appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Interactive Systems logo
Interactive Systems
Interactive Systems jest długoletnim partnerem firm Unilever, Kompania Piwowarska, Ciech, Vox i wielu innych. Dla naszych klientów tworzymy skuteczne mechanizmy wsparcia sprzedaży dla PH, hurtowni, sklepów, a także konsumentów.
Agencjasprzedaż i marketing26-50Poznań
Social Media
Nasz zespół
Małgorzata Jędrzejczak
IT Director

Zarządzanie działem IT jest jak górski ultramaraton – wymaga umiejętności rozłożenia sił na cały dystans. A że Gosia biega je od lat, radzi sobie z tym doskonale. I choć jest to sport dla solistów świetnie gra zespołowo!

Łukasz Fidych
Business Development Director

Pasją Łukasza są podróże, a odkrywanie możliwości i potencjału klienta to podróż w nieznane. W marketingu od 15 lat, w branży wsparcia sprzedaży od 10 i wciąż się nie nudzi, jak mówi „każdy nowy klient to nowa wyprawa”.

Marzena Cieślewicz
People&Culture Director

Marzena fascynuje się podróżami i różnorodnością kultur — to naturalna motywacja do przewodzenia działaniom People&Culture. Dba, by nasi pracownicy osiągali ponadprzeciętne wyniki we wspierającym rozwój środowisku.


Poznaj nas bliżej
Historia Interactive Systems!

Interactive Systems powstało w 2008 roku jako mały zespół specjalizujący się w akcjach promocyjnych przeprowadzanych dla takich firm jak Unilever czy Kompania Piwowarska. Z biegiem lat IS zajmowało niszę związaną z budowaniem lojalności i programów wsparcia sprzedaży. W związku ze zmieniającymi się realiami rynkowymi, postawiliśmy dodatkowo na rozwój kompetencji z zakresu IT. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój firmy i w chwili obecnej nasz zespół liczy prawie 40 osób.


Życie firmy
Interactive Systems - company insight 1
Interactive Systems - company insight 2
Interactive Systems - company insight 3
Interactive Systems - company insight 4
Interactive Systems - company insight 5
Interactive Systems - company insight 6

Social Media