appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Juniorica Polska Sp. z o.o. logo
Juniorica Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy młodą, elastyczną i kreatywną agencją rekrutacyjną. Cechują nas profesjonalizm i indywidualne podejście zarówno do Kandydatów, jak i do Klientów, z którymi współpracujemy. W naszej pracy stawiamy na rozwój i budowanie relacji.
StartupRekrutacja1-10Wrocław
Nasz zespół
Piotr Ruszała
CEO

Głowa firmy - Piotrek na co dzień zajmuje się budowaniem i rozwojem Juniorici. Dba o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami. Wierzy, że każdy z nas ma talenty, którymi trzeba umiejętnie pokierować.

Ewelina Fatyga
HR Team Leader

Jeśli Piotrek jest głową, to Ewelina szyją ;) Wulkan energii oraz dawca pomysłów. Ogarniacz i rozwiązywacz problemów. Dba o ludzi, wizerunek firmy oraz wspiera Piotra w działaniach strategicznych.

Marta Radziejewska
HR Recruiter

Odpowiedzialna za rekrutacje na rynek niemiecki oraz tworzenie procesów. Wprowadza spokój i dawkę merytorycznej wiedzy. Uważa, że nie ma złych pracowników tylko niedopasowani kompetencyjnie do tego co robią.


Poznaj nas bliżej
Jak się u nas pracuje?

Jesteśmy stosunkowo małym i zgranym zespołem. Zależy nam, aby każdy z nas był specjalistą w swojej dziedzinie, a jednocześnie, aby firma rozwijała się w kilku kierunkach naraz. Dzięki temu, dołączając do naszego zespołu, masz szansę wykazać się w tym, co naprawdę lubisz! Jako młody startup, jesteśmy na etapie budowania wielu rzeczy od podstaw. Każdy z nas jest inny, co razem czyni nas naprawdę wyjątkowymi. Wyobrażasz sobie, że masz przestrzeń do nieograniczonego rozwoju? To u nas!

Co nas wyróżnia?

Wiara w Juniorów! Dla nas Junior może być w każdym wieku, na dowolnym etapie swojego życia, ale to co go cechuje, to świeże spojrzenie, odwaga, kreatywność, otwartość na wszystko, co nowe, a przede wszystkim CHĘĆ ZMIANY! My chcemy tę zmianę ułatwić. W codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem, dzięki temu nasi Kandydaci mogą liczyć na wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym, a także po nim. Ludzie są dla nas ważni.

Budowanie relacji jako klucz do sukcesu!

Dla nas to nie tylko slogan, to nasze DNA. Bardzo ważne jest dla nas ludzkie podejście, przepełnione empatią, słuchamy potrzeb i odpowiadamy na nie. Liczymy na to, że jeśli nie uda nam się zaproponować zatrudnienia w danym procesie, to dzięki stałej relacji, możemy wrócić do Kandydatów, jak tylko pojawi się oferta dopasowana do danych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rekrutacje bywają wymagające, dlatego gramy do tej samej bramki! Zadowolenie Kandydatów i Klientów to nasz wspólny sukces.

Wizja przyszłości

Stworzenie pierwszej w Polsce Agencji Rekrutacyjnej, która będzie wsparciem od etapu złożenia CV aż do otrzymania upragnionego zatrudnienia. Pomagamy ludziom w procesie przebranżowienia się oraz tym, którzy pragną postawić swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej. Chcielibyśmy oferować Wam pracę w wyjątkowych miejscach, z których będziecie zadowoleni. Jak powiedziała Marta: "Nie ma złych pracowników, tylko są niedopasowani kompetencyjnie do tego, co robią" - my wesprzemy Was w tej zmianie :)


Życie firmy