy, deweloperzy, zespoły QA i IT. Dostarczamy nasze rozwiązania OTT dla klientów z całego świata - klubów sportowych, nadawców telewizji kablowej oraz instytucjom publicznym. Razem z nami możesz tworzyć innowacyjne produkty!
Type
other
Company size
+70
Industry
OTT
Headquarters
Poznań
Our team
Krzysztof Bartkowski
co-Founder & CEO
Doświadczenia nabierał pracując przy dużych projketach z różnych dziedzin IT. W Insys VT opracowuje strategię działania, tworzy wizję rozwoju, a przy kawie najchętniej rozmawia o górskich wspinaczkach.
Piotr Czekała
co-Founder & CEO
W Insys VT odpowiedzialny jest za strategię technologiczną i wdrażanie w portfolio firmy nowych rozwiązań. Swój wolny czas przeznacza na oglądanie filmów i czytanie książek.
Rafał Nowicki
CPO
Swoim zainteresowaniem do różnych dziedzin, a zwłaszcza IT, stara się zarażać wszystkich dookoła. W Insys VT zajmuje się rekrutacjami, dlatego podczas spotkania na pewno znajdziecie wspólny temat.
Our offices

Poznań, Towarowa 37 - 52.4039776, 16.915229

Company insight
Take a closer look
WE DO OTT!
Mamy ponad 14 lat doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań OTT dla naszych klientów - od małych nadawców telewizyjnych po ogromne i znane marki. Dzisiaj, ponad 4 miliony użytkowników korzysta z naszych serwisów, dzięki ponad 100 wdrożeniom.