Logo
Dodaj ogłoszenie
Katalog Marzeń logo
Katalog Marzeń

Łączy nas pasja do spełniania marzeń. Dla nas liczą się doświadczenia i przeżycia. Oferujemy vouchery na prezenty, dzięki którym spełnisz marzenie bliskiej osoby o locie balonem czy błogim relaksie w SPA. Pomożesz nam w ich dalszym realizowaniu?:)

E-commercePrezenty-przeżycia30Warszawa

media społecznościowe

nasz zespół

Joanna Zubik-Borucka

Chief Experiences Officer

Chcę uczynić świat lepszym miejscem. Przedsiębiorczyni, inwestorka, podkasterka. Działam w wielu biznesowych przedsięwzięciach, ale to Katalog Marzeń jest moim ulubionym. Dużo biegam. Marzę o nauce gry na pianinie.

Beata Kłos

Marketing Manager

Próbuję zapanować nad pozytywnie szalonym zespołem marketingu. Idzie nieźle! Wierzę w #DobroMarketing. Pięciokrotnie skakałam ze spadochronem. I to jeszcze nie koniec!

Kamila Wałczyk

Manager Działu Obsługi Marzeń

Dbam o dobre samopoczucie Klientów i całego zespołu. Papierkowa robota to dla mnie pikuś. W wolnych chwilach czytam, czytam oraz czytam. I szydełkuję. Marzę o zdobyciu Korony Gór Polski.


poznaj nas bliżej

Firma spełniająca marzenia

Jak Asia wpadła na pomysł stworzenia firmy spełniającej marzenia? Od jej pierwszego kroku na marzycielskiej drodze minęło ponad 10 lat. Przygotowaliśmy krótką animację, dzięki której poznasz nas lepiej. Wierzymy, że zachęci Cię do tego, aby przyjrzeć się lepiej temu, co robimy na co dzień.
Więcej o spełnianiu marzeń, zespole, współpracy z partnerami i naszych oryginalnych akcjach marketingowych znajdziesz w raporcie stworzonym z okazji 10. urodzin www.katalogmarzen.pl/10lat​.

#DreamTeam - u nas każdy jest ważny

Katalog Marzeń to 29 wspaniałych osób, które tworzą:
💜 Dział Marketingu 💜 Dział Rezerwacji
💜 Dział Obsługi Marzeń 💜 Dział Partnerski i B2B
Praca zajmuje większość naszego czasu, ale w zupełności wystarcza go też na wspólne kursy gotowania, latanie w tunelu aerodynamicznym i weekendy w SPA. Co tydzień organizujemy losowanie wspólnych lunchy i testowanie atrakcji. Mamy 6 dni dodatkowego płatnego urlopu na dobroczynność i otwarty budżet rozwojowy. Każdy może wysłać wniosek. Ty też! 😀

Nasz #DobroMarketing

Oczywiście, że mamy budżet na reklamę. Jednak jego lwią część przeznaczamy na akcje, które pozwalają innym spełniać marzenia zupełnie za darmo. Tak powstały projekty #ChcęToPrzeżyć i Maraton Marzeń. Regularnie wspieramy kilka fundacji dzięki voucherom #ChwileWarteWięcej. Prowadzimy podcast Napędzani Marzeniami, w którym możesz usłyszeć niezwykłe historie ludzi odważnie sięgających po swoje cele. Zbudowaliśmy fajną społeczność. Dołącz do niej, Marzycielu!

Jesteśmy Pracodawcą Marzeń!

Otrzymaliśmy tytuł "Dream Employer 2021" w konkursie dla pracodawców organizowanym przez Brief.pl

Dołącz do nas i przekonaj się, że jesteśmy #dreamplacetowork

https://brief.pl/najlepsze-organizacje-to-te-ktore-stawiaja-czlowieka-w-centrum-uwagi-przyznano-tytuly-dream-employer-2021/


nasze biuro

    Warszawa

    Kijowska 5


życie firmy

Katalog Marzeń - company insight 1
Katalog Marzeń - company insight 2
Katalog Marzeń - company insight 3
Katalog Marzeń - company insight 4
Katalog Marzeń - company insight 5
Katalog Marzeń - company insight 6
Katalog Marzeń - company insight 1Katalog Marzeń - company insight 2Katalog Marzeń - company insight 3Katalog Marzeń - company insight 4

media społecznościowe

Logo