OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
Kanri Soft logo
Kanri Soft

Rewolucjonizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Jako start-up rozwijamy aplikację, która łączy Przemysł 4.0, koncepcję lean management oraz tematy wizualizacji danych i usprawniania komunikacji w fabrykach. Płyniemy na fali trendu cyfryzacji przemysłu i robimy ekscytujące rzeczy, które mają namacalne przełożenie na funkcjonowanie zakładów produkcyjnych naszych klientów. Poznaj nas bliżej i dołącz do zespołu Kanri Soft! :)

StartupSoftware10Wrocław

media społecznościowe

nasz zespół

Grzegorz Golaś

CEO

Pomysłodawca stworzenia Kanri Soft. Entuzjasta cyfryzacji przemysłu i doświadczony inżynier. Pasjonat Lean Management i fan Asany. Prywatnie kawosz, miłośnik żeglarstwa i górskich wypraw rowerowych.

Damian Małolepszy

CSO

Wulkan energii i gwarant dobrego nastroju. Lubi ludzi, a ludzie lubią jego–świetnie sprawdza się więc jako człowiek odpowiedzialny za sprzedaż. „Z kółkiem w rękach urodzony” pasjonat motoryzacji i miłośnik piłki ręcznej.

Łukasz Łoziński

COO

Finansowy ninja Kanri Soft – za pan brat z zarządzaniem operacyjnym i wszystkim, co się z tym wiąże. Zna się na pieniądzach i planach, raportach, funduszach i inwestycjach. Oaza spokoju i zapalony szachista.


poznaj nas bliżej

Nasze cele

Nasza aplikacja radykalnie ułatwia zarządzanie fabrykami. Tworzymy synergię między maszynami, systemami IT i obsługującymi je ludźmi. Dostarczamy menadżerom dane potrzebne do optymalizacji pracy zakładów. Wierzymy, że mając w jednym miejscu komplet informacji potrzebnych do wydajnej pracy, ludzie w pełni realizują swój potencjał. Wszyscy użytkownicy Kanri Soft zyskują narzędzia usprawniające komunikację i oszczędzające czas.

Czym się kierujemy

Wyróżniki systemu Kanri Soft - sprawną komunikację, wydajną pracę i realizację pełni potencjału – przenosimy na naszą kulturę organizacyjną. Cenimy różne punkty widzenia, efektywne metody pracy i szukanie innowacji. Usprawniamy procesy i pędzimy do przodu. Dołącz do nas i przekonaj się sam(a)!

Kanri w skrócie

System zwiększający produktywność pracowników fabryk nawet o 30%.

Średnia ocena przydatności i przyjazności aplikacji w oczach menadżerów to 9/10.

Efektywność, sprawna komunikacja, poszukiwanie synergii i realizacja potencjału – to najważniejsze wartości Kanri Soft w perspektywie klientów i pracowników.


nasze biuro

    Wrocław

    Rynek 36/37


życie firmy

media społecznościowe

ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności