appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
j-labs sp. z o.o. logo
j-labs sp. z o.o.
Jesteśmy firmą IT założoną przez inżynierów, dla inżynierów w 2010 roku. Tworzymy software w elastycznych modelach i ścisłej współpracy z Klientami. W codziennej pracy ważna jest dla nas wysoka jakość - robimy dobre IT, albo wcale - to nasza misja!
Software HouseSoftware Development501+Kraków (+ 2 lokalizacje)
Social Media
Oferty

Senior Legal Operations Specialist

j-labs sp. z o.o.
Kraków
angielski
Nasz zespół
Katarzyna Bucka
Head of HR & IT Recruitment

W j-labs pracuję od prawie 10 lat, odpowiadam za obszar Rekrutacji i HR. Dbam o to, aby każdy j-labsowicz czuł się dobrze w firmie i rozwijał się razem z nami!

Roma Przybyła
In house Recruitment Partner

W obszarze Rekrutacji i HR pracuję od ponad 10 lat. W j-labs odpowiadam za rekrutacje do naszego zespołu Backoffice. Lubię budować z moimi kandydatami partnerskie relacje i dbam o wysoką jakość candidate experience.

Paulina Kalita
In house Recruitment Partner

Od kilku lat jestem partnerem rekrutacji, HR i biznesu. W j-labs odpowiadam za rekrutację do zespołu Backoffice. Stawiam na rzetelność i jakość w swoich działaniach, buduje zespoły opierające się na wartościach firmy.


Poznaj nas bliżej
Pracuj w Backoffice team!

... czyli Centrum Dowodzenia j-labs! Backoffice to kluczowy Zespół w naszej ponad już 550 osobowej firmie. Nieustannie rośniemy w siłę – w roku 2010 było nas zaledwie 4, dziś w BackOffice to powyżej 60 osób! Jesteśmy jak centrum dowodzenia – czuwamy nad tym, aby wszystko działało jak w zegarku, wypłaty i wszelkie dokumenty były na czas, do projektów zatrudniani byli top specjaliści, a nasze portfolio klientów stale się powiększało.

Pracuj w Backoffice team!
#ITisMe - isITyou?

W j-labs podchodzimy do siebie z dystansem. Ale są rzeczy, do których nie podchodzimy z dystansem i są to inspirujące projekty, dobra atmosfera i wzajemne wsparcie. Dowiedz się więcej, oglądając ten film.

#ITisMe - isITyou?
DNA j-labs - nasze wartości

Od początku istnienia j-labs kierujemy się tymi samymi wartościami: - technologia - w j-labs każdy rozumie technologię! - merytoryka - opieramy się na faktach i konkretnej wiedzy! Stale się doskonalimy, kwestionując status quo. - rzetelność - jest podstawą naszych działań oraz relacji z innymi. Dotrzymujemy obietnic! Jeśli takie wartości są Ci bliskie i chcesz z nami realizować misję robimy dobre IT, albo wcale - aplikuj!

Podcast Piotra Buckiego - Biznes w IT

Lubimy dzielić się wiedzą - zachęcamy Cię się do posłuchania podcastu, który tworzy jeden z założycieli j-labs - Piotr Bucki - Biznes w IT. Odcinek, który znajdziesz obok dotyczy początków budowania j-labs przez Piotra i Jana:) Pozostałe odcinki dostępne są na: Spotify, YouTube, Spreaker lub na stronie podcastu: https://piotrbucki.pl/

Podcast Piotra Buckiego - Biznes w IT
Otwarcie warszawskiego biura j-labs

Jak już coś robimy to z przytupem:) Zobacz jak wyglądało otwarcie naszego warszawskiego biura w Warszawie

Otwarcie warszawskiego biura j-labs
Talk4Devs - budujemy community IT!

Talk4Devs odbyło się po raz pierwszy w 2014 roku jako przestrzeń do dzielenia się wiedzą w branży IT. Początkowo były to spotkania adresowane do studentów, ale z czasem zaczęli do nich przychodzić specjaliści, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę i podzielić się nią z innymi. Obecnie, po ponad 70 edycjach, Talk4Devs to wyjątkowe spotkanie na mapie wydarzeń IT. Kojarzy się z wykwalifikowanymi prelegentami, inspirującymi rozmowami i głodnymi wiedzy inżynierami.

Talk4Devs - budujemy community IT!
skąd nazwa j-labs?

Wiesz od czego pochodzi nazwa j-labs? Posłuchaj co na ten temat mówi Piotr Bucki jeden z założycieli j-labs :)

skąd nazwa j-labs?
Ważne, żeby było konkretnie i do brzegu?

Przełącz się na j-labs i zobacz, jak zasilić grono naszych specjalistów: Krok 1. Wysyłasz CV Krok 2. Wstępna rozmowa telefoniczna Krok 3. Rozmowa z Liderem i HR (online) Krok.4. Rozmowa finalna z członkiem Zarządu Krok 5. Witamy Cię w naszym zespole! Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: https://www.j-labs.pl/kariera/

Poleć do j-labs!

Poleć nam Specjalistę IT i wyląduj z 7000 PLN w kieszeni! www.polecdojlabs.pl


Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
Senior Legal Operations Specialist

Senior Legal Operations Specialist

j-labs sp. z o.o.
Kraków
angielski