return to list
About us
Łączy nas pasja do spełniania marzeń!

Wierzymy, że być jest ważniejsze niż mieć. Dla nas liczą się emocje, doświadczenia i przeżycia.

Oferujemy vouchery na prezenty-przeżycia. Dzięki nim możesz spełnić marzenie bliskiej osoby o locie balonem, skoku ze spadochronem, szaleństwie na torze wyścigowym czy błogim relaksie w SPA.

To ludzie ze zdjęcia tworzą akcję #ChcęToPrzeżyć i Maraton Marzeń, w których każdy jest zwycięzcą - ma szansę na spełnienie swoich marzeń za darmo.

Działamy od ponad 10 lat. Razem spełniliśmy już 200 000 marzeń! Razem spełnimy ich jeszcze więcej. Dołączysz do nas? :)
Type
e-commerce
Company size
30
Industry
Prezenty-przeżycia
Headquarters
Warszawa
Our team
Joanna Zubik-Borucka
Chief Experiences Officer
Chcę uczynić świat lepszym miejscem. Przedsiębiorczyni, inwestorka, podkasterka. Działam w wielu biznesowych przedsięwzięciach, ale to Katalog Marzeń jest moim ulubionym. Dużo biegam. Marzę o nauce gry na pianinie.
Beata Kłos
Marketing Manager
Próbuję zapanować nad pozytywnie szalonym zespołem marketingu. Idzie nieźle! Wierzę w #DobroMarketing. Pięciokrotnie skakałam ze spadochronem. I to jeszcze nie koniec!
Kamila Wałczyk
Manager Działu Obsługi Marzeń
Dbam o dobre samopoczucie Klientów i całego zespołu. Papierkowa robota to dla mnie pikuś. W wolnych chwilach czytam, czytam oraz czytam. I szydełkuję. Marzę o zdobyciu Korony Gór Polski.
Olga Pruszkowska
Manager Działu Partnerskiego i Oferty Biznesowej
Mam 20 lat doświadczenia w marketingu. Uwielbiam koncepty szyte na miarę. Dopieszczam ofertę biznesową razem z moim zespołem. Wierzę w ludzi ich potencjał. Kocham warszawską Pragę, kawę i rower.
Anna Kowalik
Manager Działu Rezerwacji
Pomaganie mam we krwi. Codziennie wspieram klientów w rezerwacjach naszych atrakcji. Po godzinach poświęcam się pomocy zwierzakom, szczególnie kocham psy. Marzę o domu przy lesie, w którym stworzyłabym dla nich azyl.
Anna Mastalerczuk
New Business Manager
Pomagam firmom wybierać najlepsze prezenty dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Potrzebne na wczoraj? Nie ma sprawy! Wierzę, że uśmiechem można zdobyć świat. Marzę o skoku ze spadochronem!
Marta Zubik
Graphic Designer
Projektuję, kreuję, montuję. Odpowiadam za identyfikację wizualną Katalogu. Lubię gotować. A inni lubią to, że lubię gotować. :) Może kiedyś mignę Ci w lusterku na trasie - lewa! Marzę o podróży dookoła świata.
Magdalena Paluch
Specjalistka ds. relacji z Klientami
Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i słynę z tego, że dużo gadam. :) Interesuję się ekologią oraz ruchem zero waste i wdrażam jego zasady w życie. Jestem optymistką i zawsze zakładam dobre intencje drugiego człowieka.
Natalia Bułyk
Starsza Specjalistka ds. Oferty
Na co dzień współpracuję z Partnerami Katalogu Marzeń. Wspólnie powiększamy ofertę atrakcji. Jestem mamą szalonej trójki. W wolnych chwilach znajdziecie mnie na bieszczadzkich szlakach lub biebrzańskich mokradłach. :)
Agnieszka Szafrankowska
Social Media & Community Specialist
#ChcęToPrzeżyć to moja sprawka! Spotkacie mnie na integracjach w różnych miastach. To ja odpisuję na Wasze pytania dotyczące konkursu. Nie cierpię nudy i uwielbiam próbować nowych rzeczy. Niedługo skok ze spadochronem!
Małgorzata Komorowska
SEO & Content Specialist
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie ośmiotysięcznika. W wolnych chwilach chłonę nowe, książkowe smaki. Wierzę, że poczucie szczęścia to mój wybór, więc korzystam z każdej okazji, aby się uśmiechać.
Gabriela Jasińska
Junior Social Media & Content Specialist
Muzyka jest nierozłączną częścią mnie, nigdy nie mam dosyć miziania psów, jestem zagorzałą fanką piłki nożnej. Wierzę, że wychodzenie ze strefy komfortu i pozytywne podejście pozwalają osiągnąć wymarzone cele.
Katarzyna Obarska
Specjalistka ds. Oferty Marzeń
Pracuję w dziale Partnerskim. Poszerzam ofertę Katalogu współpracując z Partnerami biznesowymi. Uwielbiam podróżować! i gotować. Moje wypieki królują na spotkaniach naszego zespołu. :) Marzę o roadtripie po USA.
Anna Obrycka
Specjalistka ds. Oferty Marzeń
Dzwonię, piszę, rozmawiam z Partnerami - stale urozmaicam ofertę atrakcji Katalogu Marzeń. Uwielbiam żeglować! Może zanucimy razem jakieś szanty podczas zespołowej integracji. ;)
Karolina Biała
Specjalistka ds. Obsługi i Rozliczeń z Partnerami
Uśmiech to dla mnie podstawa! Wykorzystuję go codziennie w kontaktach z Partnerami i Klientami. Pilnuję rozliczeń i odpowiadam na dotyczące ich pytania. Pracuję w Katalogu już prawie 9 lat!
Our offices

Warszawa, Kijowska 5 - 52.2511461, 21.0450058

Company insight
Take a closer look
Firma spełniająca marzenia
Jak Asia wpadła na pomysł stworzenia firmy spełniającej marzenia? Od jej pierwszego kroku na marzycielskiej drodze minęło ponad 10 lat. Przygotowaliśmy krótką animację, dzięki której poznasz nas lepiej. Wierzymy, że zachęci Cię do tego, aby przyjrzeć się lepiej temu, co robimy na co dzień.
Więcej o spełnianiu marzeń, zespole, współpracy z partnerami i naszych oryginalnych akcjach marketingowych znajdziesz w raporcie stworzonym z okazji 10. urodzin www.katalogmarzen.pl/10lat​.
#DreamTeam - u nas każdy jest ważny
Katalog Marzeń to 27 wspaniałych osób, które tworzą:
💜 Dział Marketingu 💜 Dział Rezerwacji
💜 Dział Obsługi Marzeń 💜 Dział Partnerski i B2B
Praca zajmuje większość naszego czasu, ale w zupełności wystarcza go też na wspólne kursy gotowania, latanie w tunelu aerodynamicznym i weekendy w SPA. Co tydzień organizujemy losowanie wspólnych lunchy i testowanie atrakcji. Mamy 6 dni dodatkowego płatnego urlopu na dobroczynność i otwarty budżet rozwojowy. Każdy może wysłać wniosek. Ty też! 😀
Nasz #DobroMarketing
Oczywiście, że mamy budżet na reklamę. Jednak jego lwią część przeznaczamy na akcje, które pozwalają innym spełniać marzenia zupełnie za darmo. Tak powstały projekty #ChcęToPrzeżyć i Maraton Marzeń. Regularnie wspieramy kilka fundacji dzięki voucherom #ChwileWarteWięcej. Prowadzimy podcast Napędzani Marzeniami, w którym możesz usłyszeć niezwykłe historie ludzi odważnie sięgających po swoje cele. Zbudowaliśmy fajną społeczność. Dołącz do niej, Marzycielu!